Polsat (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 14

Polsat (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

"Miodowe Lata" ostatnio były powtarzane w wakacje - no rzeczywiście dawno :P...
Obrazek
CiachooStatysta
Użytkownik
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: CiachooStatysta »

Rozmowy w Toku z TVN kręcone są z 1 miesiącem różnicy od emisji. Teraz w piątek będzie odcinek który kręciliśmy 19.10. . Jestem w nim na widowni oraz się wypowiadam 3 razy :DD
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 32

Polsat (HD)

Post autor: Kamil »

Moim zdaniem nie masz się czym chwalić. Sądem Rodzinnym też nie powinieneś :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3101
x 1369

Polsat (HD)

Post autor: Trzeciak »

waldus_5 pisze:Trzeciak z tymi 15-16 tygodniowymi ramówkami to taka półprawda, nie przypominam sobie jakiegoś nowego polskiego serialu cotygodniowego który miałby więcej niż 13 odcinków (choć nie wykluczam jakiś pojedynczych przypadków), a te rozciągnięcia ramówek mogą wynikać z dość niestabilnej ramówki, w TVP często zdarzają się jakieś mecze, albo inne relacje, a wszystkie stacje chętnie przebudowują ramówki np. na czas jakiś świąt.

Prawdą jest natomiast, że TVN lubi przeciągać premierowe emisje programów które są produkowane trochę w czasie realnym np. rozmowy w toku, Kuba Wojewódzki, Taniec z Gwiazdami, ale Układ Warszawski jak 90% seriali ma zaledwie 13 odcinków, Przepis na życie też itd.
To nie chodzi o to, że jest jakieś przyciąganie. W grudniu ze względu także na przygotowania przedświąteczne najwięcej osób ogląda telewizje w roku - więc oglądalność jest najwyższa w tym czasie. Także dlatego np. TVN emituje "Milion w minutę" i "HDw3D" aż do 12 grudnia.
Pozdrawiam, Trzeciak
CiachooStatysta
Użytkownik
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: CiachooStatysta »

Kamil pisze:Moim zdaniem nie masz się czym chwalić. Sądem Rodzinnym też nie powinieneś :)
Skąd masz info że w Sądzie byłem ? Mam cie w znajomych na fb ?
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 32

Polsat (HD)

Post autor: Kamil »

TheTVCiachoomak123 pisze:
Kamil pisze:Moim zdaniem nie masz się czym chwalić. Sądem Rodzinnym też nie powinieneś :)
Skąd masz info że w Sądzie byłem ? Mam cie w znajomych na fb ?
Nie masz... Ale za szczególnie to ty swojej prywatności w Internecie nie chronisz.
You Tube...
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
x 1
x 22

Polsat (HD)

Post autor: waldus_5 »

Trzeciak pisze:To nie chodzi o to, że jest jakieś przyciąganie. W grudniu ze względu także na przygotowania przedświąteczne najwięcej osób ogląda telewizje w roku - więc oglądalność jest najwyższa w tym czasie. Także dlatego np. TVN emituje "Milion w minutę" i "HDw3D" aż do 12 grudnia.
Rozumem o co ci chodzi, ale mój post był odpowiedzią na twój post w którym twierdziłeś, że TVN ma 15-16 tygodniowy sezon, a to nieprawda (lub półprawda), TVN ma sezon 13 tygodniowy, tyle, że wybrane produkcje puszcza non stop, albo 15-16 tygodni jako premiery, albo później jako powtórki, wyjątkiem jest tylko w tym sezonie Taniec z Gwiazdami.
▲waldus_5
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3101
x 1369

Polsat (HD)

Dobra, ale po 13 tygodniach kończą się programy typu show w TVN-ie - w tym roku z tego, co wiem, to finał "Top Model" będzie w grudniu reszta pozycji programowych oprócz show i "Układu Warszawskiego" leci gdzieś conajmniej do połowy grudnia, stąd nie można stwierdzić, że sezon w TVN-ie kończy się po 13 tygodniach
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 128
x 268

