Polsat (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Polsat (HD)

Post autor: Ice » 18 cze 2009, 22:06

No to czas najwyższy to zmienić z wiadomego względu. ;]
0 x
Szymek
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: Szymek » 19 cze 2009, 13:31

To jeszcze nie wszystko. Pojawi się także serial "Układy" (USA, powstało 26 odcinków). Nina wspominałą także, że Piotr Bałtroczyk będzie mial swój program.No i oczywiście Liga Europejska oraz nowe odcinki "Świata według Kiepskich" i innych formatów.

Oglądałęm zwiastun serialu "Do wesela się zagoi". Jak dla mnie za szybko to wszystko się działo, czy to może wina montażysty.W zwiastunie przewinęli się: Ela Romanowska, Artur Chamski, Ewa Wencel i paru tam innych. Zresztą w sobotę zobaczymy kto to będzie. A i jeszcze jedno: mam dziwne wrażenie, że ten serial kojarzy mi się z "Mamuśkami" emitowanymi w 2007 i 08 roku :)
0 x
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 96
x 215

Polsat (HD)

Post autor: Pawel » 20 cze 2009, 9:59

Szymek pisze:To jeszcze nie wszystko. Pojawi się także serial "Układy" (USA, powstało 26 odcinków).
Dla tych, którzy tak jak ja nie uznają polskich tytułów zagranicznych seriali informuję że chodzi o produkcję amerykańskiej stacji kablowej FX pt. "Damages". Stacja FX znana jest z produkcji wielu znakomitych seriali m.in. The Shield i Rescue Me, które możemy oglądać w Polsce. Serial Damages składa się z dwóch 13 odcinkowych sezonów. Pierwszy sezon był emitowany w 2007 roku (i pewnie ten sezon na początek pokaże Polsat), a sezon drugi emitowany był tej wiosny. Planowane jest także powstanie kolejnego sezonu.
W roli głównej występuje Glenn Close. W drugim sezonie pojawia się także inny znany aktor William Hurt.
0 x
Będę pisał to co chcę.
PRECZ Z CENZURA!!!
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 7
x 86

Polsat (HD)

Post autor: Kryterium0 » 20 cze 2009, 18:52

No i jesteśmy po pierwszym i zapewne ostatnim odcinku "Do wesela się zagoi". Przede wszystkim nie wiem, dlaczego produkcję przypisano do gatunku serialu komediowego - przez cały odcinek nie padła ani jedna śmieszna sentencja. Nic, kompletnie nic ciekawego. Nuda, słabizna aktorska, beznadziejny scenariusz.
Dziwię się, że Polsat poddał ten serial pod osąd widzów emitując odcinek pilotażowy w telewizji otwartej. Na miejscu ludzi z Polsatu zaraz po obejrzeniu przez nich tego serialu wyrzuciłbym to do śmieci. A przede wszystkim to nie dałbym kasy na realizację odcinka pilotażowego - tutaj już na etapie scenariusza musiało być widać, że to straszna chała.
0 x
Kazik
Obserwator

Polsat (HD)

Post autor: Kazik » 20 cze 2009, 19:06

Jestem tego samego zdania. Serial mało śmieszny (nawet nie dali sztucznych śmiechów, przynajmniej byśmy wiedzieli które sytuacje autorzy uznali za zabawne). Myślę że wypuścili odcinek pilotażowy z powodu że skończyła się pierwsza seria serialu Synowie i chcieli coś w ostatnio sobotę przed wakacjami o tej godzinie pokazać. Niestety polscy reżyserzy jakoś stracili wenę do pisania naprawdę dobrych seriali komediowych.
W ostatnich pięciu latach tylko Mamuśki było dobre i Halo Hans niezły.
Na usprawiedliwienie serialu mogę powiedzieć że mogło być gorzej (patrz.Agentki, największa żenada ostatnich lat) przynajmniej tutaj nie ma wymuszonych żartów, choć w sumie żadnych żartów nie ma.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2865
x 1223

Polsat (HD)

