Polsat (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 22
x 227
Kontakt:

Polsat (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Szytr Wielki pisze:Chyba nikt tego nie odnotował, ale w piątek 27 listopada o 20:00 w Polsacie tradycyjnie leci Kevin, tym razem zaczynamy od Kevina samego w Nowym Jorku (co może oznaczać, że 1. część poleci albo 4, albo 6 grudnia, ewentualnie dopiero w Wigilię lub 1. dzień świąt).
Będzie jak rok temu czyli emisja wprowadzająca na początku grudnia i powtórkowa emisja docelowa od świąt.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3347
x 1487

Polsat (HD)

Post autor: Trzeciak »

N-O-R-O-N pisze:A kabaretowy RYJEK, to jak powalczy z finałami w TVN i TVP2, to ciekawi mnie, czy oglądalnością nieco zaszkodzi konkurentom. Może być różnie.
Z pewnością nie zaszkodzi, szczególnie, że to jednak finały dwóch największych widowisk na świecie. A jak pokazało lato - popyt na kabarety maleje. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 348
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: AtoMan »

Co takiego pokazało lato? Proszę cię, duże widowiska prawie co tydzień ze świetną oglądalnością :P
dość
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3347
x 1487

Polsat (HD)

A jak wytłumaczysz to, że "Latający klub 2" nawet 13 proc. udziałów nie osiąga, a letnie kabaretony nie notowały często nawet 4 milionów? Nie da się też nie zauważyć, że "Mam Talent!" utrzymał świetną widownie z zeszłego sezonu, a "TVoP" - ją podwyższył.

Przy okazji Agnieszka Odorowicz wkrótce może pracować dla Cyfrowego Polsatu: http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... m-Polsacie
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3347
x 1487

Polsat (HD)

Zdaniem branżowego serwisu Media i Marketing Polska Telewizja Polsat otrzymała tytuł Nadawcy Roku za utrzymanie udziałów w grupie 16-49, konsekwentne budowanie ramówki oraz silną pozycję platformy Ipla: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=7632
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2332

Polsat (HD)

Post autor: wiatriwoda »

Polsat podpadł wielu widzom :

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... =FB_Gazeta

I jest odpowiedź Polsatu:

Rzecznik prasowy Telewizji Polsat Tomasz Matwiejczuk tłumaczy, że był to oczywisty, niezamierzony błąd techniczny. - Z tego co wiem w tym momencie film nie miał zostać przerwany planszą autopromocyjną, nic takiego wtedy nie powinno się pojawić - opisuje. - Przepraszamy za to naszych widzów - podkreśla.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/po ... czny-wideo
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 741
x 885

Polsat (HD)

Post autor: N-O-R-O-N »

Nie oglądałem tego filmu wczoraj, bo widziałem już kiedyś, ale zobaczyłem filmik od YT... :rolleyes:
Też byłbym wkurzony. Na serio powinni w ramach rekompensaty, puścić ten film jeszcze raz w tym roku... :/
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3347
x 1487

Polsat (HD)

Nie da się ukryć, że to po prostu błąd ludzki, który się zdarza. Jednakże gdyby nie to, że tak długa autopromocja "włączyła się" podczas kluczowej wypowiedzi głównego bohatera filmu, to z pewnością nie byłoby takiego oburzenia wśród widzów, którzy z racji szacunku mają prawo mieć pretensje do stacji. Stąd zgodzę się z poprzednikiem - nie mam nic przeciwko, aby emisja filmu została powtórzona np. w okresie świąteczno-noworocznym.
Pozdrawiam, Trzeciak
Jordi
VIP Expert
x 1966
x 1892

Polsat (HD)

Post autor: Jordi »

Przeprosili, powinni puścić raz jeszcze i git. Mnie natomiast zszokowało co innego. Tak rozbudowanej promocji nigdy nie słyszałem. Jakby mogli, to cały przyszły tydzień by zapowiedzieli. TVN, czy TVP zapowiadają 2 max 3 programy w takich promocjach. Polsat tutaj zaprosił na... 7 programów XD

Powinno być jakieś prawo regulujące te akcje. Np, że może trwać 10-15 sekund. Tutaj prawie minutę Pawlak nawijał...
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 741
x 885

Polsat (HD)

Post autor: N-O-R-O-N »

No rzeczywiście stanowczo za długie to było nawijanie... szok. A filmik z wpadką podbija YT - już ponad 150 tysięcy odsłon.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 348
Kontakt:

Polsat (HD)

Skoro film miał ponad milion widzów w grupie komercyjnej... to całkiem sporo ludzi było wczoraj rozbawionych/wkurzonych :P
dość
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 603
x 3065

Polsat (HD)

Post autor: Karol »

Film powinien zostać powtórzony, ale dlaczego Polsat ma dodatkowo zarobić na kolejnych reklamach? Powinno być bez przerw. Błąd ludzki swoją drogą, a pokorą swoją.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 133

Polsat (HD)

Post autor: matik »

Telewizja Polsat tłumaczy się, że ze względu na obwarowania licencyjne nie mogą powtórzyć filmu.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 22
x 227
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: Poland »

No to w takim razie Polsat ma dziwne te licencje bo na przykład "Kevina" czy filmy puszczane w piątki mogą sobie powtarzać dowoli.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 348
Kontakt:

Polsat (HD)

Obwarowania licencyjne znaczą w tym wypadku najpewniej tyle, że mają limit liczby emisji i nie chcą go za szybko zużyć.
dość
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”