Polsat News (HD)

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Polsat News (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Powód jest prosty - słaba oglądalność (choć ona w tym wypadku nie była BARDZO istotna) a także założenie promowania Polsatu News na głównej antenie się zakończył. Wystarczy tylko zapoznać się z informacjami - a po nie nie trzeba sięgać daleko.
Awatar użytkownika
matti
Obserwator
x 8
x 7

Polsat News (HD)

Post autor: matti »

tvpolsat.info pisze:Od stycznia Informacje kanału Polsat News ukazują się w odświeżonej formie. Najnowsze doniesienia przedstawiane są z innej części stołu prezenterskiego. Zmieniono również animacje wyświetlane na ekranach i zmodyfikowano oświetlenie studia.
Zdjęcia są na tvpolsat.info całkiem nieźle to wygląda.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ununquadium
Użytkownik

Polsat News (HD)

Post autor: Ununquadium »

Ta stacja - Polsat News, jak dla mnie, jest najlepszą stacją informacyjną w naszym kraju, a stacjom TVN24 i TVPinfo do PN jest jeszcze daleko.
Mała oglądalność, ale z pewnością z czasem wzrośnie.
Tu trzeba czasu.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Polsat News (HD)

Ta stacja - Polsat News, jak dla mnie, jest najlepszą stacją informacyjną w naszym kraju, a stacjom TVN24 i TVPinfo do PN jest jeszcze daleko.
Mimo, że darzę Polsat News sympatią niestety nie zgadzam się z Tobą. Zwłaszcza co do pierwszej wymienionej przez Ciebie stacji czyli TVN24. Jednak nie byłbym skłonny do porównywania tych obu stacji. Dzieli ich sporo niż łączy.
Ununquadium pisze:Mała oglądalność, ale z pewnością z czasem wzrośnie.
Jeżeli rozbudują zasięg.
Awatar użytkownika
Ununquadium
Użytkownik

Polsat News (HD)

Post autor: Ununquadium »

Kiedyś na pewno im uda się go rozbudować, ale jak na razie to tylko kwestia czasu.. i pieniędzy.
erkk
Użytkownik

Polsat News (HD)

Post autor: erkk »

Bardzo bym chciał mieć Polsat News. Czasem uda mi się podejrzeć u znajomych i to co jest w sieci. I stwierdzam, że to jeden z lepszych kanałów. Na pewno lepszy od TVP Info. W TVN24 nie podoba mi się to, że teraz czołówki mają tylko serwisy. Z tego co słyszałem PN liczy sobie dużo pieniędzy za obecność w kablu, więc większość małych sieci musiałaby zastąpić nim TVN24 czego by przynajmniej część widzów nie darowała...
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Polsat News (HD)

TVN24 nie podoba mi się to, że teraz czołówki mają tylko serwisy.
Tylko serwisy? Albo ja Cię nie zrozumiałem, albo to Ty piszesz głupoty. ;)
mrc5
Obserwator
x 2
x 3

Polsat News (HD)

Post autor: mrc5 »

Przecież Sport, Pogoda, Biznes nie mają czołówki.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Polsat News (HD)

Oczywiście, że nie. Ale prócz czołówek ''serwisów'' w TVN24 można uświadczyć inne czołówki m.in. magazynów czy też właśnie czołówkę biznesu, którą jak najbardziej można tam uświadczyć. Także to Wy nie macie racji.

To jest jednak wątek o Polsat News. Koniec OT.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 21

Polsat News (HD)

Post autor: TiM »

Bardzo ładna jest ta obecna animacja, niestety różni się ona od tła oprawy graficznej (dziwnie to wygląda). Poza tym, w niektórych programach na videowall pokazywany jest widok z newsroom'u.
Awatar użytkownika
matti
Obserwator
x 8
x 7

Polsat News (HD)

Post autor: matti »

tvpolsat.info pisze:Polsat News wzbogaci ofertę o program Więcej Wydarzeń. Pierwsze wydanie zostanie pokazane w poniedziałek. Magazyn ma stanowić uzupełnienie programu informacyjnego Polsatu. Z ramówki kanału Polsat News wynika, że nowy projekt będzie emitowany w dni powszednie po głównym wydaniu Wydarzeń.
więcej: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=1692
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 633
x 3189

Polsat News (HD)

Post autor: Karol »

O nie, to już ewidentne kopiowanie pomysłów po TVN. Może i TVN nie ma patentu na serwisy uzupełniające, ale to już przesada. Haha. Teraz się popisali.
erkk
Użytkownik

Polsat News (HD)

Post autor: erkk »

W żadnym razie to nie jest kopiowanie pomysłu. Gugała mówił, że będzie przedłużenie Wydarzeń jeszcze przed tym jak TVN zrobił Fakty po Faktach. I według mnie to w tym przypadku TVN skopiował pomysł Polsatu...
ARTUR B.

Polsat News (HD)

Post autor: ARTUR B. »

Czy ja wiem od razu kopiowanie?! Gugała już wcześniej zapowiadał ten program zanim się pojawiły Fakty po Faktach. Jednak ze względu na słaby zasięg Polsatu News przekładali start tego programu - "Więcej Wydarzeń". Teraz oglądalność kanału trochę zaczęła rosnąć, więc w końcu się zdecydowali na ten projekt. .
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Polsat News (HD)

Dokładnie.
Naprawdę czasami boli mnie to, że osądza się Polsat o ewidentne kopiowanie, choć pewne osoby doskonale wiedzą, że tak nie jest. To mnie śmieszy. To wszystko prawda - Gugała, grubo przed startem PN poinformował media o pomyśle przedłużenia ''Wydarzeń'' tylko, że w Polsat News. Jednak jednocześnie podkreślił, że nie stanie się to szybko tuż po starcie, tylko po jakimś czasie. Prawdopodobnie chodziło o zakończenie okresu testowego i no i kwestię zasięgu i oglądalności, a ta już przebiła Superstację. I takie są... fakty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”