Polsat (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
janusz080
Obserwator

Polsat (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: janusz080 »

Krewetka pisze:Dziś leciał pierwszy (?) odcinek programu "Najśmieszniejsze momenty świata". Wegług mnie ten program jest wykonany nieprofesjonalnie:
- Nudny Prowadzący
- Stare, już nudne filmiki, króre można było już dawno zobaczyć w YouTube
- Za dużo przerw na reklamy. (Chociaż czego można było się spodziewać po Polsacie :P )
- RUDA TV: Trochę naciągana akcja.
Ogółem, mówiąc; Jestem rozczarowany. Spodziewalem się czegoś lepszego.
Coż, rozumiem, że to 1szy odcinek i może tak być, lecz jeżeli ten program pozostanie taki, to nie wróże mu dobrej przyszłości.
A ja jestem nieco innego innego zdania. Program super nie jest, dobry też nie, ale da się go obejrzeć. Reklam nie więcej niż na TVN.
ARTUR B.

Polsat (HD)

Post autor: ARTUR B. »

Zgadzam się z niektórymi. Ten program był strasznie nudny. Ale czego można było się spodziewać w sobotnie popołudnia. Ktoś pisał, że Nina Terentiew dba o gwiazdy. Według mnie właśnie pogrążyła tym programem biednego Respondka...
Szymek
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: Szymek »

Co do oglądalności nowych programów w Polsacie:
-klapę odniósł program Kasi Cichopek "Gra wstępna" obejrzało ją 1,38 mln. dając udziały na poziomie 11,76%
-dośc dobra oglądalnośc "Przygód Merlina" 1,92 i 15,17%
-w mairę przyzwoity wynik JOŚ 3,55 mln. i 24,16%

A jeżeli chodzi o drugą wieczorynkę to się ona nie sprawdziła. Do prawdy lepsze wyniki niż "Ranking Gwiazd" bo 1,78 mln. i 10% w rynku

żródło: WM
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Polsat (HD)

Post autor: Ice »

-klapę odniósł program Kasi Cichopek "Gra wstępna" obejrzało ją 1,38 mln. dając udziały na poziomie 11,76%
Czy spodziewałeś się wielkiej oglądalności o tej godzinie? 1,38 mln widzów i udziały na poziomie 11,76% to dość dobry wynik.
-w mairę przyzwoity wynik JOŚ 3,55 mln. i 24,16%
W miarę przyzwoity? To kolejny dobry wynik tego programu. Otwarcie JOŚ okazało się sukcesem.
A jeżeli chodzi o drugą wieczorynkę to się ona nie sprawdziła. Do prawdy lepsze wyniki niż "Ranking Gwiazd" bo 1,78 mln. i 10% w rynku
Po co produkować program o takiej oglądalności? W tym momencie Polsat podjął dobrą decyzję o emisji kreskówek. Zawsze to mniejszy koszt niż widowisko a wyniki można odnieść dość podobne. W telewizji tak to działa.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 48
x 183

Polsat (HD)

Post autor: Kamilo »

Ice pisze:1,38 mln widzów i udziały na poziomie 11,76% to dość dobry wynik.
Najlepszym wyznacznikiem oglądalności są udziały w rynku. A niewiele ponad 10%, w czasie, gdy inne główne stacje pokazują same powtórki, nie jest dobrym wynikiem.
Dla porównania, TVP1 powtarzała ''Ojca Mateusza'', TVP2 emitowała powtórkę skeczów ''Kabaretu Neo-Nówka'', a TVN powtarzało 5 odcinków ''Brzyduli''.
Awatar użytkownika
tzatik
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: tzatik »

Dziś Polsat wyemitował pierwszy odcinek nowego serialu komediowego "Synowie". Obejrzałem 1. odcinek i powiem szczerze że mam mieszane uczucia; nie zaskoczył mnie ten serial, jak dla mnie nic rewelacyjnego ale mogę się mylić... Okaże się po jakimś czasie jego emisji.
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: embi »

