TV4 (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

TV4 (HD)

Post autor: Axel » 01 gru 2008, 19:46

Może i dobre ale niech puszczą tam coś ciekawego a nie jakieś "Sex FM" które mało kogo obchodzi. Nagrać filmu też nie można sobie w spokoju.
Pawel

TV4 (HD)

Post autor: Pawel » 02 gru 2008, 11:15

W USA napisy końcowe są emitowane na małej belce. Natomiast w głównym oknie prezentowany jest np. zwiastun kolejnego programu lub np. zapowiedź następnego odcinka danego serialu.
Podobnie to chyba wygląda na kanałach niemieckich.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Kontakt:

TV4 (HD)

Post autor: AtoMan » 02 gru 2008, 14:02

I tam też na to narzekają.

Ja rozumiem, na zwykłych napisach, które nie niosą za sobą żadnego interesującego widza przekazu, ale większość filmów z Jackie Chanem ma tzw. bloopery, których żadna normalna stacja nie ruszy.

Inne stacje polskie też często "ściskają" tyłówki, ale z głową. Nikt na przykład nie zagłusza lektora czytającego własne nazwisko na końcu filmu...
dość
kamil2505
VIP Expert

TV4 (HD)

Post autor: kamil2505 » 09 gru 2008, 15:17

"Czwórka przedstawiła swoją świąteczną ofertę. W trakcie wigilijnego wieczoru i dwóch dni Świąt Bożego Narodzenia na widzów czeka kilkanaście propozycji filmowych. Wśród nich znalazły się takie tytuły jak: Świąteczna gorączka, Czasem słońce, czasem deszcz oraz Inni.

24 grudnia
Filmowy maraton rozpocznie się o godz. 16:40 westernem Cud w Sage Creek. Natomiast o 18:10 stacja pokaże komedię Śnięty Mikołaj. Kolejna propozycja to komedia romantyczna Serce nie sługa. Początek o 20:00. O 21:50 przyjdzie czas na emisję thrillera Nuklearna walizka, a po jego zakończeniu na antenie zamelduje się western Młode strzelby. Start o 23:40. Ostatnia filmowa propozycja to horror Inni z Nicole Kidman (01:45).

25 grudnia
Pierwszego dnia Świąt warto włączyć Czwórkę już o 09:00. Stacja pokaże wtedy film muzyczny pt. Annie, a następnie produkcję obyczajową Tata na gwiazdkę (10:45). Na 12:30 zaplanowano powtórkę westernu Cud w Sage Creek. O 14:05 Czwórka pokaże film dla dzieci Gwiazdkowa zguba. Kolejną propozycją będzie Czarny pirat, film przygodowy (15:50). O 18:15 przyjdzie czas na komedię Świąteczna gorączka z Arnoldem Schwarzeneggerem, a tuż po niej pojawi się film sensacyjny Zmiana pasa (20:00). O 21:55 Czwórka powtórzy horror Inni. Ostatnim filmowym akcentem pierwszego dnia Świąt będzie indyjska superprodukcja Czasem słońce, czasem deszcz. Początek o 23:50.

26 grudnia
O 07:30 na antenie pojawi się film animowany Casper straszy w Boże Narodzenie. O 09:30 Czwórka zaprosi widzów na dramat obyczajowy Święty Mikołaj z 34. Ulicy. Tuż po nim rozpocznie się pasmo powtórkowe złożone z: filmu przygodowego Czarny pirat (11:40), melodramatu Czasem słońce, czasem deszcz (13:40) i westernu Młode strzelby (17:55). Kolejna propozycja to komediodramat Uśmiech Mony Lizy z Julią Roberts. Początek o godz. 20:00. O 22:15 Czwórka pokaże dramat obyczajowy Quiz Show. Filmowy maraton zakończy powtórka thrillera Nuklearna walizka (00:50).

Większość propozycji filmowych to oczywiście produkcje amerykańskie."

