TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
Telewizyjny321
Użytkownik

TVP INFO (HD)

Post autor: Telewizyjny321 » 01 sie 2017, 8:38

TVP Info pod koniec sierpnia planuje dodać do ramówki Wiadomości (wszystkie wydania TVP1),Teleexpress TVP1,Panorama TVP2, a nawet Dziennik Regionów TVP3
tele321
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

TVP INFO (HD)

Post autor: wiatriwoda » 01 sie 2017, 9:13

Najgorsze są te słowa Kurskiego z tego artykułu:
- Uważam, że z punktu widzenia budowy tożsamości marki i siły TVP Info, które idzie jak burza w górę, będzie to dobre. Według nieoficjalnych badań naszej telemetrii, do której mamy dostęp na podstawie pół miliona widzów, TVP Info już teraz jest zdecydowanym liderem oglądalności stacji newsowych i bije na głowę TVN24 - podkreśla Kurski.
Niestety jak fałszują rzeczywistość jego programy informacyjne, tak on robi to samo, ale to nie jest niespodzianka niestety.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tv ... orych-pasm
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

TVP INFO (HD)

Post autor: Poland » 01 sie 2017, 9:23

:P
Telewizyjny321 pisze:TVP Info pod koniec sierpnia planuje dodać do ramówki Wiadomości (wszystkie wydania TVP1),Teleexpress TVP1,Panorama TVP2, a nawet Dziennik Regionów TVP3
Chyba raczej lokalne serwisy o 21:30. O Dzienniku Regionów nikt nic nie wspominał.
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Kontakt:

TVP INFO (HD)

Post autor: AtoMan » 01 sie 2017, 9:51

Akurat w bycie "zdecydowanym liderem" jestem w stanie uwierzyć, skoro 1/3 kraju (użytkownicy DVB-T) nie ma żadnej legalnej alternatywy. To tak, jakby zdrowy sportowiec na dopingu w postaci pieniędzy od państwa chwalił się prześcignięciem paraolimpijczyków na wózkach.
dość
Frontowiec
VIP Expert
Kontakt:

TVP INFO (HD)

Post autor: Frontowiec » 01 sie 2017, 10:41

Co do serwisów informacyjnych Ośrodków Regionalnych TVP o godz. 21:30 w TVP Info to zastanawiam się, co zrobią ze ''Studiem Lotto''?. Ja bym proponował emisje serwisów informacyjnych Ośrodków Regionalnych TVP w nocy, tak jak to robili swego czasu w szwedzkiej SVT24.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
bastus18
Junior

TVP INFO (HD)

Post autor: bastus18 » 01 sie 2017, 11:03

Poranek z muzeum Powstania Warszawskiego prowadzili; Marta Kielczyk i Karol Gnat, a rozmowy przeprowadzał także Adrian Klarenbach - program nie był realizowany jako wydanie specjalne.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

TVP INFO (HD)

Post autor: Poland » 01 sie 2017, 11:24

Frontowiec pisze:Co do serwisów informacyjnych Ośrodków Regionalnych TVP o godz. 21:30 w TVP Info to zastanawiam się, co zrobią ze ''Studiem Lotto''?. Ja bym proponował emisje serwisów informacyjnych Ośrodków Regionalnych TVP w nocy, tak jak to robili swego czasu w szwedzkiej SVT24.
Zgadzam się z tobą. O tej porze lub co najmniej 22:00 mogliby emitować Dziennik Regionów ale nie serwisy ośrodków. Te pasowałyby na noc zamiast powtórek i to nie tylko do TVP Info ale i Trójki.
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
Kontakt:

TVP INFO (HD)

Post autor: kacper3100 » 01 sie 2017, 15:08

wiatriwoda pisze:Najgorsze są te słowa Kurskiego z tego artykułu:
(...) TVP Info już teraz jest zdecydowanym liderem oglądalności stacji newsowych i bije na głowę TVN24 - podkreśla Kurski.
Myślałem, że padnę ze śmiechu, jak przeczytałem to zdanie. Fajne sny miewa Kurski.
Wiki o teleturnieju Chwila prawdy: https://chwilaprawdy.fandom.com/pl/wiki ... rawdy_Wiki

W RYTMIE TVN-U
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
Kontakt:

TVP INFO (HD)

Post autor: rafik » 01 sie 2017, 16:24

bastus18 pisze:Poranek z muzeum Powstania Warszawskiego prowadzili; Marta Kielczyk i Karol Gnat, a rozmowy przeprowadzał także Adrian Klarenbach - program nie był realizowany jako wydanie specjalne.
Jednak jakość przekazu z Muzeum Powstania Warszawskiego pozostawiała wiele do życzenia. Myślałem, że przekaz pójdzie w HD, a tymczasem poszedł w bardzo słabym SD. Czyżby cały sprzęt HD poszedł na Tour de Pologne? Mam takie wrażenie.

