Polsat (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3092
x 1365

Polsat (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

21 maja o 20:00 Polsat będzie transmitował 16. galę KSW, która odbędzie się w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. Wśród gwiazd tej edycji KSW m. in. Mariusz Pudzianowski i Jan Błachowicz.

źr: PolsatMedia.pl, KSW
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3092
x 1365

Polsat (HD)

http://www.sport.pl/sportGW/1,91756,956 ... karze.html - wiele wskazuje na to, że w tym roku rozgrywek Ligi Światowej Siatkarzy z udziałem Polski na antenie Polsatu. Zamiast tego rozgrywki zobaczymy na antenie Polsatu Sport i być może także na Czwórce (TV4). Problem ma natomiast PZPS, który ma umowę m. in. z Polkomtelem (operatorem sieci Plus). Warto takze dodać, że w tym roku finał Ligi Światowej odbywa się w Polsce, a konkretnie w ERGO Arenie na granicy Gdańska i Sopotu, więc chociaż może to wydarzenie Polsat będzie transmitował.

Stacja brak transmisji uzasadnia spadającą oglądalnością i brak gwiazd w zespole Polski.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 128
x 267

Polsat (HD)

Post autor: Direct »

Ja bym brak transmisji w otwartym Polsacie uzasadnił dodaniem tegoż otwartego Polsatu do N. Choć uzasadnienie stacji też może mieć w sobie trochę prawdy.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
muuz
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: muuz »

No i bardzo dobrze. Nie cierpię sportu. Powinien być w kanałach tematycznych - sportowych. Może w Polsat Sport News też będzie? :)
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 14

Polsat (HD)

Post autor: piciu »

[Po co cytujesz post, który znajduje się nad Twoją wypowiedzią? Zapraszam do studiowania regulaminu - inaczej ostrzeżenia - Ice.]
Wiesz, że nie wszyscy mają Polsat Sport, aby sobie oglądali Ligę Światową. A co, może wolisz disco-polo? Ja wolę sport.
Obrazek
Awatar użytkownika
matti
Obserwator
x 8
x 7

Polsat (HD)

Post autor: matti »

Po raz kolejny Polsat pokazuje, że nie szanuje widzów, ale cóż tak to już jest w stacjach komercyjnych.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
x 5

Polsat (HD)

Post autor: Mocny FULL »

Jestem tego samego zdania, co @direct39. Mi natomiast wszystko jedno, czy rozgrywki sportowe będą w Polsacie, czy też ich nie będzie.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: embi »

Dla mnie szkoda, bo uwielbiam siatkówkę.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
x 1
x 22

Polsat (HD)

Post autor: waldus_5 »

To jest tak, wszyscy chwalą tvn za to, że nie emituje sportu, dzięki czemu nie ma obsuw w ramówce, jak Polsat nie chce pokazać spotkań w fazie grupowej (prawie na pewno pokaże dalsze mecze), co argumentuje małym zainteresowaniem i w związku z tym małymi przychodami od reklamodawców (gra nie warta świeczki), to nagle wszyscy szaleją (może nie tu), zrywają łachy, drą koty, przezywają od Polszamtu (znowu bo co niektórzy się już tego oduczyli), tupią nogami, pokazują język, zapowiadają ćpanie telewizorami.... ogólnie trochę przesadzają, Polsat Sport jest najlepiej dostępnym kanałem sportowym, a meczyki będę też pewnie na ipla. Poza tym od pewnego czasu mówi się o znikaniu sportu z otwartych anten, może to ten czas, np. nikt nie transmitował finału Pucharu Polski w otwartej stacji, a nie słyszałem jak talerze latają po kuchni, albo siekiery lecą na gmach tvp (redakcji tvp sport) i iti (redakcji tvn turbo)
▲waldus_5
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3092
x 1365

Polsat (HD)

waldus_5 pisze:a meczyki będę też pewnie na ipla.
Za opłatą. :). Niektórzy jeszcze dodadzą, że nie mają dostępu do internetu :).
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
x 1
x 22

Polsat (HD)

Post autor: waldus_5 »

@3q33
Ten mówi, że nie ma internetu, tamten nie ma żadnej sieci satelitarnej, inny ma tę, ale w tej nie ma Polsat Sport, on ma tylko anteną siatkową, ale nie znajduje się w zasięgu otwartego Polsatu, temu prąd wyłączają po 14 i włączają 21, mógłby oglądać za darmo na komórce, ale ma z innej sieci niż ta która sponsoruje polską reprezentacje w siatkówkę, on ma z tej co sponsoruje piłkarzy nożnych, tamten (tak ty co siedzisz pod kątem 94 stopni względem ściany) ma internet, ale nie chce płacić za mecz, biedak ma ciężkie życie bo nie umie też kraść sygnału na żywo na justin.tv (lub inny). A są tacy o dziwo, co mają bilet na wszystkie mecze, bo są takimi kibicami którzy uznają tylko doping LIVE.
▲waldus_5
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3092
x 1365

Polsat (HD)

Jak na razie wstępnie ustalono 2. edycja "Must Be The Music - Tylko Muzyka" odbędzie się wiosną 2012 roku. W najbliższym czasie mają zapaść ustalenia w tej sprawie między władzami stacji, a producentem ("Intergalactic"). Tymczasem według nieoficjalnych informacji do których dotarłem być może na jesień Polsat pokaże polską wersję tanecznego odpowiednika "MBTM". W programie będą mogli startować wszyscy, którzy tańczą - bez względu na wiek, indywidualnie lub grupowo, czy uprawiany styl tańca (od tańca klasycznego, nowoczesnego, ludowego, folkowego, zespołowego, taniec mieszany po nawet balet, taniec gimnastyczny, taniec akrobatyczny, czy nawet taniec brzucha). Występy ocenia jury związane z tańcem, a uczestnicy będą walczyć o popularność i wielką nagrodę pieniężną. Jeżeli Polsat zdecyduje się na emisję tego show, to w jesiennej ramówce program prawdopodobnie będzie konkurował z "The Voice" TVP2 i "Mam Talent!" TVN-u.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 128
x 267

Polsat (HD)

Post autor: Direct »

I najlepsze jest to, że w zasadzie każda stacja z grona TVP2-TVN-Polsat może być w sobotnie jesienne wieczory pierwsza w rankingach oglądalności. Ciekawość widzów co do nowych show TVP2 i Polsatu może jeszcze bardziej obniżyć i tak już spadającą rok temu popularność "Mam talent!".
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 127

Polsat (HD)

Post autor: matik »

Mam Talent na pewno będzie numerem 1 w sobotnie wieczory. Program cieszy się sporą popularnością i bardzo dobrymi wynikami oglądalności (5 276 001 średnia oglądalność III edycji)
Awatar użytkownika
matti
Obserwator
x 8
x 7

Polsat (HD)

Post autor: matti »

Nie jestem co do tego przekonany. Poziom programu spada i myślę, że widzowie będą chcieli zobaczyć coś nowego.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”