TVP INFO (HD)

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
adekpabianice
Obserwator
Kontakt:

TVP INFO

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adekpabianice »

Punktualnie o 9:00 Włączono TVP Info za TVP Warszawa w Łódzkiem - DVB-T (EC4)
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: zesepo »

Jest :) jest Info w UPC na pozycji 319. (Na 320 jest Regionalna). Muzyka jakby za cicha a dla mnie na pewno za spokojna. Obraz jakby rozciągnięty w pionie... Ale studio wyszło im wprost rewelacyjnie - podoba mi się choć p. Chmielowska-Olech - drętwo.
https://www.facebook.com/forummedia2

14 lat forum.media2.pl 8)
8 lat na forum!
Awatar użytkownika
brk
VIP Expert
x 24
x 44

TVP INFO

Post autor: brk »

Kainróg pisze:Zostałem pozbawiony TVP INFO pewnie do jutra. :( TVP STREAM tez jakaś porażka bo widzę tam tylko TVP Regionalną. TVP Katowice mam tak jakoś dziwnie z przyciętym od góry logiem. Może ktoś potwierdzić czy tak ma czy to problem w mojej kablówce? Będę zgłaszał w takim przypadku.
Nie tylko u Ciebie. U mnie też Katowice z przyciętym logiem. Trzeba będzie pisać na Telewizyjną, żeby to poprawili, bo wygląda to masakrycznie.
edit: Dlaczego nie zmienili map pogody??? Pasują teraz do reszty, tak, że wcale.
Już 10 rok tutaj.. jak ten czas leci ;D
Awatar użytkownika
Mattatyah_LION
Użytkownik
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: Mattatyah_LION »

jak mnie drażni styl mówienia Chemiloowskiej
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
x 4
x 14

TVP INFO

Post autor: telefan »

Teraz Kraśko i Chmielowska dowcipkują i mamy to co tygrysy lubią najbardziej - zdjęcia z budowy studia :)
adekpabianice
Obserwator
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: adekpabianice »

Matyla manoga! Ale Chmielowska bełkocze niesamowicie ze aż jej się wgl słuchać nie da!
david90
Użytkownik
x 2

TVP INFO

Post autor: david90 »

Widzę, że TVP Info powoli zaczyna pojawiać się w różnych regionach Polski, więc myślę, że wkrótce pojawi się też u mnie. Swoją drogą, czy tylko ja z tego forum, w woj. kuj.-pom. korzystających z DVB-T nie mam jeszcze TVP Info? o,O
Pozdrawiam serdecznie.
Kainróg
Obserwator
x 1
x 18

TVP INFO

Post autor: Kainróg »

brk pisze:
Kainróg pisze:Zostałem pozbawiony TVP INFO pewnie do jutra. :( TVP STREAM tez jakaś porażka bo widzę tam tylko TVP Regionalną. TVP Katowice mam tak jakoś dziwnie z przyciętym od góry logiem. Może ktoś potwierdzić czy tak ma czy to problem w mojej kablówce? Będę zgłaszał w takim przypadku.
Nie tylko u Ciebie. U mnie też Katowice z przyciętym logiem. Trzeba będzie pisać na Telewizyjną, żeby to poprawili, bo wygląda to masakrycznie.
edit: Dlaczego nie zmienili map pogody??? Pasują teraz do reszty, tak, że wcale.
To się "kochana" TVP Katowice popisała jak zwykle. Nie można było wcześniej zrobic testów loga jak w Poznaniu? Po co... Trzeba to zgłosić.

Włączyłem sobie to Netvi bo inaczej na razie nie mam jak oglądać. Antena NTC zdemontowana bo mam remont elewacji bloku. Bardzo lubię Beatę Chmielowską-Olech, ale faktycznie to jak prowadzi może razić. Słodki infantylny głosik którego w Teleexpressie nie słychać. Generalnie nadaje się jedynie do czytania bo sama ma niewiele do powiedzenia.
Awatar użytkownika
Pzet
Obserwator
x 53

TVP INFO

Post autor: Pzet »

Tymczasem TVP Info pojawiło się w Multimedia Polska.
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
x 4
x 14

TVP INFO

Post autor: telefan »

david90, zależy gdzie mieszkasz. Jeśli na wschodzie przekręć antenę na Sierpc. Ja ściągam sygnał MUX1 z województwa mazowieckiego i nie ma już problemów. Żółwieniec powinien również nadawać Info.
Awatar użytkownika
Jacek_TVPinfo
Obserwator

TVP INFO

Post autor: Jacek_TVPinfo »

Kainróg pisze:To się "kochana" TVP Katowice popisała jak zwykle. Nie można było wcześniej zrobic testów loga jak w Poznaniu? Po co... Trzeba to zgłosić.
Już pisałem do nich w tej sprawie. W ogóle to z nimi kontakt jest "specyficzny", gdyż nie ma nawet odpowiedniego maila do działu technicznego, czy emisji, tylko do samych "szych", że się tak wyrażę.
Salvador
Użytkownik

TVP INFO

Post autor: Salvador »

Potwierdzam, Żółwieniec nadaje INFO (MUX 1, sprawdzałem przed 08:00), A na MUX 3 TVP POZNAŃ oraz TVP BYDGOSZCZ (Z Żółwieńca nadają doświetlenie mux3 dla woj. kujawsko-pomorskiego)
Awatar użytkownika
janekpogwad
Tech Administrator
x 94
x 220
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: janekpogwad »

Niestety, Beata Chmielowska-Olech kompletnie się do swojej roli nie nadaje. Jąka się, przekrzykuje, nerwowo gestykuluje. Żenująca była rozmowa z insp. Sokołowskim. Rzeczywiście, całość ratuje tylko Kraśko. Obawiam się, że Konarska wkrótce zaprezentuje podobny poziom, a wtedy obie powinny z hukiem wylecieć z Info.
szymek48
Junior
x 28
x 11
Kontakt:

TVP INFO

Post autor: szymek48 »

Budowa studia TVP Info:
http://youtu.be/AQfbUNq35Ss
Awatar użytkownika
Mateusz44
VIP Expert
x 33
x 64

TVP INFO

Post autor: Mateusz44 »

Konarska jest bardziej żwawa, ale taki poziom prezentowała w KCH. Mi najbardziej odpowiada Kulczycki i Czyż, ale faktycznie Kraśko bardziej by się nadawał na prowadzenie Poranka niż Chmielowska, i wtedy w roli serwisantki widział bym Tadle.
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”