Polsat 2 (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 634
x 3194

Polsat 2 (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Właśnie "Rezonans" z Superstacji leci w Polsacie 2. Wkrótce cała Superstacja ma być dostępna w Stanach Zjednoczonych. Dobranoc.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 69
x 361
Kontakt:

Polsat 2 (HD)

Post autor: Tomek »

Już tydzień temu miały być programy z Superstacji według ramówki. Jednak wtedy nadali powtórkę Top Trendy.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
iSiO
Użytkownik

Polsat 2 (HD)

Post autor: iSiO »

Polsat 2 nadaje własnie 16:9 anaformicznie, dzieki czemu na tv panoramicznych obraz wyglada bardzo ładnie i jest na pełnym ekrane. Na starszych TV trzeba sobie samemu przestawić obraz bo jest bardzo rozciagniety.
Kilka minut temu Polsat 2 miał jakieś problemy techniczne, nie było głosu w trakcie meczu a potem druga połowa zaczynała sie 3 razy...teraz znowu cofnieto mecz i jest studio.
patryk691

Polsat 2 (HD)

Post autor: patryk691 »

Od 15 grudnia Polacy mieszkający w Australii i Nowej Zelandii będą mogli oglądać Polsat 2. Stacja będzie dostępna w ofercie firmy Puma Media, która jest dystrybutorem polskich kanałów w Australii. Polsat 2 będzie można zakupić w pakiecie z ITVN, TV Polonia i Programem I Polskiego Radia.
patryk691

Polsat 2 (HD)

Post autor: patryk691 »

Polsat 2 rozpoczął emisję wybranych produkcji w szerokoekranowym 16/9. W tym formacie nadawane są najnowsze seriale słonecznej telewizji: Ekipa i Tylko miłość, program rozrywkowy Dzień kangura oraz wybrane retransmisje sportowe.

Podczas emisji w 16/9 zobaczyć można specjalnie zmodyfikowane elementy grafiki ekranowej (logo oraz znaki graficzne oznaczające od ilu lat dozwolony jest program), które przesunięte są ku środkowi ekranu. Nadawca uzyskuje wtedy tzw. safe area, dzięki czemu można obciąć boki do formatu 4/3. Przypomnijmy, że od lipca br. przekazy w szerokoekranowym 16/9 spotkać można na antenach Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 634
x 3194

Polsat 2 (HD)

W niektórych materiałach logo jednak nie jest przesuwane do środka materiału, np. we fragmentach festiwalu "Top Trendy".
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 69
x 361
Kontakt:

Polsat 2 (HD)

Post autor: Tomek »

Zauważyliście, że Polsat 2 zaczął nadawać polskie reklamy? Bardzo dobry ruch Polsatu, bo dotychczas dwójka nie zarabiała na siebie zbytnio, przy czym odbierała widzów kanału głównego, nadając powtórki. Od kiedy Polsat pojawił się w mojej kablówce zawsze mnie to dziwiło. Ta miłość do polonii amerykańskiej sprawiała, że rezygnowali z reklam polskich? ;)

Mam nadzieję, że wpływy z produkcji pójdą na jakieś zagraniczne produkcje niskobudżetowe, ale to pewnie (albo raczej na pewno) tylko moje marzenia ;).
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 634
x 3194

Polsat 2 (HD)

Widziałem, ale to i tak mała ilość reklam. Dla porównania TVP Polonia także emituje reklam na lekarstwo.
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Kontakt:

Polsat 2 (HD)

Post autor: wojt.20 »

Tomek pisze:Zauważyliście, że Polsat 2 zaczął nadawać polskie reklamy? (...)
Reklamy są odkąd Polsat2 zmienił logo czyli od miesiąca. Jeśli się nie myle.

Dziwne, że wcześniej nie emitowali reklam ,w końcu P2 ma ok.0,65% udziału w rynku - czyli porównywalną ilość co Puls a znacznie więcej od Tele5.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Polsat 2 (HD)

Post autor: Axel »

Ostatnio przeglądałem sobie tą gazetkę "Dla Ciebie", którą dostałem niedawno wraz z rachunkiem za Cyfrowy Polsat. No i tak przeglądam i patrze a tam na jednej stronie jest logo Polsatu 2 w ciemnych barwach, czyli to logo, które nie zostało oficjalnie przyjęte przez Polsat. Na początku publikował je serwis tvpolsat.info a później przez krotki czas było widoczne na stronie www.polsat2.com.pl która zresztą szybko została wyłączona.
Tutaj chyba zbyt szybko sie pospieszyli i wysłali już te logo do druku przed jego zaakceptowaniem.

