TV6 (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

Szóstka (TV6)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

29 maja o 19:00 w TV6 pierwszy odcinek brytyjskiej edycji "Got to Dance". Ponadto pojawią się kolejne programy z TV4: "4music”, "Osobliwości kulturowe”, "Steven Seagal: Na straży prawa”, "Łowca krokodyli”, "Dragons Den. Jak zostać milionerem?” oraz "Istne szaleństwo”. Wróci też amerykańska edycja teleturnieju "Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?".

źródło: tvpolsat.info
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 5
x 11

Szóstka (TV6)

Post autor: Dijon »

Same hity. I powtórki. Ten kanał to Ż E N A D A.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 133

Szóstka (TV6)

Post autor: matik »

Dijon, otóż to! Polsat powinien w swoich kanałach zrobić reorganizacje, bo od pewnego czasu idą na ilość, a nie na jakość. Sądzę, że dla każdego z pożytkiem byłoby gdyby parę kiepskich kanałów ze sobą połączyć w jeden z lepszą ramówką, a zarazem lepszą dostępnością. I widzowie by zyskali i Polsat też.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3327
x 1472

Szóstka (TV6)

Post autor: Trzeciak »

Brytyjski "Got to Dance" to już pokazywali na Fox Life.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
jack
Junior

Szóstka (TV6)

Post autor: jack »

Ciekawe czy gdyby nie DVB-T czy ten kanał by w ogóle powstał?
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 5
x 11

Szóstka (TV6)

Jestem pewien, że nie. Jak dla mnie to śmieć zawalający miejsce w MUX2 z zerowym pomysłem na ramówkę. Osobiście, mam ten kanał zepchnięty na koniec listy kanałów i właściwie nie pamiętam już, kiedy oglądałem go dłużej niż 5 minut.
sziraczek17
Junior
x 2
Kontakt:

Szóstka (TV6)

Post autor: sziraczek17 »

Miałem przez pewien czas do niego dostęp i mam takie same wrażenia jak przedmówca. Co właściwie Polaków obchodzą brytyjskie, amerykańskie edycje talent showów, które mają nasze edycje? Takie rzeczy były dobre na początku lat 90., kiedy Fort Boyard robił furorę. Podobnie ma się do kreskówek sprzed 30 lat emitowanych w windowboxie :D Gdyby nie DVB-T żadna szanujące się firma czegoś takiego by nie zrobiła. Ale dla Czwórki to zawsze szansa na zarobek, bo a nóż ktoś to obejrzy i reklamodawcy się tym zainteresują. Inne kraje widząc nasze DVB-T mogą kłaść się ze śmiechu. Niemcy FTA mają chyba z 6 kanałów HD ( w tym ARD i ZDF) i kilkadziesiąt SD pokroju naszego Polsatu i TVN. My mamy Mango24 z wielkiej łaski udostępnione 2 kanały TVP i jakieś zapchajdziury. W DVB-T to samo. Jedyny z tego pożytek jest taki, że kanały TVP będzie można oglądać w cyfrowej jakości.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

Szóstka (TV6)

Post autor: Direct »

Niestety, prawda jest taka, że u nas DVB-T nie oferuje wiele więcej poza lepszą jakością odbioru. Z kanałów, które dzięki NTC stały się dostępne naziemnie, póki co, tylko TVN7 wart jest oglądania.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 5
x 11

Szóstka (TV6)

Offtopując, to jeszcze PSN zasługuje na miano pochwały. TV6 to gniot jakich mało. Gorzej jak niektóre kanały FTA...
sziraczek17
Junior
x 2
Kontakt:

Szóstka (TV6)

PSN jest wart dla ludzi lubiących sport, ja osobiście sportu nie lubię, ale faktycznie kanał jest niezły jak na DVB-T. Prędzej Jedynka i Dwójka w HD skłoni ludzi do zmiany odbioru niż te gnioty. I być może będzie tak, że ludzie będą brali pakiety SD w platformach, a HD będą brali z DVB-T (oczywiście, jak jeszcze Polsat i TVN dołączy przekaz HD)
dvbtwidz

Szóstka (TV6)

Post autor: dvbtwidz »

Polsat i tvn w hd jak już, to na innym muxie. A zanim wprowadzą w ogóle mux 3, a co dopiero następny, to trochę to potrwa.
Awatar użytkownika
jack
Junior

Szóstka (TV6)

Post autor: jack »

Polsat Sport News jest gniotem moim zdaniem. Wszystko to co najlepsze jest w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. A w PSN nie ma nawet powtórek tego co najlepsze. Ja nie wiem konkretnie co tam jast takiego aby uważać kanał za dobry. To jest sportowy śmietnik Polsatu.
Polsat i TVN nie dołączy HD bo nie mają tyle miejsc w DVB-T. Nie wiem też gdzie zmieszczą TVP 1 i 2 HD w MUXach. Bo planują tam tyle kanałów do DVB-T a tak to będzie z 5 max zamiast 8.
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 14

Szóstka (TV6)

Post autor: piciu »

No nie powiedziałbym. Chociażby mecze Ligi Europejskiej leciały na żywo. Może nie mecze pierwszego wyboru, ale jak na DVB-T, to bardzo fajnie. Poza tym serwisy, flesze, dobra oferta motoryzacyjna. PSN to naprawdę dobry kanał.
Obrazek
dvbtwidz

Szóstka (TV6)

Post autor: dvbtwidz »

Dla mnie psn jest świetny, ale to nie temat o psn,
sziraczek17
Junior
x 2
Kontakt:

Szóstka (TV6)

Uważam, że lepiej byłoby zamiast śmietnika typu ATM/TV6/Polo były kanały HD. Z pewnością więcej osób by to zachęciło do odbioru ( w tym mnie)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”