Polsat (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 740
x 885

Polsat (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

NND w czwartki zamiast Zdrad to bardzo interesujący, mocno zaskakujący ruch. Ponad 2 miliony może jednak być, ale trudno chyba o bicie rekordów...
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
dawid99
Junior
x 2

Polsat (HD)

Post autor: dawid99 »

U konkurencji silni rywale. Nawet o trzecie miejsce może być ciężko walczyć.
Paradokumenty po 22:00 to też może być dobry ruch dla stacji. Wtedy nie ma silnej konkurencji, a te dwie produkcje już nie są tak bardzo rozchwytywane.

Awatar użytkownika
backstage
VIP Expert
x 21
x 13

Polsat (HD)

Post autor: backstage »

Jubileusz Kombii już jutro, a tymczasem przygotowania trwają :) :
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1060
x 3226

Polsat (HD)

Post autor: pulkownik »

Prawdopodobnie jutro ok. 20 spot wiosenny Polsatu (zazwyczaj był w czwartki, a z tego co wiem to jego "premiera" nie jest, jak w ubiegłych sezonach, powiązana z eventem ramówkowym).
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2332

Polsat (HD)

Post autor: wiatriwoda »

Już była premiera spotu -to jednak zlepek różnych filmików oczywiście , w tym TzG , nie widziałem całości , piosenka też taka dość zwyczajna, napisy podobnie jak TVN.
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
x 216
x 94
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: mateusz_71 »

Wiosenny spot Polsatu: http://dai.ly/x3ua8wv
Strasznie zielony :) . Taniec z gwiazdami nie pasuje do całości.
Piosenka: Sofia- Colourful way
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2332

Polsat (HD)

Po obejrzeniu całości powiem , że jest lepiej niż myślałem-są fajne kawałki jak Przyjaciółki i Pierwsza Miłość , ogólnie jest to lepiej połączone, choć blue box miejscami boli. Zgadzam się , że TzG wogóle nie pasuje do całej koncepcji- ale jakoś jest najlepsza :), TTBZ też w podobnym stylu co zawsze i też mogła być lepsza i bardziej pasująca choć prowadzący są na łące :) i trochę jest przydługi ten spot. Muzyka też nie jest porywająca.
Ostatnio zmieniony 25 lut 2016, 19:31 przez wiatriwoda, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 311
x 362
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: kacper3100 »

Gorszej żenady się nie spodziewałem. TVN ma o 1000% lepsze spoty.

Ocena: 0/10
⚡
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 528
x 1300

Polsat (HD)

Post autor: Medyk24 »

Jestem pod wrażeniem, sądziłem, że będzie o wiele gorzej, fragmenty w "terenie" nieco przypominają spot z wiosny 2012, choć nie ukrywam, że tam to wyszło porządniej, na pewno wygląda lepiej niż ubiegłej jesieni i w większości scenek jest wspólny, wiosenny motyw, co także na plus, niemniej uważam, że żadna ze stacji (Polsat, TVN) nie wypadła lepiej ze swoimi spotami na tle konkurencji.
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2332

Polsat (HD)

Ciekawe , że jest dysproporcja np. w PM wygląda ta ulica świetnie-mogli ją wykorzystać we wszystkich ujęciach , podobnie jak widok zza murku przy którym siedzi Pniewski , a tło za MBTM jest fatalne, podobnie w Suprise.

Porównując Polsat mógł wygrać z TVN , ale raczej nie wygrał, więc też jakby remis-pomysł łąki i wiosny na plus za kreatywność , ale minus za wykonanie w pewnych elementach -TVN popadł w kreatywności-choć miał być to pomysł gwiazd zza kamery , kulis-to to nie wypaliło, choć technicznie było ok i muzyka ciekawsza, lepsza niż Polsat.
Awatar użytkownika
prezenter
Użytkownik
x 1

Polsat (HD)

Post autor: prezenter »

Z długi. Nie spójny. Nie ciekawy. Chaotyczny. Myślałem, że gorszego spotu nie można zrobić. Myliłem się. Gdyby nie podpisy programów, jak by można było odróżnić Top Chef i Hell's Kitchen? TVN z odróżnienie dwóch programów prowadzonych przez jedną osobę radzi sobie jakoś.

Rozumiem, idzie wiosna. Wiosenna tło które nie powala, wręcz przeciwnie jest rażące. Wiosenna piosenka, która ani nie współgra z obrazem i jest irytująca. Taniec z gwiazdami kompletnie nijak ma się do całego spotu. Wydarzenia ze Sportem (w domyśle: EURO2016) jest spoko, i tylko albo i aż tyle pozytywów na temat tego gniotu jakim Polsat będzie nas nękać przez całą wiosnę.

Celem spotów ramówkowych jest zaprezentowanie jak najlepiej swojej oferty programowej. Każdy to wie. Ale jeżeli Polsat zamierza, tym czymś przyciągnąć do siebie widzów, to gratuluję i życzę im powodzenia. Spot jakoś mnie nie zachęcił do przełączenia się na Polsat, a szkoda bo po świetnym spocie do "Tańca z gwiazdami" z kolorowym proszkiem spodziewałem się czegoś więcej. Jak widać przeliczyłem się.

Uważam, że 0 to i tak jest łagodna ocena na coś takiego :'(
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 740
x 885

Polsat (HD)

Post autor: N-O-R-O-N »

Bardzo przeciętny spot. Rzeczywiście sporo tu chaosu się dzieje. TVN-owski spot rzeczywiście lepszy, tutaj wyszło to wszystko jakoś sztucznie i zniechęcająco. Z tą kreatywnością dziwnie zaszaleli... chociaż wciąż miejscami widać utarte schematy.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
mediaf
Obserwator
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: mediaf »

Rzutem na taśmę ;), ostatnią wiosenną nowością Polsatu będzie pięciominutowy program kulinarny Roberta Sowy - "Mój przepis na...". Emisja w dni powszednie o 17:55: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=7937.
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 311
x 362
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: kacper3100 »

mediaf pisze:Rzutem na taśmę ;), ostatnią wiosenną nowością Polsatu będzie pięciominutowy program kulinarny Roberta Sowy - "Mój przepis na...". Emisja w dni powszednie o 17:55: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=7937.
To będzie kolejna kopia od TVN - "Doradca smaku", który też jest kulinarny, też 5-minutowy i też emitowany 5 minut przed pełną godziną. Ach, ta kreatywna Nina!
⚡
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
x 613
x 13

Polsat (HD)

Post autor: MaciejOlek »

Łudząco podobne także do Przepisu dnia w TVP1.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”