Polsat Games

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 60
x 230
Kontakt:

Polsat Games

Post autor: Tomek » 15 gru 2018, 22:14

Zależy, co chcesz nazwać wielkim bum.

Z tego, co wiem wszystkie programy, które emitowali od początku nadal są nadawane. Nawet doszły nowe. Od początku grudnia stacja wprowadziła dwie nowe audycje: "LoLek i Kawunia" i "Po Lekcjach".

Do tego w Boże Narodzenie (25 grudnia) stacja puści dwa filmy anime Inazuma Evelen (o czym napisał wyżej @AtoMan ) oraz dokumenty "Cosplay Universe" i "Atari: Game Over".
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 29
x 253
Kontakt:

Polsat Games

Post autor: AtoMan » 15 gru 2018, 22:16

Transmisje gamingowe jednak trwają dużą część dnia i mają swoich odbiorców, gorzej, że anime na tym cierpi, bo ewidentnie nie leci w porach, w których widzowie chcieliby je oglądać. Dochodzi do tego tez kiepska autopromocja, bo np. nie wszyscy wiedzą, co jest emitowane na antenie stacji :P
0 x
dość
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 60
x 230
Kontakt:

Polsat Games

Post autor: Tomek » 15 gru 2018, 22:32

O tym akurat już mówiliśmy, chociaż przyznam, że od tamtej pory jest jeszcze gorzej. Ani filmy One Piece nie dostały swoich spotów na facebooku, a teraz najwyraźniej czeka to samo Inazuma Evelen :rolleyes:.

Do tego dodałbym jeszcze jeden, inny problem z tą stacją. Niby miała być to stacja e-sportowa, a na dobrą sprawę nadają w tych klimatach jedynie transmisję League of Legends :lol:. Żadnej bardziej jasnej w zasadach dla przeciętnego zjadacza chleba Fify czy CSGO.
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 29
x 253
Kontakt:

Polsat Games

Post autor: AtoMan » 15 gru 2018, 22:39

Filmy One Piece nie były w ogóle emitowane, więc to zrozumiałe, natomiast aktywność stacji na FB w 99% dotyczy produkcji okołogrowych, nie odpowiadają też za bardzo na pytania (nigdy na przykład nie informowali o lektorze w większości tytułów, mimo wielu pytań jeszcze przed startem, jakby słusznie sie tej decyzji wstydzili). Zdziwiła mnie też zmiana dotycząca przesunięcia pory emisji One Piece na 15:30, mimo że ewidentnie o tej porze widzowie anime nie oglądają. I póki co styczniowa ramówka też pozostaje bez zmian.
0 x
dość
Xeogran
Użytkownik
x 1

Polsat Games

Post autor: Xeogran » 24 gru 2018, 16:01

Czy Dragon Ball Super wyemitują do końca, czy od nowego roku polecą powtórki?
0 x
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 60
x 230
Kontakt:

Polsat Games

Post autor: Tomek » 04 sty 2019, 6:20

Ostatni, 10. odcinek pierwszego (finałego?) sezonu "Deja Vu" - dotyczący programów o grach komputerowych w polskiej TV.
Jak zwykle prowadzący chyba namieszali z datami. Pan po lewej sądzi, że Joystick był emitowany na TVP do 2000 roku. Wiem, że pada taka data w necie, ale ktoś może podać mi ramówki TVP z 1998, 1999 i 2000, zawierające ten program?

Pan prowadzący po prawej mówi, że brał udział w powstawaniu audycji Meta.PL dla TV4... dwa lata przed powstaniem tej stacji. Ogólnie tematyka jak zwykle przedstawiona pobieżnie i ze względu na brak czasu antenowego - oparta o półtorej wspomnienia autorów. Powiedziano o Hugo na Polsacie, a nie poruszono kwestii rodowitej Cyberjazdy i Cybermanii na TVP. Na plus fakt, że autorzy przyznają się na końcu do błędów w trakcie wszystkich wydań (aczkolwiek moim zdaniem - wymówka "tak pamiętaliśmy" jest słaba w dobie internetu, gdy wszystko można sprawdzić... i ewentualnie zwalić winę na sieć ;)).

Zabawnie było za to, gdy doszli do Polonii 1, a tam fragment filmiku z mojego starego konta na youtube, na które wgrałem bardzo dawno temu trochę starych openingów z anime na potrzeby naszego forum :lol:
Deja Vu Polsat Games Zlote.jpg
I w sumie wymienili nie tylko moje, jeśli chodzi o użytkowników tego forum ;)

Teraz zobaczymy, czy program powróci, czy nie - niejako odpowiadając na pytanie, czy kanał przyjął się czy czas na cięcia finansowe :rolleyes:.
0 x
HENSHIN!
Frontowiec
VIP Expert
x 54
x 161
Kontakt:

Polsat Games

Post autor: Frontowiec » 04 sty 2019, 10:49

Tak przy okazji Radosław Nałęcz się pomylił. ''Hugo'' to nie był program ściągnięty z Holandii a z Danii.
0 x
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Kubegg
Użytkownik
x 12

Re: Polsat Games

Post autor: Kubegg » 04 sty 2019, 11:57

Powinien pojawić się drugi sezon, program został ciepło przyjęty przez widzów. Gry Komputerowe Show na 100% wrócą (info z pierwszej ręki), Mistrz Gry i Level 7 pewnie też. Patrząc na oceny Tech - To logiczne oraz Nowej Gry+ raczej te programy nie wrócą.
0 x
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 60
x 230
Kontakt:

Polsat Games

Post autor: Tomek » 04 sty 2019, 13:32

Pytanie tylko, czy jego cieple przyjęcie pochodzi z publikacji programu na youtube, czy emisji w TV, bo ta ostatnia w przypadku Polsat Games jest ważna.

