Polsat News

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Tak, to będzie lifting, ale za to jaki ;) Nowy ekran robi spore wrażenie (bezszwowy, a jednocześnie pozwala na wyświetlanie bardzo ostrego obrazu), a decyzja o pozostawieniu oprawy Wydarzeń uważam za dobrą. Moim zdaniem, jeżeli mielibyśmy zobaczyć intro pokroju tego z "Faktów", to warto jeszcze na zmiany poczekać. Przy dobrych chęciach, jest naprawdę spore pole do popisu ;)
Awatar użytkownika
Rico
VIP Expert
Posty: 791
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:29
Lokalizacja: Otwock
x 135
x 265

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rico »

Również wydaje mi się, że oprawa Wydarzeń póki co powinna zostać. Mimo 10 lat na karku wciąż wygląda bardzo dobrze. Szkoda tylko, że w czołówkach programów nie postawiono na jeden uniwersalny styl... chociaż może takie są obecnie trendy...

Zaś co do studia - na mnie nie zrobiło ono wielkiego wrażenia, aczkolwiek tutaj większej rewolucji się nie spodziewałem. Zobaczymy, jak to wszystko wypadnie w poniedziałek ;)
audio: Program II PR • Radio 357 • Radio Nowy Świat • Tok FM • Raport o stanie świata
video: TVN24 • Wydarzenia 24 • Planete+ • Mezzo • Mezzo Live

🇺🇦
Awatar użytkownika
Zdzichu
VIP Expert
Posty: 1184
Rejestracja: 16 lis 2016, 18:00
Lokalizacja: Radom
x 638
x 633

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zdzichu »

W całej tej rewolucji gdzieś mi zniknął Wojciech Szeląg, jeden z filarów informacyjnej części Polsatu obok Sieger i Gawryluk. Ostatni raz na antenie widziałem go chyba pod koniec sierpnia - ktoś wie co teraz robi w PN?
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

W tym miesiącu również prowadził serwisy biznesowe. :)
Awatar użytkownika
Zdzichu
VIP Expert
Posty: 1184
Rejestracja: 16 lis 2016, 18:00
Lokalizacja: Radom
x 638
x 633

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zdzichu »

A to dobrze wiedzieć, widocznie musiał to robić w daytime, a ja PN oglądam głównie wieczorem :)
Awatar użytkownika
United
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: 25 cze 2018, 19:16
x 30
x 53

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: United »

Szkoda mi Jarosława Gugały. Jeszcze niedawno najważniejszy dziennikarz Polsat News, prowadzący flagowego programu informacyjnego Telewizji Polsat, a dziś ledwo jeden z prowadzących wieczornych Wydarzeń. Najlepsze jest to, że Jego miejsce zajęła osoba z mniejszym stażem niż On.
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2018, 22:57 przez United, łącznie zmieniany 1 raz.
Demokracja umiera w ciemności.
Awatar użytkownika
Zdzichu
VIP Expert
Posty: 1184
Rejestracja: 16 lis 2016, 18:00
Lokalizacja: Radom
x 638
x 633

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zdzichu »

Szczerze to nie wydaje mi się że to ma coś wspólnego z poglądami Gugały, jak to się nieraz przedstawia a raczej z jego stanem fizycznym. Już kilka lat temu widziałem komentarze jak to Gugała niby bez przerwy sapie i stęka przy mówieniu najprostszego zdania i generalnie ludziom się odechciewa oglądać Wydarzenia, które on prowadzi. Jedyny program który mi się z nim dość dobrze kojarzy to ''Państwo to my'' gdzie miał trochę miejsca na polemikę i autorskie pytania - bo ''Prezydenci i premierzy'' byli tak nudni i powtarzalni że masakra. Ten sam Gugała i ten sam zestaw gości (Miller, Pawlak i Komorowski) niczym zacięta płyta wzajemnie poklepujący się po plecach.

Dobrze by było gdyby Gugała znalazł sobie jakiś pomysł na program typowo publicystyczny, może jakieś wywiady na luzie niczym Lubecka w ''Pociągu do polityki'', bo do czytania newsów to mimo całej sympatii do niego i jego doświadczenia to niestety on średnio się nadaje. Rymanowski jakby nie patrzeć odmłodzi i urozmaici trochę garnitur prowadzących Wydarzenia.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

W związku z dzisiejszym debiutem w nowym studio Polsat News stacja zakończyła w niedzielę nadawanie programów na żywo przed 23:00 - tuż przed momentem, gdy Polska oficjalnie obroniłą tytuł MŚ w piłce siatkowej mężczyzn.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Pierwsze minuty z nowego studia: Nawet to ładnie wygląda - niestety brak zmiany oprawy psuje cały efekt. Wstyd :(
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Tak jak wielu z nas wspominało - zwykłe kosmetyczne zmiany
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Grafika ma zostać także niedługo wymieniona ale nie wiadomo dokładnie kiedy: https://[link zakazany]/artykul/p ... a-racewicz
Moim zdaniem mogli od razu o tym pomyśleć.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3400
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Ciekawi mnie jak aspekt zmiany oprawy wychodzi np. w badaniach.
Coraz częściej dochodzę do wniosku, że to wszystko jest działaniem celowym. Zbyt długo trwa teraz przyzwyczajanie widza do konkretnej formy programu. TVN24 czy BBC News w zasadzie od wielu lat są oparte na identycznym koncepcie graficznym, który naturalnie jest unowocześniany - jest to jednak ewolucja nie rewolucja.

Podobają mi się zmiany i nowe studio. Uważam, ze to o wiele lepsza koncepcja niż wywrócenie wszystkiego do góry nogami.
Awatar użytkownika
Zdzichu
VIP Expert
Posty: 1184
Rejestracja: 16 lis 2016, 18:00
Lokalizacja: Radom
x 638
x 633

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zdzichu »

Bez zaskoczenia, ot, cos co powinni juz dawno zrobic bo tamten popsuty videowall straszył niesamowicie - niemniej jednak brakuje mi lekkiego liftingu oprawy coby całośc pasowala do siebie. Jak bedzie nowa oprawa, wtedy bedzie można ocenic jak to wygląda na tle konkurencji, bo obecnie to nawet głupia Superstacja przebija PN oprawą graficzną.
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Słyszycie to echo? Ewidentnie studio zostało źle wygłuszone, bardzo wyczuwalny jest pogłos, nawet bez słuchawek!

Ostatnie ujęcie z powyższego nagrania – bajka. Stół prezentuje się fantastycznie. Rzeczywiście nie najlepiej wygląda ten czarny tor kamerowy w jasnym pomieszczeniu. I przyczepię się do ruchów kamer, powinni popracować nad oprogramowaniem za to odpowiedzialnym, bo ruchy są gwałtowne, powiedziałbym, że nawet „rwane”. Coś zdecydowanie tam nie gra. Końcówkę i początek ruchu powinno się upłynnić, aby jak najbardziej imitowały pracę żywych operatorów kamer (sic!). Takie rozwiązanie jest stosowane np. w studiach BBC (World) News. Jest też problem z ostrością. Średni debiut tego systemu w naszym kraju.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
david90
Użytkownik
Posty: 178
Rejestracja: 07 sie 2013, 9:48
x 1
x 1

Polsat News (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: david90 »

Czy w nowym studiu jest kran kamerowy (jak zwał tak zwał :P)?
Pozdrawiam serdecznie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości