Polsat (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Polsat (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Masz rację, ale nie da sie ukryć, ze w większości POLSAT produkuje shity...
Zależy, co uważasz za shit. I proszę Cię - skończ.

Decyzja Polsatu odnośnie ''Na kocią łapę'' mnie cieszy. Tym bardziej, że produkcje odnoszące sukces w tej telewizji to programy, które od dawna nadawane są na antenie tej telewizji, choć oczywiście nie zawsze. Bo po co tracić, skoro można wyemitować zamiast tego serialu ''Samo Życie'', które lepiej wypada w porze 19:30.
no666name
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: no666name »

Ciekawe czy wiosną zobaczymy drugą serię "Agentek"? Na stronie internetowej pisze, że serial ten zniknął jedynie na okres zimowy i powróci już wiosną, ale podobno zarząd stacji jeszcze nie podjął decyzji o powrocie serialu do wiosennej ramówki. Myślę, że "Agentki" powinny wrócić. Mimo słabej oglądalności ostatnich epizodów uważam, że serial ten ma w sobie potencjał i jest jednym z najlepszych polskich seriali jakie emituje Polsat. Sukcesem była też spora oglądalność pierwszych odcinków ok. 3 milionów widzów, więc ja nie skreślałbym jeszcze "Agentek".

Warto zauważyć, że nie wszystkie seriale od samego początku były przebojami serialowymi. Najlepszym tego przykładem może być serial "Ranczo" emitowany w TVP1, którego drugi sezon obejrzało znacznie więcej widzów od serii pierwszej. Wraz z kolejnymi odcinkami zwiększyła się też oglądalność seriali TVN - np. "Magda M." czy "Na Wspólnej", które po pierwszych 6 miesiącach emisji miało niecały milion widzów. A Polsat? Jeśli pierwsze 10 odcinków nie przynosi spektakularnych sukcesów to się poddaje np. tak było z "Na kocią łapę". Nie wiem czy to dobry sposób? Polsatowi po prostu brakuje jakiegoś polskiego przeboju serialowego, bo ile można ciągnąć "Kiepskich"?

Zastanawia mnie też dlaczego Polsat w tak niezrozumiany dla mnie sposób potraktował serial - "I kto tu rządzi?" z Bogusławem Lindą i Małgorzatą Foremniak. Serial ten nie miał wcale aż tak złej oglądalności, ale skoro nie chcieli go umieszczać w środy o 20:00 mogli go przenieść na inną porę np. w sobotę na 19:30, kiedy Polsat emituje powtórki "Kiepskich", ale nie na 14:45! To zabiło ten serial, który miał przecież konkurować z "Nianią" TVN. A serial nie był wcale taki najgorszy i w serialu gościnnie wystąpiło przecież wiele gwiazd np. Kasia Cichopek, Krzysztof Ibisz, Kasia Skrzynecka - co zwiększyłoby prestiż stacji. A tak ? Polsat co sezon zmieniając pory emisji swoich seriali wydaje się być stacją, która za wszelką cenę dąży do olbrzymiej oglądalności, która ma przyjść od ręki. Czy oni nie rozumieją, że pewne rzeczy mogą przyjść dopiero z czasem?
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 54
x 190

Polsat (HD)

Post autor: Kamilo »

Warto zauważyć, że nie wszystkie seriale od samego początku były przebojami serialowymi.
A dlaczego nie były? Bo ''Ranczo'' i ''Magda M.'' zostały dopiero później 'odkryte' przez widzów. A ''Agentki'' widzowie odkryli już i tylko w pierwszym odcinku, z każdym następnym było coraz gorzej. Nie spodziewałbym się i nie wierzę w spektakularny sukces w wiosennej ramówce.
Polsatowi po prostu brakuje jakiegoś polskiego przeboju serialowego, bo ile można ciągnąć "Kiepskich"?
Do kiedy się da. Polsat ''Kiepskimi'' zapełnia wszystkie luki - serial emitowany jest nawet kilka razy dziennie. Jak zauważyłeś - to nieliczny serialowy przebój Polsatu.
Czy oni nie rozumieją, że pewne rzeczy mogą przyjść dopiero z czasem?
Nie ze wszystkim da się czekać. Zwłaszcza teraz, gdy oglądalność stacji spada na łeb, na szyję.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3260
x 1440

Polsat (HD)