Post autor: Trzeciak » 09 lip 2009, 7:10

Jeżeli, ktoś myśl o tym, że "Fabryka Gwiazd" powróci jesienią do Polsatu, to może sobie pomarzyć, bowiem Nina Terentiew definitywnie potwierdziła informację, że jesienią jedynym talent-show w Polsacie będzie VI edycja "Jak Oni Śpiewają". Więcej: http://wp.tv/i,Terentiew-o-jesiennych-n ... caid=6859f.
Cóż, decyzja ta jest zdecydowanie uzasadniona, po prostu nadal mamy kryzys, trzeba było z czegoś zrezygnować, z JOS-iem nie było to możliwe, bo te talent-show ma wypracowaną markę, a FG się w tamtym roku nie powiodło się jeśli chodzi o oglądalność, dlatego też, tego show nie zobaczymy jesienią w Polsacie.

Jeszcze dodam, że w jesienią w Polsacie ma się pojawić ''Rekordy Guinessa Show'', w którym gwiazdy z całego świata spróbują pobić rekordy Guinessa. Program ma być realizowany ze studia w Mediolanie ,prowadzić go mają Maciej Dowbor i włoska gwiazda Barbara D’Urso, a wystąpią m. in. Mariusz Pudzianowski i Sophia Loren
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: embi » 09 lip 2009, 20:34

wirtualnemedia.pl pisze:Nadawane w Polsacie między 6.00 a 6.50 poranne pasmo kanału Polsat News "'Nowy dzień" podniosło oglądalność stacji o połowę. Natomiast w samym kanale informacyjnym nowa formuła poranka poprawiła wyniki o 22 proc.

"Nowy dzień" nadawany jest w Polsacie w dni powszednie od 22 czerwca br. Przez pierwsze dwa tygodnie emisji program ten oglądało średnio 83,8 tys. widzów, dając kanałowi 8,49 proc. udziału w grupie 4+ i 9,45 proc. w komercyjnej 16-49. To więcej niż Polsat miał w tym paśmie w okresie poprzedzającym, czyli od 8 do 19 czerwca br., gdy emitował amerykańską operę mydlaną "Żar młodości". Stację między 6.00 a 6.52 oglądało wtedy 55,3 tys. osób, a jej udział w rynku wynosił odpowiednio 5,05 proc. i 5,55 proc. - wynika z danych AGB Nielsen Media Research przygotowanych dla portalu Wirtualnemedia.pl.

W czasie nadawania "Nowego dnia" Polsat zajmuje drugie miejsce w rynku telewizyjnym. Liderem pasma jest zdecydowanie Jedynka pokazująca wtedy morning show "Kawa czy herbata?" z udziałem wynoszącym 27,43 proc. Za Polsatem znajdują się TVN ("Telesprzedaż", "Granie na śniadanie"; 2,44 proc.) i TVP 2 (brak programu lub "Telesprzedaż"; 0,35 proc.).

Natomiast w Polsat News cały blok "Nowy dzień" emitowany między 6.00 a 11.00 oglądało w okresie od 19 czerwca do 5 lipca br. średnio 11,7 tys. osób przy udziale w 4+ na poziomie 0,46 proc. i 0,44 w 16-49. Przez 18 pierwszych dni czerwca stacja w tych samych godzinach gromadziła nieco mniej widzów, bo 9,6 tys., a jej udział wynosił odpowiednio 0,31 proc. i 0,23 proc. (wtedy "Nowy dzień" trwał od 7.00 do ok. 11.00, a od 6.00 nadawano powtórki).
Jak widać odświeżony poranek pomógł zarówno Polsatowi otwartemu jak i PN.
0 x
Polsat-Włącz Emocje!
SAT_ANTHD
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: SAT_ANTHD » 11 lip 2009, 20:07

Patrząc obiektywnie rzeczywiście "Nowy dzień" jest ciekawy i prowadzony w fajny sposób. Ostatnio polsat news zaskakuje - niedawno nagroda za logo i ramówkę, fuzja z Biznes. Osobiście bardzo mi się podoba.
0 x
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 13
x 150
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: Poland » 11 lip 2009, 20:16