Polsat (HD)

Post autor: Direct »

W Polsacie też ramówka trwałaby dłużej, ale Polsat nie ma prawie żadnego programu własnego w tygodniu, bo lecą same filmy i seriale. W ogóle niefabularna produkcja polska w Polsacie jest dość skromna ilościowo - tylko "Must Be The Music", "Się kręci" i "Państwo w Państwie", a to wszystko leci w weekendy (w tygodniu jedynie "Interwencja"). W TVN różnego typu programów czy show jest zdecydowanie więcej.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
x 1
x 22

Polsat (HD)

Post autor: waldus_5 »

Trzeciak pisze:Dobra, ale po 13 tygodniach kończą się programy typu show w TVN-ie - w tym roku z tego, co wiem, to finał "Top Model" będzie w grudniu reszta pozycji programowych oprócz show i "Układu Warszawskiego" leci gdzieś co najmniej do połowy grudnia, stąd nie można stwierdzić, że sezon w TVN-ie kończy się po 13 tygodniach
Przepis na życie, Wszyscy kochają Romana (gdyby nie ściągnęli), kuchenne rewolucje, Ugotowani, i dużo więcej to o ile się nie mylę programy 13 odcinkowe, TopModel, TzG, MamTalent to programy którym nie sztuka rozmnożyć programy, wystarczy dodać casting, albo zaprosić dodatkową gwiazdę, Rozmowy w Toku, Detektywi lecą w trybie NonStop (a nie sezonowym), zakończą się premiery zaczną lecieć powtórki.

Polsat postanowił, że wszystkie pozycje ma sezonowe i co sezon przebudowywuje całą ramówkę, co nie jest chyba najlepszym pomysłem, ale mają taki patent a nie inny, i się trochę sprawdza, zimą, a zwłaszcza latem liderują.

Na media2.pl napisali, że TVN sprzedała swoje udziały w spółce, właścicielu tv4 i tv6, akcje kupił Solorz oczywiście, ale nie osobiście, a przez jakieś spółki.
▲waldus_5
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 4
x 7

Polsat (HD)

Post autor: Dijon »

@waldus_5, klik :P
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3101
x 1369

Polsat (HD)

waldus_5 pisze:
Trzeciak pisze:Dobra, ale po 13 tygodniach kończą się programy typu show w TVN-ie - w tym roku z tego, co wiem, to finał "Top Model" będzie w grudniu reszta pozycji programowych oprócz show i "Układu Warszawskiego" leci gdzieś co najmniej do połowy grudnia, stąd nie można stwierdzić, że sezon w TVN-ie kończy się po 13 tygodniach
Przepis na życie, Wszyscy kochają Romana (gdyby nie ściągnęli), kuchenne rewolucje, Ugotowani, i dużo więcej to o ile się nie mylę programy 13 odcinkowe, TopModel, TzG, MamTalent to programy którym nie sztuka rozmnożyć programy, wystarczy dodać casting, albo zaprosić dodatkową gwiazdę, Rozmowy w Toku, Detektywi lecą w trybie NonStop (a nie sezonowym), zakończą się premiery zaczną lecieć powtórki.
Pierwsza seria serialu "Wszyscy kochają Romana" ma 15 odcinków, a więc ostatni byłby 9 grudnia. To tak kończąc OT - w końcu to wątek o Polsacie, a nie TVN-ie.
Pozdrawiam, Trzeciak
michas1992
Użytkownik
x 1

Polsat (HD)

Post autor: michas1992 »

6 grudnia o 20.05 Polsat wyemituje "Kevin sam w domu" :D

Informacja ze strony "Tele Tygodnia" na Facebooku
Bartus610
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: Bartus610 »

Co ? Czemu nie w święta :( Załamałem się , o ile to prawda,
michas1992
Użytkownik
x 1

Polsat (HD)

Post autor: michas1992 »

Bartus610 pisze:o ile to prawda,
To jest prawda. W koncu 6 grudnia Mikołajki :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”