Polsat (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Awatar użytkownika
tzatik
Użytkownik

Polsat (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tzatik »

Dziś przez przypadek zobaczyłem w gazecie Fakt na 1szej stronie dużą (około 3/4 całej strony) reklamę Momentu Prawdy oraz na drugiej stronie (tym razem już na całej) też Faktu, kolejną reklamę Momentu Prawdy. A teraz jeszcze puszczają jingle reklamowe z logiem Moment Prawdy i dzisiejszą godziną emisji. Już nie wspominając o ogólnej reklamie programu.
No no fajnie, Polsat się ostro wziął za wypromowanie i odpowiednią reklamę nowego teleturnieju;) życzyć tylko powodzenia w oglądalności ...i do tej 21.00 ;)
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: embi »

Zgadzam się z tobą, Polsat ostro wziął się za wypromowanie "Momentu prawdy" , dziś o 21:00 muszę obejrzeć :) Mam nadzieję, że nie będzie to kolejna porażka tej stacji.
Polsat-Włącz Emocje!
Miś Uszatek
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: Miś Uszatek »

Pytanie w reklamie programu - Czy rodzina śmiała się z Twojej tuszy (czy jakoś tak), wystarczy mi do oceny programu. Wolę sobie Housea oglądnąć :)
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 19

Polsat (HD)

Post autor: TiM »

Raczej z nadwagi czy coś w tym stylu. Ja postaram się obejrzeć, może i się spodoba :P

PS: Zygmunt Chajzer w tych okularach wygląda jak starsza babcia, heh.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 20
x 203
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: Poland »

No masz rację. Jakby co to dlatego programu został utworzony specjalny wątek więc co nieco tego oc czym tu mówimy o tym programie można przeniesć :)
A co to pytanie to chodziło o nadwagę.
Poland - Aktywnie najlepszy!
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 353

Polsat (HD)

Post autor: kamil2505 »

Szczerze mówiąc myślałem, ze to TVN7 pójdzie za ciosem i będzie nadal pokazywać nowe seriale w ciekawych pasmach. Niestety, TVN7 takie praktyki spełniał tylko w poprzednim sezonie wiosennym. Byłem pewny, że to TVN7 kupi kolejne sezony "Ostrego dyżuru". Mile mnie zaskoczył POLSAT."Ostry dyżur" byl kiedys hitem tej stacji. Poza tym mamy zaległości w sezonach... i to poważne.

Bardzo dobrze, że zdjęto z anteny "Strzał w 10". Program był nudny i nieciekawy.

Za to szkoda, że już nie zobaczymy "I kto tu rządzi?" (według mnie niedziela, 14;45 to kiepska pora emisji), "Daleko od noszy" (emisja w środy po 23-ej to też kiepski pomysł) i cudownego serialu "Mamuśki" (emisja sobota 19:30 w czasie "wiadomości" wręcz skazała serial na przegraną). Za to możemy się delektować jak na razie powtórkowymi odcinkami "Kiepskich, którzy już są naprawdę kiepscy, czy też "Rodziny zastępczej plus" gdzie producenci wymyślają coraz to nowe postacie, a serial nie przypomina już tego sprzed lat. Nawet nie śmieszy. Szkoda.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 54
x 196

Polsat (HD)

Post autor: Kamilo »

kamil2505 pisze:cudownego serialu "Mamuśki" (emisja sobota 19:30 w czasie "wiadomości" wręcz skazała serial na przegraną).
Emisja w soboty o 19.30? Od kiedy niby? Przecież serial leciał w czwartki około 22.00, przed ''Co z tą Polską?''.
czy też "Rodziny zastępczej plus" gdzie producenci wymyślają coraz to nowe postacie, a serial nie przypomina już tego sprzed lat. Nawet nie śmieszy
Ten serial nigdy nie miał na celu wyłącznie śmieszyć. Ukazywał i mimo lat wciąż ukazuje pewne wartości.
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 353

Polsat (HD)

Post autor: kamil2505 »

"Emisja w soboty o 19.30? Od kiedy niby? Przecież serial leciał w czwartki około 22.00, przed ''Co z tą Polską?''."

