Polsat (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: arczi13_90 » 23 sie 2007, 14:18

fakt, komu potrZebne te telenowele latynoamerykańskie?
artboy
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: artboy » 23 sie 2007, 14:37

Nie podoba mi sie poniedziałek o 20 tam bym coś lepszego chętniej umieścił, tak samo niedziela, lepsze byłoby od 20 dwa odcinki Prison Break, potem jeden odcinek Gotowe na wszystko i o 23 Chirurdzy, to by sie ładnie komponowało w jedną całość zagranicznych seriali. Poza tym w środy po Tylko miłość chętniej widziałbym tam jakieś seriale a nie film, bo do tego moim zadaniem spokojnie wystarcza poniedziałek, wtorek, piątek i sobota. Szkoda Halo Hans że go nie zmieścili, bo po krótkich urywkach które widziałem świetnie sie to zapowiada, a do wiosny daleko ;/
Awatar użytkownika
max
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: max » 23 sie 2007, 14:43

Znalazłem fajną stronkę o serialu Halo Hans http://www.halohans.tv/
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: Mario98 » 23 sie 2007, 19:58

tomex pisze:ja uważam,że tegoroczna jesienna ramówka Polsatu tak jak ramówki z kilku poprzednich lat są beznadziejne.Jedyną dobrą pozycją tej ich ramówki którą na 100% będę oglądał jest PB (2 odcinki w niedzielę o 20.00 w prime-time),a tak to może zobaczę po kilka pierwszych odc "Tylko miłości" i "Halo hansa". W ogóle uważam,że umieszczanie po raz n powtórek tych głupich komediowych seriali typu "13 posterunek" i "Miodowe lata" codziennie w godz popołudniowych jest totalną głupotą i ignorancją widzów przez stację. A wszystkie najlepsze zagraniczne seriale np. Chirurdzy są emitowane po 23 lub "Sekret Laury" o 6.30 rano. Czy ich kompletnie w tym Polsacie pogieło jakby nie mogli dać "Sekretów Laury" właśnie o 17.15 a te durne "Miodowe lata" przenieś na rano,przecież "Culpable de este amor" miałoby bardzo dobrą oglądalność bo to dobra tela kryminalna.Mam też dość tych głupich długoodcinkowych polskich tasiemców "Pierwsze mdłości" czy "Samo srycie",uważam,że te seriale powinny się zakończyć najpózniej w lutym 2008r i Polsat mógłby w końcu zadbać o młodego widza i dzieci i wyemitować dla dzieci jakąś fajną anime tylko nie tę durną Czarodziejke z księzyca a dla młodzieży jakiś nowy serial np. Rebelde way albo chociaż powtórkę Roswell lub Szkoły przetrwania.
Na razie najlepszą stacją w kwestii emisji seriali dla młodzieży jest TVN,który obecnie emituje One Tree Hill a wcześniej THE O.C i Veronicę Mars.TVN pobija was na głowę a wasza stacja spada na straszliwe psy, Kiedy wrócą te czasy z najlepszych lat Polsatu które były w okresie od 1997-2003r. Ma ktoś może jesienne ramówki z okresu świetności Polsatu z 1997-2003? Jak tak to zapodajcie chociaż kilka dla porównania?
Widzę, że jesteś bardzo młodocianym widzem, nie należącym do grupy docelowej stacji komercyjnych ;] Dla takich widzów są wyspecjalizowane TV... np. ZigZap, minimini i inne takie.

Jakaś telenowela dla "ćwierćgłówków" lepsza od "Miodowych lat"? Tak to skomentuję: ha, ha, ha!!

Mi się bardzo podoba jesienna ramówka Polsatu. Na pewno będę oglądał serial "Ekipa".
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: Poland » 24 sie 2007, 11:12

Miodowe lata i 13 Posterunek powinni wywalić i dać za to jakiś nowy teleturniej.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Al_Bundy
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: Al_Bundy » 24 sie 2007, 22:17

Dla ćwierćgłówków to są co najwyżej polskie badziewia w stylu Pierwszej miłości...
Dziwi mnie, że wśród niektórych naskakiwanie na seriale latynoskie nadal jest w "modzie". Przecież teraz te seriale oglądają tylko zagorzali fani, do których się zaliczam i proszę o odrobinę szacunku dla między innymi mojego gustu!
Obrazek
Creedence Clearwater Revival
tomex
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: tomex » 25 sie 2007, 12:17

