Polsat (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 742
x 885

Polsat (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Dobrze o tym wiem, bo sam o tym wspominałem w wątku o wymianach między stacjami :P @FelciakPL też podał wyżej wyjaśnienie. Polsat widocznie jeszcze ma prawa do 3 i 4 części ;) Chyba ktoś wcześniej czegoś po prostu nie doprecyzował ;D
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2336

Polsat (HD)

Post autor: wiatriwoda »

Od 21 listopada w paśmie TTBZ Polsat zaplanował program w ramówce, na razie bez nazwy. Być może to odcinki specjalne TzG nagrane wcześniej lub specjalne powtórkowe TTBZ. Polsat pokaże, też premierowo 25 Rybnicką Noc Kabaretową w niedzielę 29 listopada o 20. W wtorki będzie saga "Piraci z Karaibów", premiery Gliniarzy do 24 listopada, specjalne filmowe ramówki 1 i 11 listopada.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1063
x 3274

Polsat (HD)

Post autor: pulkownik »

Póki co z sobotniego programu w paśmie TTBZ zrezygnowano, na 21.11. wpisany jest film Lara Croft: Tomb Raider.
Awatar użytkownika
Hot Heart
Junior
x 333
x 175

Polsat (HD)

Post autor: Hot Heart »

22.11 zapisany jest 5-minutowy serial (pre.... ;D) pt. "Sąsiedzkie porachunki" o 17:35.

Opis:
„Sąsiedzkie Porachunki” to serial obyczajowy z wyraźną linią komediową. Główni bohaterowie to mieszkający po sąsiedzku – Wojtek (Rafał Rutkowski) i Jola (Monika Dryl). Ich odmienne charaktery i podejście do życia powoduje, że konkurują ze sobą w obszarze wiedzy, a także działań związanych z podatkami czy finansami osobistymi i publicznymi, co wywołuje szereg zabawnych sytuacji. Serial składa się z pięciu, zamkniętych pod względem narracyjnym, odcinków. W pierwszym odcinku: Jola i Wojtek, stojąc przed swoimi domami, rozmawiają o planach na wieczór. Pogawędkę przerywa przybycie listonosza. Jola dostaje list z urzędu skarbowego. Wojtek snuje czarne wizje. Wróży kary i problemy w kontakcie z urzędnikami. Jola nie traci jednak zimnej krwi.
Oprócz Rutkowskiego i Dryl w obsadzie także: Katarzyna Ankudowicz, Paweł Ławrynowicz, Julia Kostow, Bartosz Kędziora i Tadeusz Chudecki.

Reżyseria: Marcin Ziębiński.
❄️❄️❄️
abc70620
Użytkownik

Polsat (HD)

Post autor: abc70620 »

Chciałbym zapytać się jak nazywa się piosenka, która była emitowana na antenie Polsatu jesienią 1999 roku?
To była piosenka, która promowała pierwszą edycję akcji "Podaruj dzieciom słońce", nie była w rytmie disco-polo, którą wykonywali zespoły Focus i Boys, lecz bardziej w klimacie popowo-rockowym.
Kto ją wykonywał, bo kojarzę że śpiewał to duet kobieta-mężczyzna, lecz nie pamiętam imienia i nazwiska tych wykonawców.
Jakby co podaję refren tego utworu: Daj dzieciom świat, ten lepszy świat, podaruj dzieciom słońce. Tam gdzie go brak, na 1000 lat, podaruj dzieciom słońce.
I czy ktoś posiada teledysk do tej piosenki?
A jeśli ktoś nie ma teledysku, to prawdopodobnie jest na YouTubie, lecz nigdzie nie mogę tego materiału znaleźć, więc podacie link do filmiku, w którym znajduje się ten teledysk?
Zdzichu
VIP Expert
x 138
x 172

Polsat (HD)

Post autor: Zdzichu »

@abc70620 A nie Mejk - Otworzysz Niebo?
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
x 930
x 355

Polsat (HD)

Post autor: Lupus28 »

Na pewno nie, nie ten tekst. Kojarzę o jaką piosenkę chodzi i mam nieodparte wrażenie, że jedną z wykonawczyń była Małgorzata Ostrowska, ale nie będę się przy tym upierał, bo miałem wtedy 6 lat i pamiętam to jak przez mgłę.
***** *** ⚡
morus1000
Poster
x 12
x 36

Polsat (HD)

Post autor: morus1000 »

Mi z Fundacją Polsat kojarzył się zawsze tekst:

"Bo nasze jest słońce z uśmiechu.... Wystarczy chcieć by dzisiaj zeszło znów"
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 22
x 228
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: Poland »

Na bazie tych słów powstała ta piosenka:
Ja tymczasem szukam piosenki którą polscy artyści śpiewali na Sylwestra 2000/2001 w Polsacie a która dotyczyła kończącego się wieku.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1063
x 3274

Polsat (HD)

Jak nie idzie, to nie idzie. Sobotnie seriale na podstawie filmów oglądało średnio 917 tys. widzów (ostatnie miejsce w BIG4 w 4+, w grupach 16-49 i 16-59 trzecie miejsce), najwięcej osób przyciągnęło "Bez Skrupułów", najmniej "Mayday" - https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/o ... esien-2020
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 293
x 1252

Polsat (HD)

Post autor: Abbott »

Nie spodziewam się by Polsat w najbliższym roku zyskał nowych widzów w sobotnim pasmie. Filmy familijne i animacje po 20:00 będą wałkowane non stop. Na szczęście w weekendy nie oglądam tradycyjnej telewizji :)
Awatar użytkownika
Hot Heart
Junior
x 333
x 175

Polsat (HD)

Post autor: Hot Heart »

Nie ma co ukrywać, że najlepiej są tam oglądane tysięczne powtórki filmów i animacji. Każda inna nowość tam ginie.
❄️❄️❄️
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1063
x 3274

Polsat (HD)

Obrazu nędzy i rozpaczy dopełnia fakt, że ostatni program emitowany w tym paśmie, który był sukcesem, to "Must Be The Music" prawie 10 lat temu. "Just the two of us - Tylko nas dwoje", "Stand Up. Zabij mnie śmiechem", "Celebrity Splash", "SuperDzieciak" i "The Four" były porażkami, "Surprise, Surprise" turboporażką. Od 2007 jedynie "Jak Oni Śpiewają" utrzymało się w sobotnim paśmie dłużej niż sezon (MBTM przeniesiono na niedziele, by walczyło z TZG i nie było emitowane w tym samym paśmie co TVoP). 13 lat.
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Obserwator
x 85
x 20

Polsat (HD)

Post autor: Nowy Telewizor »

Niestety w Polsacie są teraz tylko paradokumenty, stare filmy, kabarety i porażki rozrywkowe :(
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 293
x 1252

Polsat (HD)

Post autor: Abbott »

@pulkownik wydaje mi się, że Polsat jesienią w 2011 roku bardziej bał się "Mam Talent" niż "The Voice". Ten drugi program miał wówczas dłuższą przerwę. Nie było wiadomo, czy w ogóle wróci na polski rynek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”