Polsat (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 123
x 258

Polsat (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Może to znowu będzie jakiś skecz w ramach Teatru Moralnego Niepokoju. Coś takiego było już na tegorocznych TopTrendach. Właśnie z Cieślakiem i Janiczkiem. Bardzo kiepskie, nie umywa się do oryginalnej twórczości Kabaretu Moralnego Niepokoju.
Pozdrawiam, Direct
Grzelich1996
Junior

Polsat (HD)

Post autor: Grzelich1996 »

Przed 4 minutami była na Polsacie pełna wersja identu Polsatu (z kwiatami). Teraz leci właśnie serial pt. Malanowski i partnerzy. Pełną wersję tego identu (nie licząc rozpoczęcia i zakończenia emisji) emitowano też wczoraj o godzinie 17:41 przed Trudnymi sprawami.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3035
x 1334

Polsat (HD)

Post autor: Trzeciak »

W najbliższy czwartek na antenie Polsatu premiera kolejnego programu "Gwiazdy w sieci". Tym razem głównym bohaterem będzie Krzysztof Ibisz.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3035
x 1334

Polsat (HD)

W najbliższą niedzielę o 22:55 Polsat w dwóch częściach pokaże koncert Riders' Night, w którym wystąpią m. in. Patrycja Markowska, Wilki, Sebastian Riedel z zespołem Cree oraz Oddział Zamknięty. Imprezę poprowadzi duet znany z "MBTM", czyli Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 3
x 4

Polsat (HD)

Post autor: Dijon »

Emitowane są też zapowiedzi tej imprezy.

Obrazek
Awatar użytkownika
jack
Junior

Polsat (HD)

Post autor: jack »

Polsat dzisiaj rano chyba nadał 2 odcinki Wstawaj Gramy bo widziałem po 4 już było Wstawaj Gramy! chyba to ze względu na to, że wczoraj nie było emisji bo była neispodziewana przerwa techniczna. Skrócone zatem były wróżki. A TVP1 to by w życiu nie zrezygnowała z calltv aby wyemitować inne pozycje ale TVP1 jest bardziej komercyjna niż Polsat.
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3035
x 1334

Polsat (HD)

Ofensywa programowa Polsatu. Jesienią dwa nowe seriale oraz nowe programy rozrywkowe: ht[url]tp://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wiecej-se ... a-rozrywke[/url].

Obawiam się, że ofensywa ta skończy się na jednym sezonie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
jekyll
Junior

Polsat (HD)

Post autor: jekyll »

Serial 2XL może się przyjąć, jeśli ta dawka humoru, o której gdzieniegdzie piszą, będzie spora. Coś, jak w Szpilkach na Giewoncie. Jeśli chodzi o To Nie Koniec Świata - piątek? ale kiedy, po GtD? W sobotę będzie Mam Talent i The Voice, więc pewnie odpadnie - chyba, że zaryzykują.

Co do programu Zbudowani od Nowa - formuła jest bardzo ciekawa. Przypomina mi okrojoną wersję Domu nie do Poznania, więc może być ciekawie.
Ogólnie fajnie, że Polsat tak inwestuje w ramówkę.
Trzeciak pisze:Obawiam się, że ofensywa ta skończy się na jednym sezonie.
Skąd Twoje obawy?
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 171
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: Poland »

Co do serialu "To nie koniec świata" przychodzą mi na myśli dwie godziny - 17:00 ("Dlaczego Ja?" zostałoby okrojone do 4 dni w tygodniu) lub 19:30 zaraz przed "Got to Dance" które byłoby przesunięte tym samym w czasie o 30 minut.
Tak przy okazji tvpolsat.info podaje że "Na krawędzi" zostanie w ramówce (więcej o tym tutaj: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=5422 ) i że dodatkowo pojawi się paradokument "Cały ten zgiełk" (więcej o tym tutaj: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=5420 ) który moim zdaniem będzie nadawany prawdopodobnie o 19:30 w dni powszednie lub w weekend.
Ktoś wie tymczasem czy "Pamiętniki z Wakacji" wrócą na antenę tej wiosny ??
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
x 556
x 102
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: SzymonNP »

