Polsat (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 25
x 308
Kontakt:

Polsat (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

No to Polsat ciekawie ułoży omijany szerokim łukiem daytime. Grę Wstępną czy jak ona się tam nazywa zobaczymy w niedziele a więc pewnie o 16:45 lub 17:15 czyli przed "Strzałem w 10".
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: embi »

Kisiel kiedy do ciebie dotrze, że daytime NIE JEST najważniejszym pasmem. Każda stacja, nie tylko Polsat inwestuje głównie w prime-time, ewentualnie popołudniowe pasmo.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 25
x 308
Kontakt:

Polsat (HD)

No właśnie pod pojęciem daytime mam na myśli przedział pomiędzy 16:30 a 20:00 :)
no666name
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: no666name »

Skąd informacja, że "Chłopaki z taśmy" vel. "Gra wstępna" będą emitowane w niedziele? Poza tym słyszałem, że "Strzał w 10" nie pojawi się w wiosennej ramówce Polsatu.
mks
Obserwator

Polsat (HD)

Post autor: mks »

Trudno się połapać co z tym 'Strzałem w 10' oglądalność jest średnia i media tłuką o końcu emisji, a nabór uczestników do kolejnej edycji trwa..
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 25
x 308
Kontakt:

Polsat (HD)

Napewno Chłopaki z taśmy wyląduje w niedziele ew. w sobotę gdyż będzie pewnie emitowana raz w tygodniu tak jak jego poprzednik z TVP1 (choć ten był w piątki).
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Polsat (HD)

Post autor: Ice »

kisiel205 pisze:No właśnie pod pojęciem daytime mam na myśli przedział pomiędzy 16:30 a 20:00 :)
Tylko, że od 18:00 do 22:00 funkcjonuje się z tego co wiem pasmo prime-time...
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: wojt.20 »

Ice pisze:
kisiel205 pisze:No właśnie pod pojęciem daytime mam na myśli przedział pomiędzy 16:30 a 20:00 :)
Tylko, że od 18:00 do 22:00 funkcjonuje się z tego co wiem pasmo prime-time...
Czas dla prime-time jest w każdej tv i kraju inny np. w Australii jest to 19:30-22 w Stanach ABC,CBS,NBC 20-23, a Fox 20-22 i w weekendy od 19.W UK 20-23. Jednak w Polsce wyraźnie widac ,że główny czas to 20-22 ,a dla tvn 20-22:30. Daytime to (12)13-20 (najkrócej mówiąc) i jest to pasmo szalenie zapomniane w polskiej komercyjnej tv. Jednak tvn w ostatnich latach wyróżnia sie na +. Rozmowy w toku, Sądy, Detektywi, Fakty, Uwaga. Tu mamy jakąś stałą, która może byc przrz lata, a w Polsacie (brak słów) jedyne co to Wydarzenia 15:50 i Interwencja 16:15 później, jak i wcześniej kicha ,która się zmienia bez ładu i składu.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 66
x 233

Polsat (HD)

Post autor: Kamilo »

''Tele Tydzień'' pisze, że trwają przygotowania do pilotażowego odcinka nowego programu, do którego zapraszana będzie gwiazda i jej niezwiązany z show-biznesem partner. Jeśli wszystko się uda, program zadebiutuje w marcu, a poprowadzą go Krzysztof Ibisz i Agata Młynarska.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 25
x 288

Polsat (HD)

Post autor: Kryterium0 »

O nie... Znowu Ibisz ?! :D

Co do programu - miał taki być kilka lat temu w TVP 1. Zapowiadano nawet jego premierę. Prowadzić to miała jakaś kobieta z radia, ale projekt "Dobrana para" ostatecznie nie pojawił się na wizji.
Czaja
Obserwator

Polsat (HD)

Post autor: Czaja »

Kryterium0 pisze:Co do programu - miał taki być kilka lat temu w TVP 1. Zapowiadano nawet jego premierę. Prowadzić to miała jakaś kobieta z radia, ale projekt "Dobrana para" ostatecznie nie pojawił się na wizji.
Mylisz się, ten program był emitowany kilka lat temu parę razy. :)
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 25
x 288

Polsat (HD)

Post autor: Kryterium0 »

Jeśli tak, to przepraszam za wprowadzenie w błąd. Polowałem na ten program wiele razy i nigdy nie mogłem go zobaczyć, bo jego premiera była przekładana kilkakrotnie.
Czaja
Obserwator

Polsat (HD)

Post autor: Czaja »

Pamiętam, że leciał on w sobotę przed południem. Natknąłem się na niego kilka razy.
BartłomiejJ
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: BartłomiejJ »

Jeśli powróci to wypada się zastanowić czy wyjdzie gniot, jak wiele produkcji Polsatu (niestety) i gadające o niczym głowy.

Pozdrowienia.
Bartłomiej Juszczyk
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Polsat (HD)

Post autor: Ice »

No, a ja radzę zastanowić nad tym o czym się pisze. :) Bo gniotami można ocenić produkcje nie mające sensu, a nie takie, które z różnych powodów nie osiągają sukcesów. Tak myślę. A program pewnie będzie nieco inny od tego co prezentowało TVP także radzę wstrzymać się ze wszelkimi pochopnymi opiniami przed emisją.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”