Polsat (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Awatar użytkownika
woy
Użytkownik

Polsat (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: woy »

O przypadkiem wpadłem na tę dyskusje to dorzucę swoje trzy grosze:

Pojawiły się informacje, że w jury Mam Talent nie będzie Wojewódzkiego, a może także Foremniak. Takie zmiany nie wpływają dobrze na prestiż programu i mogą dodatkowo zadziałać na niekorzyść (moim zdaniem kiedyś przyczyniły się do "upadku" Idola). Chyba, że plotki się nie potwierdzą, albo już zostały zdementowane (aż tak nie śledzę)
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 128
x 267

Polsat (HD)

Post autor: Direct »

Jury jest bardzo ważnym elementem "Mam talent!", można by powiedzieć, że kluczowym. Jak wiadomo, możliwe są dość znaczne zmiany w jego składzie, a to może zaważyć na oglądalności programu. Z tego, co czytam w rozmaitych serwisach, Kuby ma nie być. Co z Foremniak też nie do końca wiadomo. Jedynie Chylińska ma być ze starego składu, a i tego nikt ze stacji jeszcze nie potwierdził. Różnie może być, więc ten nr 1 to nie taki pewniak.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
x 1
x 22

Polsat (HD)

Post autor: waldus_5 »

TO jest forum Polsatu, nie tvn i nie Mam talent, myślę że Polsat ma szansę na jesieni, bo siłą Mam talent poza jury był element zaskoczenia którego ostatni przynajmniej mi brakowało oraz to, że nie było większej konkurencji w sobotę. Pamiętam z 66 niezaponianych... jak Nina Terentiew opowiadała jak ktoś jej pokazał na papierze You can Dance, zareagowała, że to się nie uda, nie ma tyle osób tańczących, zapewne szukali formatu tanecznego, znaleźli i będą go produkować, może się okazać ciekawy.
▲waldus_5
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3092
x 1365

Polsat (HD)

Post autor: Trzeciak »

direct39 pisze:I najlepsze jest to, że w zasadzie każda stacja z grona TVP2-TVN-Polsat może być w sobotnie jesienne wieczory pierwsza w rankingach oglądalności. Ciekawość widzów co do nowych show TVP2 i Polsatu może jeszcze bardziej obniżyć i tak już spadającą rok temu popularność "Mam talent!".
To będzie zależało od dwóch czynników. Od tego, jak wysoką stałą oglądalność będzie miał "Mam Talent" TVN-u, oraz od promocji, realizacji, jak i całokształtu nowych show Dwójki i Polsatu.
Na razie nic nie jest pewne, do września póki co jeszcze 4 miesiące i jeszcze wiele się może się przez ten czas zmienić.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Polsat (HD)

Post autor: Ice »

piotrekmessi pisze:Wiesz, że nie wszyscy mają Polsat Sport, aby sobie oglądali Ligę Światową. A co, może wolisz disco-polo? Ja wolę sport.
Jego sprawa co woli, tak naprawdę. Jednak porównanie mało trafione.
Poza tym przeczytaj to, co napisałem Ci w Twoim poście powyżej. ;)
Awatar użytkownika
Gumowy ninja
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: Gumowy ninja »

Brak tych transmisji pokazuje ze siatkówka to piknikowa dyscyplina i sezonowa .Polsat sport transmituje nawet sparing Lecha Poznań z Borussia Dortmund
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3092
x 1365

Polsat (HD)

Post autor: Trzeciak »

To zależy kiedy siatkówka jest na topie. Na przykład rok temu po m. in. po sukcesach siatkarzy i siatkarek na ME siatkówka była chętnie oglądana. Chyba coś się skończyło, po przegranych MŚ siatkarzy, kiedy to odpadliśmy przed półfinałem. Teraz dyscyplina nie jest na topie, nie ma gwiazd - więc Polsat rezygnuje z pokazywania dyscypliny na swojej antenie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 33
x 165

Polsat (HD)

Post autor: wislok »

Po prostu ostatnia edycja LŚ nie była tak oglądana jak poprzednie.Średnia oglądalność 1,5mln. Cóż jak widzowie widzą,że siatkarze jak i sztab reprezentacji nie przykłada do rozgrywek wystawiając skład mocno rezerwowy to efekty widać.
Natomiast idiotyczny jest post mówiący o tym,że sport ma całkowicie zniknąć z anten otwartych,że ma być w kanałach tematycznych.. A niby dlaczego?? Na tej samej zasadzie niech znikną seriale to kanałów typu TVP Seriale czy Informacje z anten otwartych,a po co skoro są kanały informacyjne. Kibic sportowy też jest telewidzem i ma prawo oczekiwać,że najważniejsze imprezy sportowe z punktu widzenia polskiego fana zostaną pokazane. Dotychczas LŚ była do takiej kategorii zaliczana i to od wielu lat. Szkoda,że Polsat w okresie letnim mimo wszystko rezygnuje z tych transmisji.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
x 1
x 22

Polsat (HD)

Post autor: waldus_5 »

Polsat będzie miał ektraklasę, nie wiadomo ile i gdzie, liczę, że chociaż jeden mecz w kolejce (w tym sezonie tvp2 ma jeden mecz w rundzie), kolejka od nowego sezonu ma trwać cztery dni (w tym roku 3), Polsat prawdopodobnie będzie prowadził magazyn ligowy, wysoce możliwe, że najczęściej na antenie będziemy mogli oglądać Śląsk Wrocław.
▲waldus_5
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 127

Polsat (HD)

Post autor: matik »

Mecze będą na polsacie sport, polsacie futbol i czasem na tv4. W każdej kolejce będą transmitować mecz Śląska Wrocław. W sumie w kolejce będą transmitować 4 do 5 spotkań. O magazynie ligowym nic nie wiadomo.
IVAN
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: IVAN »

Informacje o zmianach w letniej ramówce Polsatu. Od 1 czerwca o 14:00 'Miodowe lata', o 14:45 'Szpilki na Giewoncie', od 2 czerwca o 19:30 'Świat według Kiepskich'. Tego samego dnia o 20:00 'Ludzie Chudego'. Każdy z tych seriali będzie powtarzany od 1 odcinka. Poza tym znika 'Interwencja' dlatego 'Malanowski i partnerzy' rozpoczynać się będą 15 minut wcześniej.
info tv.panoramainternetu.pl
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 14

Polsat (HD)

Post autor: piciu »

Ja pi...... co to w ogóle ma być!? Rozumiem lato, ale no ludzie! "Miodowe lata" po raz 999!
Obrazek
Awatar użytkownika
jekyll
Junior

Polsat (HD)

Post autor: jekyll »

Miodowe lata są spoko. Szczególnie odcinki pierwsze, bo te ostatnie, to już naciąganie, poplątanie i w ogóle bzdura.

EDIT: Boże, pomyliło mi się z Rodziną zastępczą -.-. Co do Miodowych Lat - sa naprawdę dobre, śmieszne i chyba to jedyny serial komediowy (zaraz po I kto tu rządzi?), do którego chętnie wracam (Dzisiaj rano niespodzianie, znów Halina włącza pranie. Pralka brzęczy, ona jęczy... - to było dobre :)).
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: embi »

Mam to samo zdanie co jekyll. Mogę dany odcinek obejrzeć 1000 razy, to i tak będzie on mnie nadal śmieszył ;). Czasem oglądam sobie na YT niektóre odcinki.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 4
x 5

Polsat (HD)

Post autor: Dijon »

Czyli właściwie to samo co roku. Pewnie jeszcze "Mamuśki" i "I kto tu rządzi" powtórzą. Lato...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”