Polsat (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 568
x 2776

Polsat (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

max pisze:Wersja wydana na DVD w 2005 roku również jest podzielona na 2 części. To jest normalne, bo film trwa 3 godziny.
Tak, tyle, że film pochodzi z 1997 roku i taką kopię posiada Polsat. Do tej pory była emitowana w całości, nie dzielono jej na części. Dzielona była inna wersja "Titanica", którą pokazywało TVN.
max pisze:nawet nie chce mi sie tego komentować, bo według tego rozumowania Polsat gdyby puścił raz Titanica to już na wtorek nie sprzedawał by czasu reklamowego, nie dał by żadnego innego filmu o tej godzinie??.
Ano to, że gdyby wyemitowali film w całości, nie mogliby go podzielić na taką ilość bloków reklamowych, jaką mogą wprowadzić w dwóch ledwie ponad 1,5-godzinnych częściach. Na dwóch emisjach wyemitują 8 bloków reklamowych przy filmie, natomiast gdyby pokazali film w całości za jednym razem byłoby to 6 bloków. Zaoszczędzają na prawach do filmu, zapychają ramówkę i w ten sposób zyskują tylko reklamodawców. A film, który mogli pokazać we wtorek pokażą za tydzień i w ten sposób mogą przeciągają sobie tylko wszystko na przód.
max pisze:Denerwują mnie takie posty "piesków" TVN-u !!
Ty jesteś natomiast "kundelkiem" Polsatu.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: Axel »

A tymczasem od 22 grudnia Polsat wprowadza nowy program kulinarny "Ewa gotuje" czyli program autorski Ewy Wachowicz, dawnej prezenterki Polsatu z lat 90.
Więcej info: http://polsat.com.pl/oferta/news?inf=100128883&nr=5
mks
Obserwator

Polsat (HD)

Post autor: mks »

Pamiętam, ze prowadziła jakiś teleturniej w stylu kasyna.. w trailerach leżała na zielonym stole (takim jak sie obstawia w ruletke) nie pamiętam jak sie ten teleturniej nazywał..
Pawel

Polsat (HD)

Post autor: Pawel »

max pisze:TVN tez dzieli filmy np. tornado, 2 części w czwartek o 21:30 .
Bo Tornado akurat było zdaje się zrobione przez Niemców w dwóch częściach. To częste przy filmach telewizyjnych.
Co do Titanica to dzielenie na dwie części żeby nadać więcej reklam byłoby sensowniejsze na kanałach telewizji Publicznej bo w przerwie mogli by dowalić z 15 minut reklam. Polsat dzieli na dwie części zapewne z powodu długości tego filmu i tyle.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 568
x 2776

Polsat (HD)

Tylko czemu wcześniej tego nie robił?
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 12
x 142

Polsat (HD)

Post autor: Kryterium0 »

Robił :). Już kilka razy "Titanic" był podzielony na dwie części.
ARTUR B.

Polsat (HD)

Post autor: ARTUR B. »

Karol jesteś w błędzie Polsat już dzielił Titanica przynajmniej dwukrotnie. To jest tak jak napisał mks. Gdy rok temu pasmo Mega Hit odbywało się 2 razy w tygodniu. W niedzielę pojawiła się pierwsza część, a w poniedziałek druga.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 182
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: Poland »

Teraz chyba chcą powrócić to tego zwyczaju. Co sądzicie o ramówce Polsatu na stan obecny - dla mnie to klapa. Premiery ograniczone prawie o połowę dodatkowo premiera "Eureko ja to wiem" w sobotę już o 09:45
Poland - Aktywnie najlepszy!
mks
Obserwator

Polsat (HD)

Teraz jest dno i bąbelki. Jeżeli nie zaatakują nowościami wiosną, i stacja nadal pozostanie 4 to ta radość z przejścia Niny do Polsatu okaże sę krótkotrwała..

ciekawy jestem co wiosną zrobią z "Mamuskami" "I kto tu rządzi" czy "Rodziną zastępczą" wszystkie te produkcje notują srednie wyniki...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 568
x 2776

Polsat (HD)

Polsat jest świetny. 23:15 100 dziewczyn i ja - taki film powinien lecieć, a puszczają walkę Adamka. Co to ma być? Nawet na stronie mają podany ten film, a tu ani be ani me. ŻENADA!

EDIT: Film zostanie wyemitowany o 0:00, bo zapowiedziano jego emisję w pasku przy logo. I tak żenada.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: Axel »

Walka była zapowiadana już wcześniej a film wyemitowano po walce.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 568
x 2776

Polsat (HD)

A poprzednie serie emitowało chyba TV4. To jest najlepsze. Seriale i programy telewizyjne najpierw emitowane są na próbę w telewizji o mniejszym zasięgu, by potem - w miarę sukcesu - pojawić się w Polsacie. Np. "Chcę być piękna". Wcześniej TV4 pokazywało program "Łabędziem być", który i tak był o niebo lepszy od polskiej edycji.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 182
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: Poland »

Podobnym przykładem jest "Dom nie do poznania" najpierw w TV4 teraz stała propozycja Polsatu na sobotnie popołudnia.
Co do Polsatu podsumując jesienną ramówkę sądzę że ta ramówka która okazała się nie wypałem jest przygotowaniem do wiosennej ofensywy Polsatu
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Polsat (HD)

Post autor: embi »

Polsat ma jeszcze na wiosnę nowy serial sensacyjny "Skorumpowani" III edycję JOŚ, kontynuacje seriali ("Samo Życie", "Pierwsza Miłość", "Tylko Miłość", kiepscy itd.), nowe odcinki "Dnia Kangura" i pewnie jakieś inne nowości
Polsat-Włącz Emocje!
mks
Obserwator

Polsat (HD)

mylisz sie, w wiosennej ramówce najprawdopodobniej "Dnia kangura" nie będzie.. program miał 15% udzialu w rynku, a zakładano o 5% więcej.. pojawi sie nowy serial zagraniczny, nie wykluczone także, że Polsat wyemituje polską wersje "The X Factor" ale o castingach narazie cicho..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”