Polsat (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 14
x 24

Polsat (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Wtórna kontynuacja "Jak Oni Śpiewają".
Na podstawie informacji w newsie, nic nadzwyczajnego.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2968
x 1273

Polsat (HD)

Post autor: Trzeciak »

Owszem, nic niezłykłego to nie jest, ale jeśli program będzie dobrze zrealizowany, to może być bardzo ciekawie. Zresztą ten format odniósł większe powodzenie na rynku zagranicznym, niż "Jak oni śpiewają".

Tymczasem serwis media2.pl poinformował, że serial "Hotel 52" zadebiutuje 25 lutego i będzie nadawany w czwartki o 21:00.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2968
x 1273

Polsat (HD)

Seriws wirtualnemedia.pl poinformował, że Polsat planuje nakręcić kolejne dwa seriale. Piewszy pt. "Szpilki na Giewoncie" jest historią młodej dziewczyny z Warszawy, która musi porzucić pracę w centrali agencji reklamowej i wyjechać do małego oddziału tej firmy w Zakopanem. Początkowo nienawidząca góralszczyzny, zmienia swój stosunek do tego miejsca, gdy spotyka na swojej drodze mężczyznę. Serial będzie kręcony na przełomie lutego i marca, a Polsat go wyemituje jesienią. Drugi serial, za który odpowiadać będzie Studio A pt. "Ludzie Chudego" opierać się będzie na hiszpańskim formacie komedio-kryminalnym pt. "Paco i jego ludzie", a zdjęcia są planowane latem, ewentualnie jesienią tego roku.
Pozdrawiam, Trzeciak
ARTUR B.

Polsat (HD)

Post autor: ARTUR B. »

I znamy już kolejne nowości Polsatu tej wiosny:

"Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us" będzie nadawany podobnie "Jak Oni śpiewają?" w soboty o godz. 20:00 od 13 marca. Zobaczymy m.in. następujące pary: alinę Frąckowiak i Roberta Kochanka, Mieczysława Szcześniaka i Paulinę Sykut, Jacka Stachurskiego i Krystynę Czubównę, Anię Wiśniewską i Mariusza Pudzianowskiego, czy też Katarzynę Cerekwicką i Radka Brzózkę. Program poprowadzą Cichopek i Maryjusz Kałamaga, a w jury zasiądą Doda, Irena Santor i Tomasz Karolak.
"Daleko od noszy" wraca po przerwie (osobiście nie wiem po co?) i będzie nadawane w każdą sobotę o godz. 19.30.
"Dlaczego ja?", to serial paradokumentalny i będzie nadawany w dni powszednie o godz. 17
"Zabić z miłości" - jest również serialem dokumentalnym i będziemy mogli go oglądać w niedzielne wieczory o godz. 19:30
"Przeznaczenie", to serial na który długo czekałem, ale emisja wydaje mi się śmieszna - czwartek, godz. 23.00
kamil2505
VIP Expert
x 12
x 286

Polsat (HD)

Post autor: kamil2505 »

Wraca "Daleko od noszy" to może i za rok zdecydują sie by powróciła też "Rodzina zastępcza". W końcu z "Kiepskimi" kiedyś było podobnie... Jeśli chodzi o ramówkę to widzę tutaj połączenie czegoś fajnego z kiczem, czyli trochę tego trochę tego. Wydaje mi sie, ze nowy sobotni show POLSAT-u będzie hitem, bo TVN-owskie "Usta, usta" według mnie wielkiego sukcesu nie odniosą, no bo ile to można razy oglądać serial o trzydziestoparolatkach prowadzących wielkomiejski styl życia?! Poza tym show POLSAT-u jest nowe i wydaje sie byc ciekawe. Poczekajmy jednak do marca.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2968
x 1273

Polsat (HD)

ARTUR B. pisze:"Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us" będzie nadawany podobnie "Jak Oni śpiewają?" w soboty o godz. 20:00 od 13 marca. Zobaczymy m.in. następujące pary: alinę Frąckowiak i Roberta Kochanka, Mieczysława Szcześniaka i Paulinę Sykut, Jacka Stachurskiego i Krystynę Czubównę, Anię Wiśniewską i Mariusza Pudzianowskiego, czy też Katarzynę Cerekwicką i Radka Brzózkę. Program poprowadzą Cichopek i Maryjusz Kałamaga, a w jury zasiądą Doda, Irena Santor i Tomasz Karolak.
Mam nadzieję, że obecność pani Ireny Santor w tym przedsięwzięciu spowoduje, że Doda nie będzie tak "głupio" się zachowywała, bo tym sposobem już zepsuła już jeden show produkcji Rochstaru. A szkoda byłoby zepsuć i to.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Daguchna
Użytkownik
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: Daguchna »

Dla kogo zepsuła, dla tego zepsuła, moim zdaniem jej wybryki były jedną z rzeczy ratujących te całe gwiazdorskie ślizgi na lodzie :P
Zastanawia mnie tylko, co Kałamaga tu robi. Z całym szacunkiem, ale jego miejsce chyba jest na kabaretowej scenie, a nie w kolejnym pop-show. Zresztą kolejna gwiazdorska zabawa? Przejadło się to, przynajmniej moim zdaniem.