Post autor: Trzeciak »

Wiem, że to nie jest dobry temat, ale na na ekranie zauważyłem, że logo i oznaczenie wiekowe jest przesunięte trochę w lewą stronę, na dodatek trochę się dźwięk popsuł. Nie mam pojęcia, czy to jest jakiś błąd w kablówce, czy tak dzieje się w całej Polsce.
Pozdrawiam, Trzeciak
Ogrodnik99

Polsat (HD)

Post autor: Ogrodnik99 »

Z anteny Polsatu znika serial "Daleko od noszy" poinformowała o tym widzów Hanna Śleszyńska w "Pulsie kultury".
no666name
Użytkownik

Polsat (HD)

Uważam, że zdjęcie z anteny serialu "Daleko od noszy" to dobre posunięcie ze strony Polsatu. Serial lata świetności ma już zdecydowanie za sobą. Może najwyższy czas zainwestować w jakieś nowe formaty, a nie ciągnąć serialu ze średnimi wynikami oglądalności przez 5 lat?

Mam nadzieję, że koniec "Daleko od noszy" to tylko początek pozytywnych zmian jakie zajdą w Polsacie. Sądzę, że Polsat powoli powinien zacząć się wycofywać z serialu "Rodzina zastępcza", który także z sezonu na sezon ma coraz gorsze wyniki oglądalności i mimo licznych zmian w fabule serialu tendencja spadkowa się nie zmienia. Polsat powinien zdecydowanie zakończyć emisję seriali, które są emitowane od 2000 roku i już nie przynoszą dochodów. Czas na zmiany
Awatar użytkownika
majkel
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: majkel »

uwierz mi, że gdyby nie przynosiły dochodu to już dawno by ich nie było na antenie... serial ma stałą widownię i zapewnia polsatowi pewną pozycję w tym paśmie... co do zmian to są one bardzo potrzebne stacji i miejmy nadzieję, że coś się zmieni po nowym roku - na lepsze :)
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Polsat (HD)

no666name pisze:Mam nadzieję, że koniec "Daleko od noszy" to tylko początek pozytywnych zmian jakie zajdą w Polsacie. Sądzę, że Polsat powoli powinien zacząć się wycofywać z serialu "Rodzina zastępcza", który także z sezonu na sezon ma coraz gorsze wyniki oglądalności i mimo licznych zmian w fabule serialu tendencja spadkowa się nie zmienia. Polsat powinien zdecydowanie zakończyć emisję seriali, które są emitowane od 2000 roku i już nie przynoszą dochodów. Czas na zmiany
To powiedz mi czemu nadal emitują ten serial? Nie znam wyników oglądalności ''Rodziny Zastępczej'', ale konkretne powody kontynuacji tej produkcji muszą być, bo przecież jakby był tragicznie jak mówisz, to pewnie już dawno byśmy się pożegnali z nowymi odcinkami. Zmiany, zmiany, ale Polsat nie będzie ich wprowadzał z pomocą czy też wskazówkami userów Forum. Cóż.
no666name
Użytkownik

Polsat (HD)

Myślę, że "Rodzinę zastępczą" emitują z kilku prostych powodów. 1. Nie mają pomysłu na żadną nowość, która mogłaby zająć miejsce serialu, więc emitują go z braku pomysłów, bo produkcja serialu jeszcze się opłaca, choć z sezonu na sezon co raz mniej, 2. Obawiają się, że jakakolwiek wprowadzona nowość może odnieść gorsze wyniki od "Rodziny zastępczej" co biorąc pod uwagę ostatnie porażki prawie wszystkich nowości Polsatu jest bardzo prawdopodobne. A więc kręcenie kolejnych transzy "Rodziny..." jest po prostu bezpieczne. Bo nie wierzę w to, że Polsat nie chciałby mieć lepszych wyników w niedzielnym paśmie. Polsat emitując "Rodzinę...." znalazł się na trzecim bądź czwartym miejscu, więc nie jest to zadowalający wynik dla stacji z takim potencjałem. Wiem, że zawsze może być lepiej ale w tym przypadku naprawdę dziwi mnie stanowisko Polsatu, który emituje ten serial od kilkunastu lat mimo tego, że co sezon oglądalność spada. I wiem tez, że zarząd Polsatu nie będzie się kierował opiniami "forumowiczów", ale przecież owe forum chyba jest od dyskutowania na temat telewizji i o tym co się nam w niej podoba a co niekoniecznie?
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Polsat (HD)

Owszem. Ale wątpię, aby kontynuowali sobie ''z braków pomysłów''. Powody jakieś muszą być; serial jest emitowany do granic kiedy będzie przestał nadawać. Tyle. Poza tym jeśli mówisz o wynikach - pewnie miałeś na myśli wyniki oglądalności - to nie tylko one brane są pod uwagę.