Ciekawe czy ten blok utrzyma się jesienią i czy ewentualnie będzie rozszerzony...
0 x
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
x 4
x 12

Polsat (HD)

Post autor: telefan » 11 lip 2009, 21:12

Obawiam się, że nie :( . Dlatego, że ten blok pojawił się w ramach wypełniacza po telenoweli ,,Żar tropików'' która ma przerwę wakacyjną chociaż mogliby ją przenieść w miejsce ,,Wstawaj, gramy!'' które i tak ma chyba kiepską oglądalność więc było coraz bardziej spychane na wcześniejszą porę aż do dnia dziesiejszego gdy zaczyna się o 5.15 a 2 lata temu o 6 rano. Ale muszę jednak stwierdzić że pasmo jest ciekawe, dobrze prowadzone i doskonale skonstruowane więc gdyby kontynuowane jesienią to z pewnością podwyższyłoby poranne wyniki Polsatu.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2865
x 1223

Polsat (HD)

Post autor: Trzeciak » 15 lip 2009, 23:39

Jak informują dzienniki ogólnopolskie oraz serwisy medialne (m. in. media2.pl, wirtualnemedia.pl, dziennik.pl) prawdopodobnie jesienią ujrzymy ostatnia edycję programu "Jak oni śpiewają", jesienią nie zobaczymy także serialu "Tylko miłość" (stacja co najwyżej nada odcinek specjalny). Natomiast Polsat 24 i 25 lipca nada relację "na żywo" z Pikniku Country w Mrągowie (wcześniej tą imprezę pokazywała TVP2).
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Szymek
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: Szymek » 21 lip 2009, 16:13

Jesienią w Polsacie nie pojawi się jednak planowana nowa edycja teleturnieju "Moment prawdy". Stacja mimo tego, iż jest zadowolona z wyników oglądalności, to drugą edycję wyemituje dopiero wiosną 2010 roku. Wiadomo jeszcze, że stacja pokaże nowe odcinki serialu "Skazany na śmierć", "Gotowe na wszystko", "Ostry dyżur", "Chirurdzy", "Wzór" oraz "Kości". Pojawi się także nowa wersja serialu Beverly Hills 90210 ("90210") oraz kontynuacja znanych formatów. O reszcie nowych programów i seriali stacji powoli informaować będzie od sierpnia.

EDIT: źródło: wirtualnemedia.pl
0 x
Pozdrawiam.
Throx
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: Throx » 28 lip 2009, 12:12

Szymek, skąd ta informacja? Owszem, widzę na wirtualnemedia podobne informacje, ale nie ma np. nic o emisji "90210".
0 x
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
x 4
x 12

Polsat (HD)

Post autor: telefan » 18 sie 2009, 15:44

Przed chwilą mignęła mi zapowiedź ,,Światowych rekordów Guinessa'' i cos czuję, że tragedia ,,Gwiezdnego cyrku'' to będzie przy tym pikuś. Pan Pikuś. Jak to mawiają wieś tańczy i śpiewa*. Raz widziałem ten program na Pulsie i muszę stwierdzić, że klimaty są podobne do tych z show pod namiotem cyrkowym. Nie darzę Polsatu wielką sympatią ale źle im nie życzę. Ale lepiej, żeby się z tego pomysłu wycofali bo się nim tak pogrążą że możliwości odwrotu nie będzie. Jednak każdy ma swój gust.

* bez urazy dla kogokolwiek. Ja też jestem stamtąd :).
0 x
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 116
x 257

Polsat (HD)

Post autor: Direct » 18 sie 2009, 16:40

Ja też ją wczoraj widziałem i wygląda to bardzo podobnie do "Światowych Rekordów Guinnessa" z TV Puls. Moim zdaniem Polsat ma większe możliwości i mógłby zaserwować coś lepszego, niż kopię programu Pulsu, z różnicą polegającą na emisji programu na żywo.
Tym samym Polsat kolejny raz pokazał, że potrafi świetnie podchwycić program, w tym wypadku od dużo słabszej konkurencji.
0 x
Pozdrawiam, Direct
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”