I po co reanimować "Daleko od noszy"? Ten serial wyczerpał się niemal na samym starcie...
Awatar użytkownika
lukin
Użytkownik
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: lukin »

Na Polsacie będę oglądał - "Daleko od noszy" i "Świat według kiepskich". Ta ich taktyka reklam mnie odrzuca.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 120
x 252

Polsat (HD)

Post autor: Direct »

Powrót "Daleko od noszy" jest conajmniej dziwny. Po zakończeniu tego serialu w 2008 roku, twórcy wypowiadali się, jak to "są już zmęczeni tym serialem i chcieli by zrobić coś nowego". Ciekawe, co teraz by powiedzieli.

Poza tym formuła tego serialu się wyczerpała, odcinki są nieco bezsensowne i wymyślane bardzo, bardzo na siłę. Nie powinno się już tego kontynuować. Nie udało się z "Synami" - trzeba wymyślić coś jeszcze innego, a nie się cofać w rozwoju. Ale widać POLSAT lubi ciągnąć, to co już zrobił, nawet jeśli to się wypaliło (jak "Świat według Kiepskich" i właśnie "Daleko od noszy").
Pozdrawiam, Direct
sziraczek17
Junior
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: sziraczek17 »

Daleko od noszy mimo iż było zabawne faktycznie się już znudziło. Powtórki przecież lecą o 13 na Polsacie 2. Co do "Kiepskich" się nie zgadzam. Uważam, że nawet nowe odcinki są świetne, czasem lepsze niż te z lat 1999-2000, które czasami były naprawdę nonsensowne. Ale serial jest najbardziej śmiesznym polskim serialem komediowym obecnie emitowanym w telewizji.
"
janusz080
Obserwator

Polsat (HD)

Post autor: janusz080 »

Te nowe odcinki "Świata wg Kiepskich" są do bani. Nie są specjalnie śmieszne, a to przecież jest serial komediowy. Zresztą bez Waldusia ten serial nie jest już taki sam jak kiedyś.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 120
x 252

Polsat (HD)

Post autor: Direct »

Ja myślę, że dopóki Khamidov prowadził ten serial, to było dobrze. Raz lepiej, raz trochę gorzej, ale ogólnie szło to oglądać. Nawet bez Waldusia. Jednak gdy tylko Kiepskich przejął Yoka, to ten serial zrobił się rozlazły i głupi, niczym "Hela w opałach", również, że tak powiem, "autorstwa" Yoki.
Całkiem niedawno była powtórka jednego odcinka, coś koło 250 (o ogórze) i był całkiem niezły, pomimo braku wspomnianego Waldusia i Babki, ale reżyserem był jeszcze Okił.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 24
x 137

Polsat (HD)

Post autor: wislok »

Świat Według Kiepskich po reaktywacji jest po prostu beznadziejny,z rodzynkami jak Ferdynand K, Niedziela Wyborcza czy Sylwester bez granic. Ten serial się wypalił. Bez Babki(świętej pamięci Feldmann ) i Waldusia ten serial to już nie to. Podejrzewam,że powrót "Daleko od noszy" też nie wupali.Zresztą takie powroty nie są raczej udane,przykład to "13 posterunek 2"(w TVN) . Polsat stawia na show,nawet w niedzielę nie darzą nam spokoju.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
nylon
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: nylon »

nowosciami programowymi polsatu sa stare powtorki:P No ewentualnie badziewne seriale i oglupiajace teleturnieje. Jedyne premierowe rzeczy jakie tam mozna zobaczyc to reklamy:P
sziraczek17
Junior
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: sziraczek17 »

Nie przesadzajcie, że nowe odcinki Kiepskich są beznadziejne. Może niektóre są lekko głupie, ale tak było od początku serialu. Uważam, że jest to najzabawiniejszy serial komediowy emitowany obecnie w telewizji (może oprócz Rancza, ale to inny gatunek). Co do premier na Polsacie to się zgadzam. Dodać jeszcze warto, że filmy lub programy emitowane późno, rzadko kiedy trzymają się ustalonych godzin, co jest zmorą dla nagrywających. Np "Tajemnica Makbeta" leciała z 20 min opóźnieniem. Mimo tego jak mam oglądać na TVN Majki, czy Brzydulki to już wole powtórki na Polsacie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”