Polsat (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
ARTUR B.

Polsat (HD)

Post autor: ARTUR B. » 02 lut 2008, 14:30

Jericho fajny serial. Oglądałem na AXN, więc trochę pom nie spływa jaką będzie miał popularność w Polsacie, bo druga seria i tak się ukaże na AXN. Chociaż Prison Break docierał do grupy docelowej 16-49 i tu Jericho będzie pewnie miał wysoką oglądalność niż Taniec z gwiazdami
no name
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: no name » 08 lut 2008, 9:33

Dziesiejszy "Dziennik" potwierdza informację, iż jednym z hitów wiosennej ramówki Polsatu ma być polska wersja teleturnieju "Power of 10" u nas pod nazwą "Strzał W Dziesiątkę". Show poprowadzi znany aktor komediowy, Cezary Pazura! Nagroda główna na pewno nie będzie mniejsza niż milion złotych, aczkolwiek Polsat zastanawia się czy nie wybrać, aż 10 milionów, bo właśnie taka jest nagroda w amerykańskiej wersji programu. Polsat nie ukrywa, że ich nowy program ma konkurować z "Milionerami" w TVN. Nowy teleturniej będzie nadawany począwszy od marca dwa razy w tygodniu - prawdopodnie w weekendy o tej samej porze co "Milionerzy"!
Według mnie wiosenna ramówka Polsatu zapowiada się naprawdę interesująco, a teleturniej ma szansę stać się sukcesem. Jeśli Polsat zdecyduje się na 10 milionów złotych to na pewno pierwszy odcinek przyciągnie wielomilionową publiczność. No i za nagodą 10 milionową przemawia także nazwa programu - "Strzał w dziesiątkę"...
mks
Obserwator

Polsat (HD)

Post autor: mks » 09 lut 2008, 17:49

W przyszlym tygodniu dowiemy się co Polsat przygotował na wiosne. Póki co wiemy na 100% o "Gwiezdnym cyrku" "Strzale w dziesiątkę" "Skorumpowanych" a takze serialach "Jerycho" i "Cane" jak myślicie czy będzie jeszcze wiecej nowości? no i co z innymi programami Polsatu? Czy wiosną zobaczymy "Daleko do noszy" "Rodzine zastępczą" ?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Polsat (HD)

Post autor: Karol » 09 lut 2008, 18:03

Tych dwóch ostatnich produkcji nie chciałbym już widzieć, bo rzygać się chce jak się na nie patrzy.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

Polsat (HD)

Post autor: Kryterium0 » 09 lut 2008, 18:25

mks pisze:Póki co wiemy na 100% o "Gwiezdnym cyrku"
Kto wymyślił taką bzdurną nazwę ? Przecież sama Terentiew powiedziała, że program będzie się nazywał "Gwiazdy w cyrku". Żeby coś było gwiezdnego, to musi być w kosmosie pośród gwiazd - od ludzi-gwiazd nie używa się tego przymiotnika.

Będzie program muzyczny, w którym śpiewać będą dzieci (możliwe, że nazywać się będzie "Od przedszkola do Idola"). "Rodzinę zastępczą" pewnie będą kontynuować, bo serial ma grono swoich wielbicieli i wielu nie wyobraża sobie Polsatu bez tego serialu. Ale spada na coraz wcześniejszą porę - wiosną -jeżeli w ogóle będzie- będzie o 16:45 chyba.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: Alfernando » 09 lut 2008, 18:32

[wycięte]
mks
Obserwator

Polsat (HD)

Post autor: mks » 09 lut 2008, 18:38

nazwa "Gwiazdy w cyrku" była nazwą roboczą.. tak naparwde nie wiadomo jak ten program będzie się nazywał.. ciekawe jakie gwiazdy zobaczymy jeszcze w tym programie, myśle, ze kogoś z Polsatu.. może Dowbora?

Program z dziećmi może nazywać się "Idol junior" przynajmniej taka była nazwa robocza. Program moze być ciekawy. Jeden odcinek w tygodniu na żywo. Ciekawy jestem formuły.. biorą 10 dzieciaków, ci spiewają na żywo a co tydzień odpada jeden? Taka formuła byłaby ciekawa.. Jaką pore emisji i długoś trwania byście obstawiali? Niedziela 16.00 może..