Obrazek
Awatar użytkownika
Maciek23
VIP Expert
x 1

Polsat 2 (HD)

Post autor: Maciek23 »

Najwyraźniej, zresztą logo TV4 też nie jest właściwe... Jest to wycinek z oprawy, a nie granatowe logo prasowe...
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Polsat 2 (HD)

Post autor: Ice »

W przyszłym tygodniu Polsat 2 wprowadzi do ramówki dwie produkcje znane z anteny Czwórki, które teraz będą mogli oglądać również Polacy mieszkający za granicą. Pierwsza z nich to magazyn dla kobiet Mała czarna, a druga to Happy Hour, program o życiu gwiazd.

W Małej czarnej poruszane są tematy związane z życiem, uczuciami i problemami kobiet. Główną gospodynią programu jest Katarzyna Montgomery. Towarzyszy jej osiem pań (po dwie w każdym wydaniu). Są to: Katarzyna Lengren, Krystyna Pytlakowska, Agnieszka Maciąg, Magdalena Juszczyk, Zuza Ziomecka, Beata Kawka, Barbara Stanisławczyk i Agnetha Brandin. Do studia zapraszane są znane i lubiane osoby. W programie gościli już m.in. Agata Młynarska, Maria Wiktoria Wałęsa, Renata Dancewicz, Katarzyna Figura, Piotr Najsztub i Agnieszka Fitkau-Perepeczko.

Natomiast Happy Hour to magazyn plotkarski, który prowadzą Małgorzata Kosik i Wojciech Jermakow. Stałymi punktami programu są: przegląd prasy kolorowej, skrót najciekawszych informacji z internetowych serwisów plotkarskich oraz Pepesza, czyli przegląd ciekawych newsów. W Happy Hour gwiazdy mogą zdementować lub potwierdzić plotki na ich temat. Dziennikarze programu odwiedzają plany popularnych seriali i programów, pokazy mody, imprezy oraz premiery filmów.

Mała czarna pojawi się na antenie Polsatu 2 31 marca i będzie emitowana od poniedziałku do piątku po 14:00. Natomiast Happy Hour zadebiutuje 1 kwietnia. Magazyn będzie można oglądać od wtorku do piątku o 09:15. Jednocześnie z ramówki znika talk-show Ja tylko pytam.

źródło: www.tvpolsat.info

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne powtórki tym razem z Czwórki. Ale lepsze to niż nudne ''Ja tylko pytam''. Z chęcią zerknę na ''HH'' czasami.
Oczywiście lepsze te dwa programy niż 'JA tylko pytam' który ten program z Czwórki znikł dawno.
Evil
Junior
x 2

Polsat 2 (HD)

Post autor: Evil »

Axel pisze:Ostatnio przeglądałem sobie tą gazetkę "Dla Ciebie", którą dostałem niedawno wraz z rachunkiem za Cyfrowy Polsat. No i tak przeglądam i patrze a tam na jednej stronie jest logo Polsatu 2 w ciemnych barwach, czyli to logo, które nie zostało oficjalnie przyjęte przez Polsat. Na początku publikował je serwis tvpolsat.info a później przez krotki czas było widoczne na stronie www.polsat2.com.pl która zresztą szybko została wyłączona.
Tutaj chyba zbyt szybko sie pospieszyli i wysłali już te logo do druku przed jego zaakceptowaniem.

http://img84.imageshack.us/img84/3755/p ... ie1ps0.jpg
Takie logo również miał dziennikarz na mikrofonie, podczas parodii konferencji prasowej w "Szymon Majewski Show".
zalotnik
Użytkownik

Polsat 2 (HD)

Post autor: zalotnik »

Na ulotkach CyfrowegoPolsatu też jest dawne logo Polsatu2.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Polsat 2 (HD)

Post autor: Ice »

I wycinek z oprawy TV4 a nie logo prasowe [granatowy kwadrat i biała cyfra ''4'']. Nie wiem czy tam jacy ludzie pracują. Dlaczego tego nie mogą zmienić? Chyba to nie problem...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”