TV4 (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Evil
Junior

TV4 (HD)

Post autor: Evil » 01 paź 2007, 18:53

Hm. W tamtym sezonie TV4 retransmitował na żywo z Polsatu Sport spotkania Pucharu Ekstraklasy, a w tym sezonie tylko Polsat Sport je pokazuje...
adekpabianice
Obserwator
Kontakt:

TV4 (HD)

Post autor: adekpabianice » 01 paź 2007, 19:15

O tak "Drogówka" w tv4(Czwórce) jest najleprza i jest chyba dość długo nadawana chyba od powstania stacji jak się niemylę ;)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TV4 (HD)

Post autor: Karol » 01 paź 2007, 23:06

A to jeszcze leci?
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

TV4 (HD)

Post autor: Axel » 01 paź 2007, 23:25

No i co sądzicie o dzisiejszych nowościach w Czwórce ?

Ja obejrzałem prawie wszystkie z nich i takie mam zdanie na ich temat:

Mała czarna - typowy program dla kobiet bo i prowadzony przez kobiety. Gościem programu była Agata Młynarska i z nią rozmawiano o miłości, rodzinie itp. Ogólnie program pewnie dobry dla kobiet. Ja ledwo go obejrzałem, cały czas rozmowy sie wydłużały i nie było widać końca. Prowadzące tez były jakby nie przygotowane, zachowywały sie jakby były normalnie bez obecności kamer. Dla mnie program wydawał sie slaby ale na pewno dla kobiet te drobne szczegóły i niedociągnięcia nie sprawiały problemu w oglądaniu a pewnie jeszcze bardziej zachęcały do oglądania.

Happy Hour - natomiast ten program to chyba jakieś nieporozumienie. Zapowiadano, ze będzie to program informacyjny z dawka humoru. Nawet zwiastuny na TV4 tak jakby o tym mówiły. Ja ten program kwalifikuje jako kolejny program o plotkach na temat gwiazd, aktorów i tym podobnych czytanych z polskich gazet. Taki program jak np. "Lub czasopisma" na Tele 5 tylko ze wydłużony aż do godziny czasu. Program prowadzili Wojtek Jermakow i Małgorzata Kosik (do niedawna pracowała w Superstacji). Ogólnie strata czasu, na pewno nie warto poświęcać godziny na oglądanie tego programu.

Pogromcy hitów - a ten program bardzo mi sie spodobał. Zresztą na jego emisje czekałem od kilku dni. Program prowadzili Mariusz Czajka i Władysław Grzywna. Jak zwykle Mariusz Czajka był w najwyższej formie i było można sie pośmiać z jego komentarzy :) Program pokazuje śmieszne fragmenty i wpadki z innych konkurencyjnych stacji. Było kilka materiałów z TVP2, z ostatniego programu "Taniec na lodzie" gdzie m.in. pokazali co mówiła Doda i niezłe ją ośmieszyli :D Po za tym byly tez klasyczne wpadki m.in. z TVP3 i z Superstacji. Program zdecydowanie da sie oglądać. Mógłby być trochę dłuższy ale i tak jest dobry porównując go np. z "Łapu capu" czy z programami Szymona Majewskiego.

Jeszcze jest nowy program "Adam kontra Miłosz" ale jego nie oglądałem bo nie miałem czasu.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Kontakt:

TV4 (HD)

Post autor: AtoMan » 02 paź 2007, 7:47

"Pogromcy hitów" przypominają ten program z Polsatu, co go Skiba i Raczek prowadzili.
dość
FanTv4
Użytkownik

TV4 (HD)

Post autor: FanTv4 » 02 paź 2007, 11:03

Obejrzałem cztery nowe programy TV4 i jestem pod wrażeniem trzech :)

1.Mała Czarna - dla mnie nudny , ale wiadomo jest to program dla kobiet więc może dlatego.

2.Happy Hour - bardzo ciekawy i zabawny program . Dobre prowadzenie , ale Pani która weszła na wizję w połowie programu i czytała Depesze powinna mikrofon trzymać dalej od buzi , ponieważ trochę trzeszczało :)

3.Adam kontra Miłosz - zabawny program , w którym bierze udział dwójka przyjaciół, która ze sobą konkuruje .