Z mojej perspektywy - to jedyny program tej TV, który mnie trochę interesuje i zerknę czasem przynajmniej na początek, żeby zobaczyć, o czym mówią. niemniej mam taki problem, że widzę pomysłodawcę/prowadzącego ten program, wiem, że przez wiele lat prowadził audycje w Hyperze, a potem słyszę o tym tylko przez trzy minuty w nagraniu. Naprawdę wolałbym, aby nawet stanęli na jednym temacie przez 5 odcinków niż tak ślizgali się z jednego do drugiego, nie mówiąc prawie nic :rolleyes:.

Z perspektywy naszego forum ciekawymi odcinkami mogą być także te dotyczące prasy o grach komputerowych.

Chyba wyszły najlepiej ze wszystkich 10, a może to tylko moja nostalgia i fakt, że mam w domu po kilkadziesiąt numerów Secret Service'u, Gamblera, CD Action, Clicków itd. :lol:

Ale i ten temat można było szerzej opisać, skoro powyższy pan pracował w Gamblerze, a tam pracowali takie osobowości jak na przykład... Randall :lol:
Wellman Piekara.jpg
Zabrakło informacji o magazynach Komputerze Świat Gry, Play CD, Game Ranking, Action Plus. Co do Clicka to przez pierwszy rok-dwa lata pismo było co prawda skierowane dla początkowych graczy (KŚG), takie w istocie Bravo Gry, ale po przejściu na system miesięczny i zmianach trzonu redakcji (Frogger i znowu Randall), stało się takim tańszym drugim CD Action (te same wydawnictwo).
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 29
x 253
Kontakt:

Polsat Games

Post autor: AtoMan » 04 sty 2019, 13:59

Nie wiem, ostatnio trafiłem na fragment programu jak rozmawiali o retrokonsolach i lekko mnie zażenował brak wiedzy prowadzących, np. o projekcie Nintendo PlayStation wspomniano mniej więcej tak: "Coś słyszałem, że próbowali wprowadzić wersję CD z Sony czy tam Philipsem ale nie wyszło", "Pierwszą konsolą na płyty była bodaj Sega CD32 (!)" i tym podobne bzdury. Ręce mnie opadli, to się może nadaje dla normików co to z retrokonsol kojarzą jedynie Pegasusa, ale od ludzi, którzy teoretycznie zajmują się tym zawodowo mógłbym chyba oczekiwać 15 minut riserczu, po którym dowiedzą się, że już kawałek czasu temu odnaleziono i uruchomiono prototyp Nintendo PlayStation, a także jak się nazywały które konsole - to jest wiedza na poziomie zerknięcia do wikipedii.
0 x
dość
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 60
x 230
Kontakt:

Polsat Games

Post autor: Tomek » 04 sty 2019, 15:49

Odcinki o sprzęcie i wydawcach od razu darowałem sobie po kilku minutach, bo wiedziałem, że "prezentacja" będzie robiona po łebkach i jeszcze usłyszę pewne rzeczy, które nie chciałbym usłyszeć :D.

Pierwszą zaprezentowaną przez ciebie wypowiedź nawet bym normalnie przetrawił, bo tego typu stwierdzenie pasuje idealnie do programu o tej formule (o wszystkim na raz, a w sumie to o niczym szczególnie :P). No, ale przekręcanie nazw sprzętu do grania w stacji poświęconej tej dziedzinie, w audycji nienagrywanej na żywo, to już obciach (już nie wspominając, że Sega nie była pierwsza konsolą z CD).

Troszkę mi to przypomina sytuację z pierwszym numerem reaktywowanego magazynu Kawaii (chodzi mi o brak sumienności przy przekazywaniu informacji). Przy czym tu prowadzący mają chyba trochę większy dystans do tego, co robią w przeciwieństwie do pewnego naczelnego, która dał się nieumyślnie poznać od zabawnej strony ;).
0 x
HENSHIN!
Frontowiec
VIP Expert
x 54
x 161
Kontakt:

Polsat Games

Post autor: Frontowiec » 12 lut 2019, 20:12

''Gliniarze'' i ''Tajna historia XX wieku'' ''nowościami'' w Polsat Games. Powiem krótko: :lol:

https://programtv.naziemna.info/program ... 2019-03-01
0 x
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 182
x 218
Kontakt:

Polsat Games

Post autor: kacper3100 » 12 lut 2019, 20:14

Mnie to jakoś w ogóle nie dziwi. Ciekawe, kiedy pokażą Świat według Kiepskich i Trudne sprawy...
0 x
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 491
x 655

Polsat Games

Post autor: N-O-R-O-N » 12 lut 2019, 20:19

Paradokumenty do kanału o grach :lol: Nie mają litości :lol:
0 x
#TVPZaMurem :twisted:
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2929
x 1250

Polsat Games

Post autor: Trzeciak » 12 lut 2019, 20:23

Akurat "Gliniarze" poniekąd pasują do tego kanału. W końcu tyle jest gier kryminalnych. ;D
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”