Al_Bundy pisze:Dla ćwierćgłówków to są co najwyżej polskie badziewia w stylu Pierwszej miłości...
Dziwi mnie, że wśród niektórych naskakiwanie na seriale latynoskie nadal jest w "modzie". Przecież teraz te seriale oglądają tylko zagorzali fani, do których się zaliczam i proszę o odrobinę szacunku dla między innymi mojego gustu!
W pełni zgadzam się z Alem_B,że dla ćwierćgłówków i bezmózgowców są te polskie durne serialiki,które ciągną się w nieskończoność a serialem latynoskim czyli telenowelą nazywa się serial który ma od 120 do 320 odcinków. Po za tym uważam,że to polskie badziestwa typu "Pierwsza miłość" czy "Samo życie" są zapchajdodziurami w programie Polsatu, i te powtarzanie po kilka razy w roku polskich komediowych typu "Miodowe lata" czy "Graczyków"...no ile razy te Graczyki były w ciągu 2-3 lat na antenie Polsatu?
Moim zdaniem Polsat powinien zrezygnować z ciągłego powtarzania polskich i niektórych zagranicznych seriali,wystarczyłoby 1 powtórka a nie 10 a powtórzyć te seriale zagraniczne,które cieszyły się i cieszą się niesłabnącą popularnościa np. Roswell:w kręgu tajemnic czy Drużyna A,która była pusczana tylko 2 krotnie gdy taki "Macgyver" aż 4 razy był powtarzany na Polsacie.Również mogli by dać jakieś nowe zagraniczne seriale np.
wspaniały argentyńskis serial dla młodzieży "Rebelde way" opowiadający o przyjażni,miłości i muzyce uczniów elitarnej szkoły z internatem w Buenos Aires. Serial ten był emitowany w ponad 40 krajach na całym świecie i w wielu z nich odniósł wielką popularność a największą w Hiszpanii gdzie 1 odcinek obejrzało prawie 400.000 młodych widzów. Cieszy mnie też,że Polsat stawia na sport i emituje min:siatkówkę:mecze Polaków LŚ czy MŚ w siatkówce,Forumłę 1 z Robertem Kubicą,boks i chciałbym też aby Polsat otwarty emitował piłkę nożną:
Ligę Mistrzów w środy tak jak kiedyś oraz polską ligę np.mecze Lecha Poznań i Wisły Kraków,ponieważ TVP1 od kiedy mają kanał TVP Sport zaniedbuje fanów piłki nożnej i mecze LM w ubiegłym sezonie były emitowane tylko w środy a nie tak jak kiedyś we wtorki i środy. Podobno Polsat chce odkupić od TVP1 od sezonu 2008/2009 skoki narciarskie,więc mogliby odkupić również od TVP1 LM bo polskiej ligi od Canal+Sport nie raczej byłoby nierelane oidkupować. Polsat powinien wreszcie zacząć dbać o widza innaczej spadną na dno!!!!
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: arczi13_90 » 25 sie 2007, 15:06

a mówiąc o tych polskich badziewiach to czy w nowym polsatowskim serialu będzie grać Edyta Herbuś przypadkiem? :)
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: Mario98 » 25 sie 2007, 17:29

Al_Bundy pisze:Dla ćwierćgłówków to są co najwyżej polskie badziewia w stylu Pierwszej miłości...
to też ;)

@arczi13_90
Co za róznica czy bedzie grać jak i tak mało kto będzie to oglądał - mam taka nadzieje ;)
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: Poland » 25 sie 2007, 17:48

Szkoda że wyleci "Grasz czy nie grasz" pierwsza wersja była super i musieli to zepsuć. :(
Poland - Aktywnie najlepszy!
Pawel

Polsat (HD)

Post autor: Pawel » 26 sie 2007, 9:13

arczi13_90 pisze:a mówiąc o tych polskich badziewiach to czy w nowym polsatowskim serialu będzie grać Edyta Herbuś przypadkiem? :)
W którejś gazecie czytałem że będzie grać, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć jak ta "super nowość" ( :lol: ) ma się nazywać ;).
ARTUR B.

Polsat (HD)

Post autor: ARTUR B. » 26 sie 2007, 11:04

to będzie kolejny polski serial obyczajowy "Tylko miłość". Widziałem kilka minut temu zwiastun, nawet ciekawy.
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: arczi13_90 » 26 sie 2007, 11:24

I znowu będzie można podziwiać siwietną grę aktorską naszej polskiej aktorki Herbuś. Już nie mogę sie doczekać :D
ARTUR B.

Polsat (HD)

Post autor: ARTUR B. » 26 sie 2007, 11:30

Wydaje mi sie, że wzięli Herbuś, bo jest kontrowersyjna. Wzbudza dużo emocji wśród opini publicznej. Zresztą i tak będzie postacią drugoplanową.
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: arczi13_90 » 26 sie 2007, 12:42

A ja słyszałem że ją wywalili z TVNu. Ale chyba masz racje, ze wzbudza dużo emocji wśród opinni publicznej ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”