4.Pogromcy Hitów- ten program zrobił na mnie najlepsze wrażenie i mam nadzieję , że nie będę musiał opuścić żadnego odcinka . Mariusz Czajka jak zawsze w bardzo dobrej formie :) Szkoda , że program trwa tylko 30 minut , ale może jeszcze przedłużą .
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

TV4 (HD)

Post autor: Axel » 02 paź 2007, 23:20

AtoMan pisze:"Pogromcy hitów" przypominają ten program z Polsatu, co go Skiba i Raczek prowadzili.
Chyba żartujesz. "Oko na miasto" to był program o plotkach na temat gwiazd, a "Pogromcy Hitów" to program w stylu "Łapu Capu"
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Kontakt:

TV4 (HD)

Post autor: AtoMan » 03 paź 2007, 12:46

Nie żartuję. Głównie chodziło mi o to przypinanie do tablicy ;-)
dość
Manolo
Użytkownik

TV4 (HD)

Post autor: Manolo » 06 paź 2007, 9:02

Co do "zbuntowanych " ( orryginalny tytuł - Rebelde) dodam że główne role graja tam ludzie z zespołu RBD - baaardzo popularnego w Meksyku.
Cała telenowela liczy..... 440 odcinki(!), ale z tego co wiem na razie zakupiono 215. Telcia jest hitem zza granicą
Występuje m.in Anahi, Dulce Maria.
Powstała też argentynska wersja teli - "Rebelde Way" , ponoć pracują nad ... amerykańską!
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Kontakt:

TV4 (HD)

Post autor: wojt.20 » 06 paź 2007, 12:23

aż tyle odcinków :o
Evil
Junior

TV4 (HD)

Post autor: Evil » 06 paź 2007, 12:38

Ta. Najpierw wydaja kupe hajsu na zagraniczne seriale, a one okazują się nie wypałem. Lepiej zakupić jakąś transmisję sportową.
tomex
Użytkownik

TV4 (HD)

Post autor: tomex » 06 paź 2007, 12:41

Manolo pisze:Co do "zbuntowanych " ( orryginalny tytuł - Rebelde) dodam że główne role graja tam ludzie z zespołu RBD - baaardzo popularnego w Meksyku.
Cała telenowela liczy..... 440 odcinki(!), ale z tego co wiem na razie zakupiono 215. Telcia jest hitem zza granicą
Występuje m.in Anahi, Dulce Maria.
Powstała też argentynska wersja teli - "Rebelde Way" , ponoć pracują nad ... amerykańską!
Wie ktoś może od kiedy TV4( na ile dni przed premierą )będzie dawać zapowiedzi "Zbuntowanych",przecież mamy już 6.10.2007r. a na ich stronie żadnego info o "Rebelde".Wiem,że w przypadku Saint Tropez zapowiedż pojawiła się już na 16 dni przed premierą? Czy wie ktoś jak można odbierać TV4 z nadajników naziemnych z okolic Poznania w Wielkopolsce.?? :
Evil
Junior

TV4 (HD)

Post autor: Evil » 07 paź 2007, 12:44

A co myslicie o sportowej części TV4? Na pewno może się poszczycić I polską ligą siatkówki na żywo. Brawo TV4! Również jest F1, Magazyn Żużlowy, retransmisje żużla, Rajdowe Mistrzostwa Świata. Szkoda, ze nie ma nic z piłki nożnej. W tamtym sezonie mogliśmy podziwiać Puchar Ekstraklasy, teraz leci już tylko na PS. Może dopiero faza grupowa i ważne mecze będą na TV4? Zobaczymy. Ogólnie TV4 stoi dobrze ze sportem.
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Kontakt:

TV4 (HD)

Post autor: wojt.20 » 07 paź 2007, 12:48

To ta Rebelde czy coś tam będzie po Saint Tropez ? :/
Przecież ST ma 480 odc. (Czwórka w pon wyemituje 56 odc.) i nadal kręcą, chyba, że jak zwykle robi to Czwórka z Polsatem puszczą 2-3 serie i dowidzenia.Trochę więcej konsekwencji może trzeba zacząc emisję wcześnij np. o 14:15 ,zamiast tego call tv.
Fireman
Użytkownik

TV4 (HD)

Post autor: Fireman » 19 paź 2007, 13:14

FanTv to obejrzyj jeszcze Regine. Spoko serial psychologiczno kryminalny. Da sie zjesc :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”