Możliwe, ze "Strzał w dziesiątke" zostanie skrócony do pół godziny i emitowany bedzie w soboty i niedziele o 19.30
no name
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: no name » 09 lut 2008, 19:27

Według mnie wiosna w Polsacie zapowiada się bardzo interesująco. "Gwiezdny cyrk" czy "Strzał w dziesiątkę" to bardzo kosztowne produkcje, które mają szansę stać się najchętniej oglądanymi programi w całej stacji. Poza tym program Herbuś i Rocka ze śpiewającymi dziećmi także przyciągnie parę milionów, aczkolwiek jestem ciekaw czy będą to dzieci np. do 10 roku czy od 10 do 14. No i nowy polski serial sensacyjny - "Skorumpowani". Właśnie takiej sensacynej produkcji brakuje w Polsacie - "Fala Zbrodni" nie wyszła, "Prawo Miasta" też nie. Polsatowi potrzebny jest taki odpowiednik "Kryminalnych". A co do "Cane" to Nina mówiła, że serial zostanie nadawany dopiero jesienią, a nowe odcinki "Daleko Od Noszy" na 100% znajdą się w ramówce Polsatu.
Evil
Junior

Polsat (HD)

Post autor: Evil » 09 lut 2008, 19:45

no name pisze:a nowe odcinki "Daleko Od Noszy" na 100% znajdą się w ramówce Polsatu.
No i "ładerful", to świetny serial ;)
Awatar użytkownika
embi
Junior
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: embi » 11 lut 2008, 9:38

Jeszcze 3 sezon Prison Break, ale też chyba dopiero jesienią.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: Poland » 11 lut 2008, 9:47

Tak jesienią bo scenarzyści sobie postrajkowali.
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Pawel

Polsat (HD)

Post autor: Pawel » 11 lut 2008, 10:01

Cane zdaje się że ma być dopiero jesienią w Polsacie. Co do Daleko od noszy to jak najbardziej czekam na kolejne odcinki.
czyt
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: czyt » 11 lut 2008, 19:54

Pewnie rozpoczęła się już Wielka Gala Polsatu prezentująca wiosenną ramówkę stacji :}
Zoorganizowana tym razem w Fabryce Trzciny w Warszawie oczywiście.

Z nowinek: "Idol Junior" czy jak kto woli "Od przedszkola do Idola" prawdopodobnie nie będzie nadawany na żywo jak pierwotnie planowano :}
Poza tym dziwią mnie pozytywne opinie n.t show - toż to "Mini szansa" i "Od przedszkola.." w innym wydaniu : ]

"Cane", "Prison Break 3", "Desperate Housewivies 4" faktycznie na antenie kanału z Ostrobramskiej dopiero w drugiej połowie roku. "Jericho" RACZEJ późną wiosną, wszak wystartowała ostatnio CZWARTA odsłona "CSI: Miami" pokazywanego w niedzielne wieczory.
mks
Obserwator

Polsat (HD)

Post autor: mks » 11 lut 2008, 20:19

Kurcze już nie moge sie doczekać szczegółów, tego kto wystąpi w "Jak Oni śpiewają" 3 czy tych co wystartują w show "Gwiazdy w cyrku"

ciekawy jestem co z serialem "Skorumpowani" powstało 8 odcinków.. nie wiadomo kiedy go upchają.. moze sobota po JOŚ..

"Idol Junior" emitowany będzie na pewno w weekend tylko o której? 13, 14, 16? Nie wiemy jaka będzie formuła show, jeżeli występować będą przedszkolaki, to nie bedzie ciekawie.. chętniej zobaczyłbym 12 latków śpiewających..

Seriale zagraniczne stały się mocną stroną Polsatu nadawanie "CSI" i "Kości" w niedziele wydaje się dobrym pomysłem oba seriale gromadzą ponad 3mln widzów z czego 2mln w grupie docelowej.. najbardziej czekam na "Gotowe na wszystko" mam nadzieje, że w wakacje powtórzą 3 sezon.. moim marzeniem jest przeniesienie "Chirurgów" z godzin nocnych na wtorek 20.00 wątpie czy to co leci obecnie mialoby lepsze wyniki..
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

Polsat (HD)

Post autor: Kryterium0 » 11 lut 2008, 20:40

czyt pisze:Z nowinek: "Idol Junior" czy jak kto woli "Od przedszkola do Idola" prawdopodobnie nie będzie nadawany na żywo jak pierwotnie planowano :}
Skąd informacje, jakoby planowano nadawać to live ? Ja od początku wiedziałem, że ma to być emitowane z puszki.
Poza tym dziwią mnie pozytywne opinie n.t show - toż to "Mini szansa" i "Od przedszkola.." w innym wydaniu : ]
Bo ma to być pierwowzór "Mini Szansy", którego autorzy chcą oskarżyć Skrętkowską o plagiat. Autorzy tego programu są zarazem autorami dawnego "Od przedszkola do Opola".

Program wyląduje pewnie w soboty ok. 16 :).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”