Był dzisiaj pierwszy odcinek ? Pierwsze słyszę, na Polsacie ani nigdzie w internecie nie widziałem ani razu zapowiedzi tego serialu.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 575
x 2816

Polsat (HD)

Post autor: Karol »

Leciał o 18:15.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Polsat (HD)

dumbo93 pisze:Był dzisiaj pierwszy odcinek ? Pierwsze słyszę, na Polsacie ani nigdzie w internecie nie widziałem ani razu zapowiedzi tego serialu.
To słabo oglądasz Polsat - reklamują dość często ten serial. W internecie też trąbili o tej produkcji.
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Polsat (HD)

Może i tak, ale cóż-nie mam zbytnio czasu na oglądanie TV, trzeba się uczyć, za miesiąc egzamin :)
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
tzatik
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: tzatik »

Jak podały WirtualneMedia.pl
Program "Najzabawniejsze momenty świata", prowadzony przez Krzysztofa Respondka ogląda średnio 1,22 mln widzów. Stacja w paśmie emisji programu zajmuje dopiero czwartą pozycję na rynku.
Program Respondka ma 13,06 proc. udziału w rynku w grupie 4+ oraz 15,29 proc. udziału w komercyjnej grupie docelowej - wynika z danych AGB Nielsen Media Research. Wyniki formatu spadają jednak z odcinka na odcinek.
data oglądalność
07-03-2009 1 426 381
14-03-2009 1 223 315
21-03-2009 1 040 611
No nic dziwnego, było to do przewidzenia. Program rewelacyjny nie jest-wręcz przeciwnie jest sztuczny i nudny, a Respondek nie nadaje się w ogóle do prowadzenia... Takie jest moje zdanie.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Polsat (HD)

Mógłbym płakać jeśli to byłby prime-time. Ale to tylko day-time, więc nawet jak program zejdzie z anteny to mało kto to zauważy. No, ale i tak jestem zdania, że Polsat powinien eksperymentować nadal z tym pasmem.
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Polsat (HD)

Tylko day-time, owszem. Jednak PO CO Nina robi z Polsatu drugie TVP ? Gra Wstępna-druga Randka w Ciemno, Najśmieszniejsze Momenty Świata-drugie Śmiechu Warte, Bajki o 19:30 w weekendy-druga Wieczorynka. Nina czerpie wzorce z TVP, mimo to programy i tak ponoszą porażkę. Jedynymi programami odnoszącymi sukcesy są "Malanowski i partnerzy", naprawdę świetna V edycja JOŚ no i równie znakomity "Moment Prawdy".
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Polsat (HD)

Ale nikt nie oczekuje od Polsatu świetnych wyników oglądalności w paśmie day-time. To eksperymenty. Na świecie jest wiele różnych wersji programów randkowych, humorystycznych. Nina czerpie pomysły zarówno od innych polskich nadawców jak i nadawców zagranicznych. Często zakupuje też programy od firm producenckich, które pojawiały się kiedyś na antenach polskich telewizji. To nic złego. Tym bardziej, że w paśmie popołudniowym ciężko jest cokolwiek wsadzić jeśli chodzi o produkcje własne. A ''Najśmieszniejsze momenty świata'' bardziej porównywałbym do programu Piotra Zela - ''Najśmieszniejsze zwierzęta świata''.
dumbo93 pisze:Jedynymi programami odnoszącymi sukcesy są "Malanowski i partnerzy", naprawdę świetna V edycja JOŚ no i równie znakomity "Moment Prawdy".
Pominąłeś pozycje serialowe, które w Polsacie radzą sobie dobrze. Zarówno te zagraniczne jak i polskiej produkcji.
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Polsat (HD)

Pominąłem je świadomie, ponieważ są one na antenie od dłuższego czasu (no może jest kilka wyjątków).
Polsat-Włącz Emocje!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”