TVP INFO

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Kłeczek zachowuje się na tych konferencjach jak zwykły gówniarz - "Jestem zbuntowanym nastolatkiem, to pokażę Wam na co mnie stać". Taki kryzys wieku średniego, gdy włos siwieje a dupa szaleje. :)

Zawsze czekam na konferencjach Tuska na jego pytanie. Po prostu mam z tego niezłą zabawę. :)
Awatar użytkownika
soniczeby942
Obserwator
Posty: 258
Rejestracja: 12 lip 2021, 22:43
x 25

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: soniczeby942 »

Nie wiem, czy to wstawiać, ale dziś TVP Info na koniec reklam o 8:00 wyemitował przeprosiny Jana Pietrzaka dla posłanki Jachiry. Wreszcie nadeszło upragnione "20 sekund prawdy". https://twitter.com/JachiraKlaudia/status/1453975556102438913 Jakby ktoś nie wiedział to odsyłam tutaj ;-) : https://[link zakazany]/artykul/j ... eta-zdzire
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Jak Ciepielewska po dzisiejszej rozmowie w „Info Dniu” nie awansuje, to nie wiem co jeszcze musiałaby zrobić, żeby pokazać jak wierna jest partii. Coś obrzydliwego, nawet jak na standardy TVP Info.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2569
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 990
x 671

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Jak ktoś znajdzie nagranie to będę wdzięczny za podlinkowanie ;)
Awatar użytkownika
Naviciek
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 04 wrz 2021, 20:10
Lokalizacja: Zabrze
x 32
x 14
Kontakt:

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Naviciek »

TiM pisze: 06 lis 2021, 16:17 Jak Ciepielewska po dzisiejszej rozmowie w „Info Dniu” nie awansuje, to nie wiem co jeszcze musiałaby zrobić, żeby pokazać jak wierna jest partii. Coś obrzydliwego, nawet jak na standardy TVP Info.
A co takiego powiedziała? Masz może jakiś dowód rzeczowy?
Awatar użytkownika
Mateusz44
VIP Expert
Posty: 1518
Rejestracja: 07 maja 2012, 7:01
x 60
x 161

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz44 »

A ja nadal się zastanawiam nad obrotem kariery Pani Ciepielewskiej. Najpierw Pogodynka w Info, następnie strzał w kolano budując swój serwis pogodowy. A na koniec z deszczu pod rynnę bycie prezenterka informacji w takiej telewizji jak Info.
Szkoda, ponieważ Pani Kasia jest dość miłą osobą w odbiorze. Albo i była.
[ Spoiler ]
pasjonat
Obserwator
Posty: 360
Rejestracja: 19 mar 2021, 21:46
x 89
x 93

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pasjonat »

"Pani powinna się leczyć"- coś takiego pojawiło się na antenie tvp info około 21:18. Jak dobrze usłyszałem bo sam do końca nie wiem, może ktoś sprawdzić?. Z góry dziękuje. W programie "w pełnym świetle".
Kruger&Matz KM0232. Rok produkcji- 2016.
Antena TV AX1000 + LTE combo, wzmacniacz W-20
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@Mateusz44 A to nie jest tak, że Kasia Ciepielewska dużo dużo wcześniej była pogodynką w "Kawie czy herbacie" albo "Pytaniu na śniadanie"? Tak ok. 2008-2010

To tak odnośnie jej doświadczenia przed kamerą. 🙂
Awatar użytkownika
Pzet
Junior
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sty 2011, 9:54
x 180

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pzet »

@Karol Wydaje mi się, że prowadziła pogodę jeszcze wcześniej - w czasach dawnego TVP3. Tylko że wtedy występowała pod panieńskim nazwiskiem - Katarzyna Welo.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

...


"Bądźmy Razem".
Awatar użytkownika
Naviciek
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 04 wrz 2021, 20:10
Lokalizacja: Zabrze
x 32
x 14
Kontakt:

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Naviciek »

Brak mi słów...
Na szczęście za kilka lat (mam nadzieję) nie będzie już Kaczej Propagandy
pasjonat
Obserwator
Posty: 360
Rejestracja: 19 mar 2021, 21:46
x 89
x 93

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pasjonat »

Będzie Pana Tuska propaganda. TVP od lat 50 to propaganda, w 2014 propaganda, w 2021 propaganda.
Kruger&Matz KM0232. Rok produkcji- 2016.
Antena TV AX1000 + LTE combo, wzmacniacz W-20
dawe-19
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 14 sie 2009, 17:27
x 12

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawe-19 »

Karol pisze: 08 lis 2021, 15:33 ...


"Bądźmy Razem".
No i co się dziwisz? A co mieli napisać? Napisali w 100% prawdę.
Opozycja tak się zakręciła w swoim antypisiźmie, że krytykowali wszystko, co się dało, nawet obronę granic swojej Ojczyzny. Nakręcanie afer, happeningi na granicy, powielanie narracji białoruskiej przez tvn, onet, wp... Takie są fakty i ludzie w większości to dostrzegli.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@dawe-19 To jest kłamliwa generalizacja. Opozycja jest parlamentarna, pozaparlamentarna, może być opozycja sympatyzująca z PiS, czy po prostu czasem go wspierającą w sprawach wagi państwowej. A także taka, która faktycznie jest antypisem i nazywa się Platforma Obywatelska. Tu do jednego worka wrzuca się wszystkich, także polityków bezpartyjnych.

Uogólnianie jest obrzydliwe, szkodzące demokracji. Zochydzanie wszystkich, którzy nie wpisują się do klubu Zjednoczonej Prawicy przypomina mi język Jerzego Urbana, który Solidarność nazywał organizacją terrorystyczną. Dziś TVP Info powiela ten przekaz - opozycja znów jest zła, antypaństwowa, tylko nie działa na rzecz USA, jak 40 lat temu, a Putina czy Łukaszenki. Skandaliczne oczernianie 65 procent obywateli, których ta zła opozycja reprezentuje 🙂

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek w swoim wystąpieniu nawoływała do jedności narodowej, to zgody w sprawach obrony granic Polski, ponadpartyjnie. Dosłownie chwilę po emisji chorobliwie szczującego wydania "Wiadomości".
dawe-19
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 14 sie 2009, 17:27
x 12

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawe-19 »

A czyja to wina, że opozycja w zdecydowanej większości zachowuje się skandalicznie i chociaż raz nie potrafi zachować się godnie? Może nawet jak pojedynczy posłowie z opozycji mają odmienne zdanie od swoich wodzów, to stanowią nieliczące się tło.
Sami się zaorali intelektualnie i Polacy to co do zasady zauważyli. Może kiedyś dojdą do wniosku, że w sprawie bezpieczeństwa nas wszystkich strategia "antypis" okazała się klapą.
Piszesz, że "Wiadomości" to szczujnia nienawiści. A co powiesz o "Faktach"? Tak serio.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości