Polsat (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 14

Polsat (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Co do ustawy... bez komentarza. Co komu zawadzała belka pod koniec trwania programu co będzie za chwilę? Mi nic. Gorzej z tymi reklamami Polsatu na dole, które spłaszczają ekran!
Obrazek
zielarz155
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: zielarz155 »

Uważam, że ustawa jest trochę za ostra, wystarczyłoby zakazanie nakładania tych belek autopromocyjnych i dzielenia ekranu podczas napisów. Ograniczenia długości zapowiedzi między programami mogłoby nie być, te zapowiedzi w porównaniu z ilością reklam na Polsacie czy TVN-ie to zupełnie nic ;) Ale przynajmniej programu na Dwójce nie będzie mi zasłaniać ogromna belka ;)
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
x 5

Polsat (HD)

Post autor: Mocny FULL »

Wczoraj na Polsacie przed zakończeniem opery mydlanej "Linia życia", nałożyli na ekran belki informujące, co puszczą za chwilę, tylko bez zapów serialu, tylko napis, na zawsze już tego typu belki pozostaną, bez zapów serialu?, w ogóle nowa ustawa przewiduje nakładania belek "za chwilę"?
Również wczoraj podczas emisji serialu, o którym pisałem wyżej promowano "Sopot Top-trendy Festiwal" - mogą jeszcze promować w taki sposób pozycje?
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: embi »

Dzisiaj podczas zapowiedzi "Wydarzeń" w przerwie "Pierwszej Miłości" pod logo serwisu znajdowała się czerwona belka podobna do tej z popołudniowego wydania a w niej napis "Flesz".
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 5
x 7

Polsat (HD)

Post autor: Dijon »

A to ten nowy ident:

Obrazek
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
x 556
x 102
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: SzymonNP »

ident "tylko w Polsacie" nie jest używany tylko przed spotami Top Trendów, ale przy każdej zapowiedzi m.in. Mega Hit, Linia Życia itd.
Obrazek
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 17

Polsat (HD)

Post autor: TiM »

Jakby coś, to widok na studio ''Wydarzeń'' po ''Pierwszej Miłości'' było. Ta nowa ustawa wcale nie ułatwi widzom oglądanie programów (z wyjątkiem kanałów TVP, które umieszczało duże napisy pod logotypem). Po pierwsze, stacje muszą niepotrzebnie kombinować, by emitować zapowiedzi. Nadal będzie ich tyle samo, a nawet więcej, bo dochodzą do tego dodatkowe plansze sponsorskie. Wystarczyłby zakaz emitowania belek zapowiadających program z wyłączeniem ozdobników ''Za chwilę''. To, że TVP nie umie zrobić belek/napisów, które nie zasłaniają 1/3 ekranu, nie znaczy, że wszystkie telewizje muszą za to obrywać...
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
x 1
x 24

Polsat (HD)

Post autor: waldus_5 »

Belek mi nie szkoda, zapowiedzi mi nie szkoda, bo stacje sobie poradziły i porobiły osobne audycje z zapowiedziami, szkoda mi tylko Polsatowskiego wynalazku w stylu tych dolnych podpisów informujących o jakimś programie przez cały dzień (były dyskretne i fajne), obawiam się także, czy w tym roku pojawi się podczas TOPtrendy w rogu zamiast znaczka Polsatu, logo festiwalu, bo teoretycznie to jakaś reklama, oby był tam gdy będę oglądać Kabareton.
▲waldus_5
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 5
x 7

Polsat (HD)

Mi też szkoda tych małych, dolnych napisów informujących

Polsat nie będzie mógł teraz emitować również identów reklamy/zapowiedzi, na których były reklamowane różne programy, np. Hotel 52, Linia Życia czy Szpilki na giewoncie.

Obrazek
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
x 5

Polsat (HD)

Post autor: Mocny FULL »

Ja już nie wiem o co tu chodzi, jeśli nie można już emitować widoków na "studio informacyjne", po serialach, to dlaczego nadal stacje komercyjne to robią?, nie mam nic przeciwko, ale się teraz pogubiłem co można, a czego nie można.

Jak by nie było można już ten nowy ident, który przesłał @Tektura zrobić w 16:9?
waldus_5 pisze:obawiam się także, czy w tym roku pojawi się podczas TOPtrendy w rogu zamiast znaczka Polsatu, logo festiwalu, bo teoretycznie to jakaś reklama, oby był tam gdy będę oglądać Kabareton.
Wątpię w to, bo już dawno Polsat nie nakładał zamiast logo stacji, to logo TOPtrendy, ostatnio w 2008r., ale jeśli weszła nowa ustawa, to może w tym roku do tego powrócą i uznają, że to nie jest reklama.

Wcześniej już pisałem, że podczas pozycji stacja emituje pasek na temat festiwalu "Sopot TOPtrendy" - mogą to robić?
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3216
x 1425

Polsat (HD)

Post autor: Trzeciak »

Tektura pisze:Polsat nie będzie mógł teraz emitować również identów reklamy/zapowiedzi, na których były reklamowane różne programy, np. Hotel 52, Linia Życia czy Szpilki na giewoncie.
To akurat nie jest prawda, bo czołówki, tyłówki i jingle nie są zaliczane jako zapowiedzi.

http://wyborcza.biz/biznes/1,101558,965 ... glowy.html - tu chyba jest w miarę przystępny sposób opisane o co chodzi w tej znowelizowanej ustawie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 127

Polsat (HD)

Post autor: matik »

Wczoraj w trakcie filmu na polsacie hd ok.20:30 przed blokiem reklamowym wyskoczyła wielka reklama na dole ekranu (nie pamiętam co to było, ale była w kolorze zielonym)
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 5
x 7

Polsat (HD)

Pierwszy raz film w proporcjach CinemaScope jest na Polsacie wyświetlany prawidłowo:

Obrazek
Grzelich1996
Junior

Polsat (HD)

Post autor: Grzelich1996 »

Dzisiaj Polsat nie pokazał programu "Się kręci" (godz. 15.15) z powodu przedłużenia transmisji kwalifikacji do Grand Prix Monako Formuły 1.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3216
x 1425

Polsat (HD)

Post autor: Trzeciak »

Wygląda na to, że Polsat "traci" imprezę, z którą od lat była związana. Chodzi tu "Festiwal Piękna" w skład którego wchodzą konkursy: Miss Polski, Miss Polski Nastolatek i Miss Supranational. W tym roku całość pokaże... TVP2 i to w ostatni weekend sierpnia:
-26 sierpnia - "Miss Polski Nastolatek"
-27 sierpnia - "Miss Supranational"
-28 sierpnia - "Miss Polski".

Prawdopodobnie oznacza to także, że to tej jesieni TVP2 po 5 latach przerwy pokaże galę "Miss World". Co ciekawe galę półfinałową Miss Polski pokaże 25 czerwca (w sobotę) TV4.

źr: BRIH TVP SA
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”