źródło: tvpolsat.info

Jak widać również w Czwórce filmowo...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TV4 (HD)

Post autor: Karol » 09 gru 2008, 23:23

Jedna rzecz się w Czwórce nie zmienia od lat. Zawsze w święta zamienia się ona w kanał filmowy, bowiem zazwyczaj zdecydowaną większość programu zajmują właśnie filmy fabularne. Z tym, że do tej pory były to produkcje m.in. francuskie oraz włoskie i oczywiście mówię o poprzednich okresach świątecznych.
kamil2505
VIP Expert

TV4 (HD)

Post autor: kamil2505 » 12 gru 2008, 16:06

"Zbuntowani" znów wracają do Czwórki. Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl drugi sezon tej młodzieżowej telenoweli będzie emitowany od 29 grudnia i będzie emitowany od poniedziałku do piątku w miejsce magazynu "Happy Hour" i teleturnieju "Kłamczuch". Tym razem produkcja będzie liczyć 126 odcinków.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

TV4 (HD)

Post autor: Ice » 12 gru 2008, 16:08

"Zbuntowani" znów wracają do Czwórki. Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl drugi sezon tej młodzieżowej telenoweli będzie emitowany od 29 grudnia i będzie emitowany od poniedziałku do piątku w miejsce magazynu "Happy Hour" i teleturnieju "Kłamczuch"
Dodam tylko, że ''Happy Hour'' i ''Kłamczuch'' wracają do Czwórki wiosną.
kamil2505
VIP Expert

TV4 (HD)

Post autor: kamil2505 » 12 gru 2008, 16:15

Szkoda. Tym bardziej "Happy Hour". Program był typowym przeglądem plotkarskim, który według mnie powinien być emitowany przez zimę... Podobnie powinno być z Majewskim i resztą tzw. "przeglądów tygodniowych". Okres zimowy to nie wakacje... No, ale taki rynek...
Czaja
Obserwator

TV4 (HD)

Post autor: Czaja » 22 gru 2008, 15:16

Właśnie w Czwórce leci KINOmaniak. Logo i oznaczenie wiekowe dostosowane są do formatu 16:9 a obraz jest w 4:3 i trochę dziwnie to wygląda.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

TV4 (HD)

Post autor: Ice » 22 gru 2008, 15:23

Zwykły błąd. Wcześniej go nie zauważyłem. W końcu mają nowy sprzęt więc wszelkie wpadki można wybaczyć. I tak tą stację teraz lepiej się ogląda niż wcześniej, dzięki zmianom.
Awatar użytkownika
person253
Obserwator
Kontakt:

TV4 (HD)

Post autor: person253 » 25 gru 2008, 17:51

Minął już sezon jesiennych premier w polskiej telewizji, a więc chciałbym coś powiedzieć, o jesiennej ramówce Czwórki. Nie nadając Big Brothera, Pogromcy Hitów, Regina itp. Czwórka osiągała prawie takie same wyniki oglądalności jak te, które były w analogicznym okresie ubiegłego roku. Najchętniej oglądany program tej jesieni w Czwórce miał 889 tys. widzów, a uzyskał ten wynik film. Właśnie chciałem podkreślić to, iż I miejsca w tygodniowych rankingach oglądalności miały filmy. Dobre wyniki tej jesieni osiągał także program Galileo i swrial Włatcy Móch. Te właśnie produkcje miały największe wyniki oglądalności, czy aby więc potrzeba Big Brothera, aby mieć dobrą oglądalność??Zapraszam do dyskusji i życzę Wesołych Świąt :)
Pozdrawiam.
www.media2.pl
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontakt:

TV4 (HD)