Pierwsza seria owszem, druga była już emitowana w sobotę o 19:30. Natomiast w niedzielę emitowano "Daleko od noszy". Taki stan rzeczy miał miejsce tylko jeden sezon. Pomysł z serialami komediowymi po "Wydarzeniach" okazał się niewypałem. Emisję "Mamusiek" zakończono, a "Daleko od noszy" przeniesiono na środę po 23-ej. Z resztą i ten serial ostatnio zdjeto z anteny. Szkoda.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
ARTUR B.

Polsat (HD)

Post autor: ARTUR B. »

Tylko, że wszystkie stacje telewizyjne są świadome, że nie dadzą rady z Wiadomościami i ich zadaniem jest walka o utrzymanie chociaż drugiego miejsca w tymże czasie
Awatar użytkownika
Krewetka
Obserwator

Polsat (HD)

Post autor: Krewetka »

Dziś leciał pierwszy (?) odcinek programu "Najśmieszniejsze momenty świata". Wegług mnie ten program jest wykonany nieprofesjonalnie:
- Nudny Prowadzący
- Stare, już nudne filmiki, króre można było już dawno zobaczyć w YouTube
- Za dużo przerw na reklamy. (Chociaż czego można było się spodziewać po Polsacie :P )
- RUDA TV: Trochę naciągana akcja.
Ogółem, mówiąc; Jestem rozczarowany. Spodziewalem się czegoś lepszego.
Coż, rozumiem, że to 1szy odcinek i może tak być, lecz jeżeli ten program pozostanie taki, to nie wróże mu dobrej przyszłości.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: Alfernando »

Jest to raczej kopia Śmiechu warte. Myślę, że niebawem ten program przesunie się na wczesną porę lub zniknie z anteny.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 54
x 196

Polsat (HD)

Post autor: Kamilo »

W tym programie panowała nudna i nadęta atmosfera. Jak dla mnie, to nie było na czym oka zawiesić. Myślę, że grzebiąc po YouTube można by znaleźć ciekawsze filmiki. Na dodatek parę pomysłów zaczerpniętych od Szymona Majewskiego.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
x 130
x 159
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: Ama18 »

Co do tego programu, to mam podobne uczucia jak poprzednicy - nudny prowadzący, nudne filmiki, słabe wykonanie. Jak takimi sposobami Polsat chce walczyć o widzów, to ja dziękuję.
Obejrzałem także fragment "Gry wstępnej" - jednym zdaniem - festiwal kiczu i żenady. Zresztą, podobnie było w "Randce w ciemno".
michal
VIP Expert
x 6
x 18

Polsat (HD)

Post autor: michal »

Polsat już kiedyś miał podobny program. Nazywał się "Najzabawniejsze Zwierzeta Świata". W tym programie były pokazywane śmieszne filmiki ze zwierzętami a prowadzącym był początkowo Piotr Zelt którego potem zastąpiła Elżbieta Zającówna. Pamiętacie kiedy ten program został zdjęty z anteny?
Awatar użytkownika
tzatik
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: tzatik »

Ja również zgadzam się z poprzednikami... "Najśmieszniejsze momenty świata" to porażka, program nudny, prowadzący tak samo jednym słowem nie ma co oglądać. Myślę że szybko zniknie z anteny lub go przesuną. A co do "Gry wstępnej"...to nie lubię tego typu programów i tych pustych lasek. A facet?-przystojny och jak te panie zabiegały o jego względy. Jeśli taki przystojny to co to za facet co sobie dziewczynę szuka przez takie programy?? Na pewno nie będę tego oglądał a i tak jak wspomniał wcześniej Kamilo lepsze filmiki pooglądam sobie na YouTube zamiast w Polsacie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”