Emisja serwisów lokalnych w INFO o 21:30 - naprawdę? Po co likwidowano serwisy lokalne w 2013 roku, skoro teraz chce do tego wracać Kurski? Nie rozumiem tego. Na czym to miałoby polegać? Coś w stylu, że naziemnie emitowanoby serwis lokalny ośrodków lokalnych tj. jak jestem we Wrocławiu i mam nadajnik na Ślęży, to w INFO o 21:30 lecą wieczorne Fakty, a jak jestem w Krakowie i mam nadajnik na Chorągwicy, czy coś w tym stylu, to mam dostęp o 21:30 do Kroniki? A jak mam dostęp tylko satelitarnie do INFO, bo nie mam DVB-T, to o 21:30 mam Kurier Warszawy i Mazowsza? Przecież to jest irracjonalne, bo ten sam serwis lokalny będzie leciał w TVP INFO i w TVP3, co przywoła wspomnienia z emisji lokalnych serwisów niegdyś w Dwójce i Trójce/INFO symultanicznie, jeżeli chodzi o emisję głównych wydań w tym paśmie o 17:45 czy wczesniej o 18:00. Trójka ma ten sam zasięg co INFO. Identyczny. Nie wiem co autor ma na myśli.

I co z show Bugały i Lotto? Bugała by została o tej 21, a Lotto byłoby o 21:20? Tak byłoby najlepiej.
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
mrc5
Obserwator

TVP INFO (HD)

Post autor: mrc5 » 01 sie 2017, 19:30

AtoMan pisze:Akurat w bycie "zdecydowanym liderem" jestem w stanie uwierzyć, skoro 1/3 kraju (użytkownicy DVB-T) nie ma żadnej legalnej alternatywy. To tak, jakby zdrowy sportowiec na dopingu w postaci pieniędzy od państwa chwalił się prześcignięciem paraolimpijczyków na wózkach.
Niech konkurencja wstanie z wózków. Jakoś udało to się na innych bieżniach w Europie.
A do puszczania serwisów lokalnych w Info: ciekawe co jest bardziej kosztowne - przebudowa reżyserki do HD czy przygotowanie możliwości rozszczepień. A jak Kurski chce fajną propagandę przed wyborami samorządowymi to niech puści serwisy lokalne w Jedynce o 20:00.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Kontakt:

TVP INFO (HD)

Post autor: Ama18 » 01 sie 2017, 21:22

Kurski jest dosyć przewidywalny. Równoległa emisja serwisów TVP1 i TVP2 w TVP Info była do zgadnięcia, to bardzo łatwy sposób podbicia oglądalności i zapchania anteny. Ale że dzienne wydania Wiadomości dostąpią takiego zaszczytu? No no no.

Smuci, że to oznacza dalsze utrzymywanie redakcji Panoramy.

Pomysł równoległej emisji czegoś z regionów jest co najmniej zastanawiający. Z jednej strony ma to sens, bo TVP3 ma dużo mniejszą oglądalność i może to jakoś zadziałać na zasadzie synergii. Z drugiej jak się prezes uprze przy wycinaniu reklam, to jaki tutaj profit? Ośrodki regionalnie niestety były "dołami" dla TVP Info.
Frontowiec
VIP Expert
Kontakt:

TVP INFO (HD)

Post autor: Frontowiec » 01 sie 2017, 23:56

TVP Info pokazuje właśnie powtórkę z dzisiejszego koncertu ''Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki''.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert

TVP INFO (HD)

Post autor: MaciejOlek » 02 sie 2017, 1:37

To co się dzieje w TVP Info od kilku miesięcy to niezły kabaret. No ale nie dziwię się temu.
Ciągłe wydania specjalne z powodu na przykład zwykłego popchnięcia dziennikarza TVP - naprawdę żenada. A trzeba było Bugały nie mianować na szefową serwisów! Ponadto te paski - naprawdę, śmiechu warte. Ktoś tutaj szaleje.
Współpraca z TV Trwam też absolutnie mnie nie dziwi.
I ciągle ci sami goście. Stankowski, Karnowscy i tak dalej, innego zestawu to nie ma?