Ja osobiście mam nadzieję, że "Zbudowani od nowa" będzie świetnie wykonanym programem, ponieważ zapowiada się ciekawie. Top Chef obejrzę pierwszy odcinek z ciekawości, nie wiem, czy zawieszę dalej oko na tym programie, ponieważ nie kręcą mnie tego typu programy, a dwa nowe seriale mogą wypalić. O ile o 2XL się nie boję, to o "To nie koniec świata" jak najbardziej. Weekend może być zabójczy dla tego serialu. O marce GTD i MBTM nie ma co spekulować, bo to wiadome.
Obrazek
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3035
x 1334

Polsat (HD)

jekyll pisze:Serial 2XL może się przyjąć, jeśli ta dawka humoru, o której gdzieniegdzie piszą, będzie spora. Coś, jak w Szpilkach na Giewoncie. Jeśli chodzi o To Nie Koniec Świata - piątek? ale kiedy, po GtD? W sobotę będzie Mam Talent i The Voice, więc pewnie odpadnie - chyba, że zaryzykują.
Dodatkowo Jedynka nadal będzie pokazywać nadal hitowego "Komisarza Alexa" - więc pewnie Polsat będzie chciał z TVP1 powalczyć, jeśli serial będzie w soboty, choć tutaj TVP1 raczej wygra to starcie.
Skąd Twoje obawy?
Bo to nie jest pierwsza ofensywa Polsatu za czasów Niny Terentiew - a te kończyły się zwykle po 1-2 sezonach. "Top Chef" na razie za bardzo przypomina "MasterChefa", a "To nie koniec świata" może wypaść z ramówki po jednym sezonie. Z tego co widzę - te produkcje wiele nowego nie wniosą, a widz szuka jednak czegoś innowacyjnego.
kisiel205 pisze:Co do serialu "To nie koniec świata" przychodzą mi na myśli dwie godziny - 17:00 ("Dlaczego Ja?" zostałoby okrojone do 4 dni w tygodniu) lub 19:30 zaraz przed "Got to Dance" które byłoby przesunięte tym samym w czasie o 30 minut.
Tak? Specjalnie wydali dużo pieniędzy na tygodniowy serial i przeprowadzili badania pilotażowe, aby teraz umieszczać go poza prime-time? Jasne :/. Jakbyś nie wiedział - każdy odcinek (z reklamami) trwać będzie prawie godzinę. A tak poza tym - najlepiej zamilknij, bo po ponad 3000 postach widać, że masz niewielkie pojęcie nt. zarządzania telewizją komercyjną.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
jekyll
Junior

Polsat (HD)

Post autor: jekyll »

Trzeciak masz rację, chyba w 2007 roku, kiedy Nina Terentiew przeszła do Polsatu, szykowali taką ofensywę. Jednak jakiś mały sukces był - seriale oglądały się dobrze, JOŚ też. Ale później coś pękło i się skończyło. Może jakieś wnioski z przeszłości zostały wyciągnięte? Poczekamy do jesieni i zobaczymy czy wysiłki włodarzy Polsatu na coś się zdały.

Kisiel - taki serial o 17? I kto go będzie oglądać, kiedy dużo ludzi jest w pracy, albo w drodze z domu do pracy? Trzeciak ma rację - nie po to wydają masę pieniędzy na serial, który o 17.00 po prostu nie zarobi na siebie. Dlatego o tej godzinie leci coś taniego - Dlaczego ja?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3035
x 1334

Polsat (HD)

http://media2.pl/media/104843-Gala-disc ... edium=link - 17 sierpnia o 20:00 "Mazurska Gala Disco Polo" w Polsacie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
krystian1394
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: krystian1394 »

"Pamiętniki z Wakacji" chyba pozostają nawet tej jesieni ,bo takomedia szuka 'aktorów' http://takomedia.pl/
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3035
x 1334

Polsat (HD)

Od kilku miesięcy wisi ta informacja.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”