TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Awatar użytkownika
Jacek_TVPinfo
Obserwator

TVP INFO

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jacek_TVPinfo »

A szkoda, szkoda. Teraz zostaje nam się domyślać, jaka będzie, o ile w ogóle będzie, nowa oprawa graficzna TVP INFO. Cóż, nawet nie mamy żadnych "przecieków" w tej sprawie, a @Svip milczy jak zaklęty :)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 567
x 1352

TVP INFO

Post autor: Medyk24 »

Ja tylko mogę tutaj powtórzyć to co już napisałem wcześniej, czyli zapewne "3colors" zażądało za dużo pieniędzy za całą identyfikację stacji stąd TVP info się wycofało z ich propozycji, bo pewnie przekalkulowali sobie, że lepiej powierzyć to zadanie grafikom stacji i zaoszczędzić, choć z tym ostatnim to raczej im nie wychodzi skoro zmieniają oprawę co chwilę i wywalają w błoto pieniądze, ale o tym to by można było poematy pisać.

Podsumowując TVP info źle postąpiło, powinni raz wyłożyć trochę kasy i mieć wykonaną oprawę porządnie, schludnie i na dłuższy okres, ale jak widać wolą "uatrakcyjniać" widzom swój odbiór co sezonowymi "niespodziankami", grafikom zapewnić brak nudy, a nas forumowiczów łudzić zmianami na lepsze.

Mimo tego co napisałem wyżej liczę 1. września na jakiś cud.
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
Piotr6666
VIP Expert

TVP INFO

Post autor: Piotr6666 »

Dołączam się do kolegi @medyka1234 i liczę tak jak on na cud :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert
x 1
x 1

TVP INFO

Post autor: Peter Parker »

Albo będziemy mieli ujednolicenie opraw 1, 2 i Info i zobaczymy kalejdoskop/wycinanki w biało-czerwonych barwach. Chyba nawet @TiM kiedyś robił taki projekt :D
Piotr6666 pisze:Wszystkie ich projekty są dobre bynajmniej te dla TVP Info, nie spotkałem się jeszcze z szajsem z ich strony.
Uważasz że projekty dla TVP Info są złe, a później że nie spotkałeś się z szajsem z ich (3colors.tv) strony. Dziwne.
Awatar użytkownika
Svipp
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: Svipp »

Człowiek jedzie odpocząć, a tu taka burza :)

Oprawa wykonana będzie przez naszych grafików - wierzcie lub nie, mają panowie gorsze i lepsze momenty, ale mnie osobiście się bardzo podoba, generalnie całkowita zmiana myślenia o identyfikacji wizualnej kanału. Na pewno znajdą się hejterzy i "niepłaćcieabonamentu", ale to, co mogę Wam powiedzieć, to "warto poczekać" :). Z ciekawostek dodam, że studio jest już wyczyszczone, czas na ciężki sprzęt :) Naprawdę chciałbym Wam coś pokazać, ale jutro już mógłbym nie pojawiać się w firmie... :P
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 567
x 1352

TVP INFO

Naprawdę dziękujemy ci Svipp za wyczerpującą odpowiedź, powiedz nam tylko jeszcze, czy to prawda, że w studiu nadal będzie newsroom i studio poszerzy się tylko o tę część opróżnioną w sobotę 2 tygodnie temu ?
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
Svipp
Użytkownik

TVP INFO

Według wstępnych ustaleń sprzed dwóch tygodni, newsroom idzie w odstawkę, dziennikarze zostali przeniesieni do części newsroomu Wiadomości (wspólny newsroom w okrojonej wersji), przestrzeń idzie w całości na studio.
Możliwe jednak, że coś się pozmieniało i np. wydawcy zostaną w studiu, ale tego potwierdzić nie mam jak :)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 567
x 1352

TVP INFO

Mam nadzieję, że tak będzie jak mówisz, dzięki Ci bardzo za udzielenie odpowiedzi i życzę miłego wypoczynku :)
POZDRAWIAM, Medyk24
szymek48
Junior
x 34
x 11
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: szymek48 »

Powiedz mi tylko, jak wygląda sytuacja z Danutą Holecką. Wiemy, co się stało z resztą odsuniętych od prowadzenia programów, a co z p. Holecką, to już nie. Czy jeszcze pracuje w TVP Info, czy została wydawcą jakiegoś programu?

P.S. Przyłączam się do życzeń :)
Awatar użytkownika
brk
VIP Expert
x 36
x 55

TVP INFO

Post autor: brk »

Możesz zdradzić czy pojawi się nowa grafika ekranowa?
Odbędzie się jakaś konferencja na temat nowych startów info i regionalnej? :)
Również życzę miłego odpoczynku :p
Już 10 rok tutaj.. jak ten czas leci ;D
pavl6
Junior
x 1

TVP INFO

Post autor: pavl6 »

No już nie męczcie tak człowieka...

@brk - "całkowita zmiana myślenia o identyfikacji wizualnej kanału" to według mnie zmiana wszystkich elementów graficznych, ale niech Svipp to potwierdzi ;).
szymek48
Junior
x 34
x 11
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: szymek48 »

"Dać palec, a rękę zabiorą" :D
No trochę go wykorzystujemy, ale to tylko z ciekawości :)
Awatar użytkownika
Svipp
Użytkownik

TVP INFO

Danuta Holecka, z tego co wiem, na razie nie objęła żadnej "funkcji" w TVP Info, ale możliwe, że zobaczymy ją jeszcze na wizji. Więcej nie powiem i błagam - nie męczcie! :)
Remont studia, remont oprawy, grafiki ekranowej, identów programów - wszystkiego. Od 1 września czekać na Was będzie całkowicie nowa antena :)

Zaplanowano konferencje prasowe - zarówno dla Regionalnej, jak i dla nowej TVP Info.

/dziękuję za życzenia, ale już spóźnione, bo urlop dobiegł końca - pora wziąć się za pracę :)/
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 567
x 1352

TVP INFO

Nic dodać, nic ująć, nie umiem się już doczekać, po tym co napisałeś, mam nadzieję, że także pozostałe odsunięte osoby od prowadzenia otrzymają swoje programy na antenie :)
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
Svipp
Użytkownik

TVP INFO

@medyk1234 - nie napisałem, że zobaczymy Danusię akurat na antenie TVP Info... :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”