Polsat (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1024
x 3015

Polsat (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Pamietam młodą Wieniawę z epizodu w Na dobre i na złe, naprawdę dała dziewczyna radę, a miała emocjonalną postać.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

Polsat (HD)

Post autor: wislok »

Niestety beztalencie Julia może śnić o karierze w USA. Niestety, bo dla mnie niech wyjeżdża i nie wraca.. Niestety będziemy się z nią męczyć... Nie wiem co Nina w niej widzi.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
tvferdex97
Junior
x 5
x 12

Polsat (HD)

Post autor: tvferdex97 »

"Udana" kariera w USA była już u innej aktorki z obsady "Zawsze warto", także i w przypadku wyżej wymienionej podzielam to samo zdanie.
Mooniaa
Obserwator
x 54
x 60

Polsat (HD)

Post autor: Mooniaa »

Tylko, że Julia i Alicja to przyrodnie siostry (mają tego samego ojca)
Trzeba przyznać, że młodsza ma taką intrygująca tajemnicza urodę, jeszcze młoda 17 lat.
Ja do Julki nic nie mam, nie rozumiem hejtu na niej 🙂🙂
Bardziej irytuje mnie z tych młodych gwiazdek inna Julia, mianowicie Wróblewska.
Co do serialu, to już czytałam na portalach, że ma być to jakaś duża rola...hmmm ciekawe 🤔🤔
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1024
x 3015

Polsat (HD)

wiatriwoda pisze: 16 sie 2020, 13:13 Jutrzejszy Flesz ma pisać o nowej roli siostry Julki Wieniawy Ali w hitowym serialu Polsatu.

To chyba będą "Przyjaciółki", no bo seriale przed premierą hitami bym nie nazwał.
Dokładnie tak będzie, Alicja zagra Hanię.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2287

Polsat (HD)

Post autor: wiatriwoda »

Do 13 września brak w ramówce nowych seriali czy nawet powtórkowych "Łowcy nagród".
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 288
x 221

Polsat (HD)

Post autor: kamol »

Pewnie najwcześniej nowe seriale ruszą dopiero w październiku, po zakończeniu Love Island, a jak nie, to wiosną 2021 dopiero.

Swoją drogą bieda w Polsacie we wrześniu ogromna, jedyna nowa pozycja to środowy kabaret jako zapychacz po „Zawsze warto”.
😷😷😷to ważne😷😷😷
Taberski
Użytkownik
x 33
x 8

Polsat (HD)

Post autor: Taberski »

A w nocy odbędą się testy czy bardziej opłacają się filmy czy wróżki. W dni powszednie we wrześniu będą filmy a wróżki tylko z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 713
x 867

Polsat (HD)

Post autor: N-O-R-O-N »

Nie no brawo, w soboty o 20, jak nie filmy animowane, to odgrzewanie Karguli i Pawlaków :lol:

Jakaś inna strategia obrana, skoro brak nowości serialowych od początku września. Za bardzo nie ma zbyt dobrego miejsca w prime-time, zawadzają z jednej strony filmy od 20:00, z drugiej - ten durnowaty Love Island. No jeszcze ta sobota daytime, w której coś eksperymentują z programami z innych anten. Środa to nie jest dobre miejsce na kabarety wg mnie, dlatego nie podniecam się tą pozycją. Szczerze? Wystarczy kabarecik na żywo :P

Bo ,,Solid Gold" pod nową nazwą to bankowo wieczorem będzie. Sitcom nowy mógłby nieco wcześniej polecieć. Wywaliłbym ,,Gościa Wydarzeń" w któryś dzień.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 288
x 221

Polsat (HD)

Post autor: kamol »

Dla mnie to „Love Island” jesienią to małe nieporozumienie. Program wcale nie był aż takim hitem, żeby tak gonić z emisją.
Nina chyba nie może przełknąć sukcesu „Hotelu Paradise” w Siódemce i stąd te nerwowe ruchy z drugim sezonem, który poniekąd blokuje i ogranicza możliwości ramówki Polsatu w prime-time.
😷😷😷to ważne😷😷😷
Awatar użytkownika
Hot Heart
Obserwator
x 237
x 121

Polsat (HD)

Post autor: Hot Heart »

Na stronie Polsatu pojawiła się zapowiedź filmowych premier jesieni. A w niej "Solid Gold" :o
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 509
x 1265

Polsat (HD)

Post autor: Medyk24 »

Czyli wychodzi na to, że ramówkę jesienną faktycznie gotową mieli już w marcu, tylko załatali dziurę w środę po "Zawsze warto" kabaretem. Tak jak już napisałem w innym wątku z punktu covidowego jest to całkiem rozważne zagranie. Gdyby w późniejszym czasie sytuacja się na tyle pogorszył, że nie można by było nagrywać premierowych pozycji czy nawet dokończyć wznowionej edycji "TzG" jeszcze jesienią zawsze awaryjnie mają już gotowe seriale i coś nowego w ramówce na pewno będzie.
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1024
x 3015

Polsat (HD)

W tym roku prezentacja ramówki Polsatu z Łubinowej, w studio Polsatu Sport trwają próby (Sykut na Instagramie).
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2287

Polsat (HD)

Post autor: wiatriwoda »

To dzisiaj Wieczór z gwiazdami?
Awatar użytkownika
Hot Heart
Obserwator
x 237
x 121

Polsat (HD)

Post autor: Hot Heart »

@wiatriwoda, wydaje mi się, że to tylko próby, ale nie wiadomo. Podejrzewam, że w następnym tygodniu. Na story Sykut słychać chyba też Ibisza. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”