Polsat News (HD)

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Awatar użytkownika
yellou
Użytkownik

Polsat News (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: yellou »

Dziś, o 8:48, zgodnie z decyzją szefa kanału Henryka Sobierajskiego, napis TEST został zastąpiony napisem NA ŻYWO.
Polsat News
meteor
Użytkownik

Polsat News (HD)

Post autor: meteor »

ogladam polsat nwes i niestety szczegolnie poranki są nudne, tak jakby spali, jeden z prowadzacych pasmo wcale sie nie uśmiecha, nie wie co ma powiedzieć, jest niesympatyczny dla osób w studio, nie ma w nim zycia, energii... Oni rano powini budzić... jedyne co lubie rano oglądać to serwisy informacyjne ale głównie w wydaniu Katarzyny Włodarczyk. Według mnie jedyna osoba, która ma rano życie, ona mnie rzeczywiśie budzi... nie wiem na czym to polega ale jako chyba jedyna która rano nie ma aż tak mocnego makijażu. jest świeża....Oby często mnie budziła:)
Awatar użytkownika
majkel
Użytkownik

Polsat News (HD)

Post autor: majkel »

meteor pisze:[...]edyne co lubie rano oglądać to serwisy informacyjne ale głównie w wydaniu Katarzyny Włodarczyk. Według mnie jedyna osoba, która ma rano życie, ona mnie rzeczywiśie budzi... nie wiem na czym to polega ale jako chyba jedyna która rano nie ma aż tak mocnego makijażu. jest świeża....Oby często mnie budziła:)
może płeć ma tu znacznie - ja też wolę jak budzi mnie piękna kobieta niż (przystojny bądź nie) facet :D
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 633
x 3189

Polsat News (HD)

Post autor: Karol »

meteor pisze:ogladam polsat nwes i niestety szczegolnie poranki są nudne, tak jakby spali, jeden z prowadzacych pasmo wcale sie nie uśmiecha, nie wie co ma powiedzieć, jest niesympatyczny dla osób w studio, nie ma w nim zycia, energii... Oni rano powini budzić... jedyne co lubie rano oglądać to serwisy informacyjne ale głównie w wydaniu Katarzyny Włodarczyk. Według mnie jedyna osoba, która ma rano życie, ona mnie rzeczywiśie budzi... nie wiem na czym to polega ale jako chyba jedyna która rano nie ma aż tak mocnego makijażu. jest świeża....Oby często mnie budziła:)
Przez ostatnie kilka dni miałem okazję oglądać Polsat News. Niby taka świetna telewizja, ale co to ma być? Kilka wejść studyjnych przeplatane z materiałami "Bez komentarza". Wolę nie wiedzieć co będzie gdy pojawią się reklamy. Będziemy mieli 12 minut reklam w godzinie i drugie "12 bez komentarza". Reszta zostanie na spoty promocyjne i 2 wejścia live.
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: embi »

Bez komentarza to są Twoje posty...Fanie TVNu.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: Alfernando »

Halo, halo demokracja chyba jest i każdy ma szanse powiedzieć to co chce. Pozatym Karol patrzy na to obiektywnie, gdyż z tego mi wiadomo jest widzem Superstacji.
Awatar użytkownika
Zonk
Użytkownik

Polsat News (HD)

Post autor: Zonk »

Alfernando pisze:Poza tym Karol patrzy na to obiektywnie, gdyż z tego mi wiadomo jest widzem Superstacji.
Dziwne zestawienie słów. Co jak co, ale jak można być obiektywnym i oglądać medium, którego na polskim rynku obok TRWAM ma jak najdalej od elementarnych podstaw obiektywizmu...

PS: żeby było jasno - nie odniosłem się do słów Karola na temat PN.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 633
x 3189

Polsat News (HD)

Post autor: Karol »

dumbo93 pisze:Bez komentarza to są Twoje posty...Fanie TVNu.
Gówniarzu schowaj się z takimi uwagami, tym bardziej wobec moderatora forum. Jeśli miałbym ingerować w twoje zdanie, które bezskutecznie starasz się wyrażać na tym forum, też z łatwością mógłbym powiedzieć, że liżesz d**sko Polsatowi. Włączyłem Polsat News, dodając do tego moje zdanie, które wyrażam na temat głównego Polsatu, wychodzi w końcu post, który przedstawiłem. Jeśli nie umiesz współżyć na forum z innymi użytkownikami, którzy nie wyrażają podobnych poglądów do twoich to widocznie nie ma tu dla Ciebie miejsca. A wierz mi, że wybierając pomiędzy TVN24 a Polsat News, wybiorę ten pierwszy, bo dla mnie ta stacja jest szczytem profesjonalizmu w Polsce. Jednak wolę Superstację, bo chcę trochę odskoczyć od serwowanej wszechobecnie papki i pooglądać coś na luzie.
Awatar użytkownika
regoat
Użytkownik
x 1
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: regoat »

mijaja tygodnie a oni dalej na tym rozciagnietym obrazie jada. ile mozna, chcialem sobie poogladac ten Polsat News no ale nie idzie
ARTUR B.

Polsat News (HD)

Post autor: ARTUR B. »

Co Ty gadasz regoat? Polsat News cały czas nadaje w formacie 16:9. Tylko przez 2 dni nadawał 4:3 gdzie obraz był rozciągnięty. Proponuję sprawdzić ustawienia a menu telewizora bądź dekodera
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 41
x 81

Polsat News (HD)

Post autor: Kamil »

Ta golbi bojuja...

Bełkot jakiś zupełny i odpowiedź na stary jak świat post.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 59
x 213

Polsat News (HD)

Post autor: Kamilo »

golbi_84 ma trochę racji. Więcej powiedziałbym, gdyby używał znaków interpunkcyjnych.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 21

Polsat News (HD)

Post autor: TiM »

Znowu kłótnie. Powtórzę tak jak koledzy z forum: Każdy ma swoje zdanie. Równie dobrze mogę powiedzieć że TVN24 jest strasznie słaby i to oznacza że jestem pieskiem Polsatu? Tak naprawdę każda stacja informacyjna jest dobra na swój sposób: TVN24 - Szybkie dostarcza informacje , Superstacja - Niezłe wpadki połączone z programami informacyjnymi , Polsat News - Tu nie można za dużo powiedzieć........ stacja ma DOPIERO (prawie) 2 miesiące, stacja dopiero się rozkręca. Tak samo było z TVN 24, początki są trudne. Jesteśmy coraz wybredniejsi, coraz więcej chcemy. Niestety, musimy trochę poczekać by PN się ''rozkręcił''. Karol ma racje, na razie nie jest najlepiej, ale nie porównujmy stacji która ma kilka lat i która ma kilka miesięcy. Nie za bardzo lubię oglądać programy informacyjne, ponieważ co włączę taki kanał, widzę kolejne pomysły, kłótnie, skandale polityczne. W Polsacie News na razie nie widzę za dużo takich sytuacji, i mam nadzieję że to się nie zmieni.
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: embi »

Od wczoraj Polsat News nadaje reklamy. http://www.tvpolsat.info/readarticle.php?article_id=108
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 41
x 81

Polsat News (HD)

Post autor: Kamil »

A długie są te bloki reklamowe?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”