Post autor: SNOL » 25 gru 2008, 18:59

Rzeczywiście, jeżeli to prawda, to IMO słabej jakości "BigBrother" Czwórki jest zupełnie niepotrzebny. Dzięki temu, przerzucając kanały tej jesieni Czwórki nie omijałem szerokim łukiem. Czasami zerkałem na ten kanał. "BB" mnie odstrasza. Jakość przekazu oraz dobór uczestników doprowadza mnie do skrętu kiszki. Dlatego po prostu tego programu nie oglądałem.
Według mnie z Czwórki jeszcze może "wyrosnąć" coś dobrego. "Galileo", "4Discovery" (wg mnie zamiast ForDiskawery powinni czytać CzteryDiskawery), "Kinomaniak", "Dekoratornia", "Happy Hour" (jestem zdziwiony tym, że takiego rodzaju program potrafi mnie często zaciekawić), "Kłamczuch", "V-Max", "Mała czarna", filmy ("Zmiana pasa", "Inni", "Czasem słońce, czasem deszcz" - to tylko dzisiejsze propozycje!), seriale ("24 godziny"), relacje sportowe (WRC << !, siatkówka, koszykówka), nawet "Jazda figurowa" to dla mnie klucz do sukcesu.
Im dłużej te propozycje będą dostępne dla widzów, tym częściej ludzie będą wybierali przycisk z numerem 4 na swoich pilotach. Bez beznadziejnego (podkreślam - wg mnie) "BB".
Dodam, że wszystkie wypisane wyżej programy napisałem z pamięci. A ogromnym fanem Czwórki nie jestem. Myślę, że np. moja mama albo babcia przynajmniej połowę z nich by wymieniła. Nie jest źle.
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
Awatar użytkownika
person253
Obserwator
Kontakt:

TV4 (HD)

Post autor: person253 » 25 gru 2008, 22:00

Ja jeszcze wymieniłbym "Włatcy Móch" "Sex FM" "Nowa Generacja" "Czułe Dranie". Nie wiem dlaczego w większości znikły one z ramówki Czwórki, ale jestem z tego powodu zasmucony. Chociaż nowe odcinki "Sex FM" zostały nakręcone i zostały puszczane pomiędzy napisami w końcu filmów (przeważnie w niedzielę). Miała powstać druga edycja programu "Nowa Generacja" ale jakoś wszystko ucichło. "Czułe dranie" mimo dobrej oglądalności także zniknęły.Ja tak naprawdę stałem się fanem Czwórki od czasu Big Brothera. Od tego czasu w ogóle zacząłem się interesować telewizją, a pierwszego newsa jakiego przeczytałem w necie to "Mała czarna i "Happy Hour" obniżają oglądalność Czwórki". Najgorsze natomiast jest to że Czwórka nie wyklucza Big Brothera.
Pozdrawiam.
www.media2.pl
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

TV4 (HD)

Post autor: Ice » 26 gru 2008, 0:11

Najgorsze natomiast jest to że Czwórka nie wyklucza Big Brothera.
Z jednej strony się tobie dziwię - raz piszesz, że oglądałeś ''BB'' i lubiłeś ten program (pisałeś to w wakacje) a teraz piszesz, że szkoda, że programu nie ma. Cóż.

O wykluczaniu nic nic nie było mowy. Kiedyś pisałem, że Czwórka nie rezygnuje z BB, ale nie oszukujmy się - dzięki temu programowi ta telewizja trzyma tak 'dobre' wyniki oglądalność do tej pory, więc ten program jak najbardziej pomógł Czwórce. Teraz - na razie - TV4 nie powraca do tego formatu.

Ta telewizja jeśli chodzi o program stoi dobrze i to w sumie dzięki Fajksowi - nadal uważam, że ten człowiek postawił tą stację na nogi i wybudował charakter - wprowadził produkcje, które na stale wpisane w ramówkę i takie programy, które mają szansę przetrwania na dłużej.

Co do ''Sex FM'' i ''Reginy'' - hmm. Usunięcie ich z ramówki na dalsze sezony spowodowane jest tylko jedną kwestią - o której pisać chyba nie muszę.
Co do ''Nowej Generacji'' - nikt nie nie mówił, że będę na 100% na jesień. Przecież niektóre programy powracają po jakimś czasie, albo są produkowane po jakimś odstępie czasu a nie sezon po sezonie.

Czyli moim zdaniem - Czwórka idealnie spełnia rolę drugorzędnej stacji telewizyjnej na naszym rynku.
janusz080
Obserwator

TV4 (HD)

Post autor: janusz080 » 26 gru 2008, 16:16

Moim zdaniem Czwórka to fajna stacja. Czekam na DVB-T, bo wtedy będę ją miał u siebie w pokoju. Oby rok 2009 był dla niej jeszcze lepszy niż 2008!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”