Serial będzie dopóki do końca się nie wyczerpie. W czym pewnym sensie przyznałeś mi rację. Tyle.
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: embi »

Wiosną na antenie Polsatu pojawi się nowy serial- "Parapsycholog". Główną bohaterkę będzie grała prawdziwa tarocistka, nie pamiętam jej nazwiska. Będzie pomagać ludziom. Źródło:Twoje Imperium.

Obawiam się, że ten serial to kolejny eksperyment Polsatu i poniesie klęskę jak "Tango z aniołem" czy ostatnio "Na kocią łapę".
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Polsat (HD)

No cóż, telewizja musi wprowadzać jakieś nowości na antenę co chyba jest uzasadnione. Inaczej zatrzymalibyśmy się na poziomie ''Pierwszej Miłości'' czy ''Samego Życia''.
mks
Obserwator

Polsat (HD)

Post autor: mks »

Jakoś mi się to nie podoba wszystko zarówno 'Malanowski i partnerzy' jak i 'Tarocistka' zapowiadają się średnio ciekawie. Polsat powinien zainwestować w porządne produkcje, zrealizowane z rozmachem, z porządną kampanią reklamową. 'Agentki' i 'Tylko miłość' wyprodukowane sa bardzo dobrze, problem z fabuła, najbardziej tego drugiego.

'Rodzina zastępcza' gromadzi ok. 2mln widzów co w paśmie 'Milionerów' i 'Jaka to melodia' jest dośc dobrym wynikiem.. kiedyś o tej mieli 4, ale to przeszłość.

Ciekawi mnie które z propozycji rozrywkowych trafią na antenę, a ostatnimi czasy trochę się ich pojawiało.
'Moment prawdy' 'Chłopaki z taśmy' 'Divy' pod znakiem zapytania stał też powrót 'Idź na calość' a dla którejś stacji produkowany jestformat 'Hole in the wall' no i ostatnie pytanie czy na pasmo 16.30-17.30 Polsat planuje coś przygotować
no666name
Użytkownik

Polsat (HD)

"Moment prawdy" prawie na 100% pojawi się wiosną w Polsacie. Co prawda na temat programu ostatnio trochę ucichło, ale "TeleTydzień" w poniedziałkowym numerze donosił, że program ma być hitem wiosennej ramówki Polsatu i że odbywają się właśnie zarówno castingi na uczestników jak i...prowadzącego.
Mam nadzieję, że "Diwy" zadebiutują wiosną w Polsacie, bo program ma szansę przyciągnąć widzów przed telewizory. Co prawda reguły programu są dla mnie dość niezrozumiałe, ale obsada jest iście gwiazdorska. Z ostatnich informacji jakie podała firma, która ma wyprodukować show - "Rochstar" potwierdziła, że program pojawi się na antenie, więc mam nadzieję, że właśnie na antenie Polsatu, bo jak wiadomo o program rywalizowały także TVP i TVN.
W paśmie 16:30 - 17:30 prawdopodobnie emitowany będzie właśnie serial "Parapsycholog" oraz program randkowy - "Gra wstępna", a o 17:30 "Malanowski i partnerzy". Dla mnie interesujący wydaje się być serial "Parapsycholog", bo to format podobny do TVNowskich "W11" czy "Detektywów", jednak tarocistki, która współpracuje z policją i potrafi przewidzieć przyszłość jeszcze nie było.
Natomiast pierwsze słyszę o programie - "Chłopaki z taśmy"? Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić na czym ma polegać ten program?
mks
Obserwator

Polsat (HD)

Post autor: mks »

"Gra wstępna" to była tylko nazwa robocza.. program randkowy nazywać się będzie 'Chłopaki z taśmy' polegać będzie na prezentacji krótkich filmów o chłopakach, dziewczyna będzie musiała wybierać.. taka kicha troszeczkę, ale taki format:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”