Co dalej, planowana emisja programów informacyjnych. Sprytny zabieg, jak to poprzednicy napisali, podniesienia oglądalności. Wszak spadają. Ale dziwie się, czemu nawet boczne Wiadomości będą równoległe emitować. To Panoramę z 10:45 też powinni retransmitować. W zupełności główne wydania wystarczą.

I jeszcze jedna uwaga, czemu tytuł tematu to "TVP INFO", a nazwa kanału to "TVP Info"? Trochę to dziwne.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

TVP INFO (HD)

Post autor: N-O-R-O-N » 02 sie 2017, 2:26

Mowa nienawiści, dyskryminacja muzułmanów, nierzetelne paski, wulgarne komentarze - czyli 66 skarg na kanał TVP INFO w dniach od 1 czerwca do 27 lipca br:
Za to 66 skarg dotyczyło TVP Info, w tym aż 54 zgłoszono na wydanie „Minęła 20” z 6 czerwca. Głównym tematem rozmowy był atak mężczyzny o algierskim pochodzeniu na policjanta w centrum Paryża. Gośćmi Michała Rachonia w pierwszej części byli Miriam Shaded, płk Piotr Wroński, dr Jerzy Targalski i Cezary Gmyz, a w drugiej - minister spraw wewnętrznych Mariusz Błaszczak. W skargach zarzucono programowi dyskryminację muzułmanów i mowę nienawiści. KRRiT nie podała, których konkretnie wypowiedzi dotyczyły skargi (być może część złożono na całe wydanie). W dyskusji padały mocne stwierdzenia. - To co się dzieje w Europie to kryzys migracyjny, czy to jest wojna z terrorem czy to jest wojna z islamem? - zapytał Michał Rachoń Miriam Shaded. - Przede wszystkim jest to wojna z islamem, tutaj widzimy jej konsekwencje. - Widać, że dzieci muzułmanów są właśnie kształtowane w ten sposób, żeby nas nienawidziły, żeby się nie asymilowały, żeby gardziły społeczeństwem europejskim, zachodnim. I widzimy konsekwencje tej nienawiści - stwierdziła Shaded na początku swojej odpowiedzi. Parę skarg na TVP Info dotyczyło informacji wyświetlanych na „pasku”, co opisywaliśmy już szczegółowo w zeszły piątek. Jedna dotyczyła niezagłuszenia wulgarnych słów Adama Michnika, które bez „wypikania” pokazano też w „Teleexpressie”. Dwie skargi złożono na komentarze Wojciecha Cejrowskiego, który od paru miesięcy jest co czwartek jednym z gości „Minęła 20”. Jeden z widzów ocenił, że w wydaniu z 8 czerwca Cejrowski wulgarnie obraził Bronisława Komorowskiego, a prowadzący Michał Rachoń nie zareagował na to. Podróżnik stwierdził wtedy, że były prezydent jest w internecie nazywany „Bredzisławem”, a komentując jego słowa, że wszyscy wiedzieli o chaosie przy identyfikacji ofiar katastrofy smoleńskiej, stwierdził: „To czemu żeś nic nie zrobił, dziadu, przestępco jeden!”. W drugiej skardze napisano, że Cejrowski 22 czerwca wulgarnie wyraził się o Donaldzie Tusku (podróżnik stwierdził, że były premier w przeciwieństwie do Donalda Trumpa „kocha Polskę od tyłu”).
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wi ... -minela-20
#TVPZaMurem :twisted:

2020.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert

TVP INFO (HD)

Post autor: Kamilo » 02 sie 2017, 11:27

Ama18 pisze:Pomysł równoległej emisji czegoś z regionów jest co najmniej zastanawiający.
Nie będzie zaskoczenia, gdy za rok pójdzie to o krok dalej i pojawi się kolejny pomysł, tym razem wchłonięcia TVP3 przez TVP Info. Kasy ośrodków regionalnych od dawien dawna świeciły pustkami, jak sytuacja wygląda teraz nawet boję się myśleć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”