Polsat News (HD)

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: Axel » 15 lut 2008, 3:38

Mediarun przeprowadził wywiad z Jarosławem Gugałą na temat projektu Polsat24. Jak można obejrzeć na materiale video Pan Gugała dosyć hucznie zapowiada ten projekt, zresztą posłuchajcie sami:
http://www.youtube.com/watch?v=ZTy2Wx_fGVo
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Polsat News (HD)

Post autor: Karol » 15 lut 2008, 10:29

"My nie startujemy od zera tak jak nasza konkurencja" - ciekawe o jaką konkurencję mu chodziło. TVN24 nie startowało od zera, miało za sobą spore zaplecze w postaci "Faktów", start też był ostro promowany. Superstacja natomiast nie jest konkurencją, bowiem Polsat ma w niej połowę udziałów. Więc o co mu chodziło? Porównuje Polsat24 do TVP Info, która zawsze wygląda jakby startowała od zera? No to brawo.
Awatar użytkownika
embi
Junior
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: embi » 15 lut 2008, 13:27

Mimo że Gugała za dużo się przechwala, to myślę że Polsat24 ma szanse dogonić TVN24.
Polsat-Włącz Emocje!
Paweł Ciupak
Obserwator
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: Paweł Ciupak » 15 lut 2008, 13:28

Karol pisze:Porównuje Polsat24 do TVP Info, która zawsze wygląda jakby startowała od zera?
A i tak TVP Info także nie startowało od zera, gdyż to tylko stare TVP3 po rebrandingu. (co IMHO na dobre im nie wyszło)
Obrazek
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: Alfernando » 15 lut 2008, 16:54

dziwi mnie fakt ze TV Biznes nazywa się jeszcze tak a nie Polsat Biznes. Mogliby na bazie Superstacji zrobić CNN Polsat24. Ciekawe jak nazwą Czwórkę którą chcą przejąc może Polsat4?

Ciekawe też kiedy stacja wystartuje i czy wogóle.
Awatar użytkownika
Artu
Junior

Polsat News (HD)

Post autor: Artu » 15 lut 2008, 17:09

Alfernando pisze:dziwi mnie fakt ze TV Biznes nazywa się jeszcze tak a nie Polsat Biznes.
Na razie TV Biznes został objęty programem ujednolicania logotypów, i moim zdaniem to wystarczy.
Alfernando pisze:Mogliby na bazie Superstacji zrobić CNN Polsat24.
Nic z tego. Superstacja nie jest z założenia typowym kanałem informacyjnym, jak TVN 24 albo TVP Info.
Alfernando pisze:Ciekawe jak nazwą Czwórkę którą chcą przejąc może Polsat4?
Czwórka nie jest kanałem Polsatu! Polsat jest tylko jej udziałowcem.
Alfernando pisze:Ciekawe też kiedy stacja wystartuje i czy wogóle.
Myślę, że kiedyś na pewno wystartuje, ale kiedy, tego nie wiadomo ;)
Spooky
VIP Expert

Polsat News (HD)

Post autor: Spooky » 15 lut 2008, 21:16

Artu pisze:
Alfernando pisze:Ciekawe jak nazwą Czwórkę którą chcą przejąc może Polsat4?
Czwórka nie jest kanałem Polsatu! Polsat jest tylko jej udziałowcem.
Przecież napisał że Polsat chce przejąć Czwórkę. I dlatego sie pyta jak ją nazwą.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Polsat News (HD)

Post autor: Karol » 15 lut 2008, 23:08

Alfernando pisze:Mogliby na bazie Superstacji zrobić CNN Polsat24. Ciekawe jak nazwą Czwórkę którą chcą przejąc może Polsat4?
W Superstacji mają tylko 50 proc. udziałów, czyli tyle samo co Ryszard Krajewski - jej właściciel. Znając go nie pozwoli na jakiekolwiek zmiany w swojej telewizji, które mogłyby skasować całą markę i styl stacji. Jeśli chodzi o Czwórkę, to Polskie Media też mogą się nie poddać całkowitemu przejęciu przez Polsat. TVN też nie odsprzeda swoich kilku procent udziałów.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

Polsat News (HD)

Post autor: Ice » 08 mar 2008, 18:03

Jak Czwórkę przejąłby Polsat to była by kicha, że hoho. Ostatnio gdzieś czytałem wywiad z panem Fajksem, prezesem Czwórki i jak mówił nie zabardzo chce ''dać'' Czwórkę Polsatowi. Czwórka doskonale spełnia formę stacji młodzieżowo-rozrywkowo-filmowej i niech tak zostanie. Inaczej będzie to takie drugie Polsat 2 (zresztą już to kiedyś pokazywali swoimi programami jak Polsat ''wspierał'' Czwórkę) dlatego w sierpniu zmienili oprawę, logo i styl [i chwała im za to] i nie ma praktycznie już tak pełno powtórek z Polsatu, a sporo produkcji własnych i formaty (BB i inne). Mam nadzieję, że Polsat nie przejmie Czwórki... Zresztą Karol to znawca, niech mi powie jakie są szanse... [masz tam jakieś info więc możesz je przedstawić jeśli możesz a prosiłbym] ;)

---

Wracając do tematu. Ciekawe jak będzie wyglądać ta stacja. Wiadomo, że startują od zera i wydadzą sporo kasy na studio , ''ludzi'', sprzęt i inne rzeczy, aby nie ''zepsuć'' w delikatnym tego słowa znaczeniu. Ciekaw jak będą nadawać. Napewno też zmienią sie Wydarzenia. Mam taką nadzieję. Ciekawe również czy parę osób przejdzie z TVP Info, TVN 24 do powstającego Polsat 24 (dobra nazwa dla tego kanału według mnie to także Polsat News) ;)
Awatar użytkownika
Artu
Junior

Polsat News (HD)

Post autor: Artu » 08 mar 2008, 18:06

Na pewno będą na CP. Dobrze by było, żeby kanał leciał FTA (jak Polsat Zdrowie i Uroda). Doczekalibyśmy się pierwszego kanału informacyjnego FTA z Hot Birda, ale czy udanego - czas pokaże ;)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Polsat News (HD)

Post autor: Karol » 08 mar 2008, 21:57

gosciu17 pisze:(dobra nazwa dla tego kanału według mnie to także Polsat News) ;)
Według moich informacji praktycznie trafiłeś w dziesiątkę, bo tak Polsat planuje nazwać swój kanał :)
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

Polsat News (HD)

Post autor: Ice » 08 mar 2008, 22:21

No to bardzo się cieszę. Ale to poprostu logiczne.

Polsat 24 - TVN od razu by gadał, że ściągają i nie mają pomysłu.
Polsat Info- TVP od razu by gadał, że ściągają i nie mają pomysłu. (czyli praktycznie to samo co wyżej ;)
Polska 24 - sorry ale Polska 24 ? Nie, nie Polsat by tego sobie nie zrobił... :)

I po co tyle gdybania o nazwę ? (oczywiście żart, sam myślałem, że Solorz coś ściągnie, ale nie jest taki głupi :) )

Karolu (albo inni forumowicze ;) ) czy Polsat News (bo moge tak nazywać :D ?) startują od zera czy na bazie programu i czy szykują jakieś wystrzałowe studio? :D Kiedy ewentualnie Polsat News wystartuje?
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: Axel » 08 mar 2008, 22:24

Poczytaj sobie starsze posty w tym temacie to będziesz wiedział czy startują od zera czy nie.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

Polsat News (HD)

Post autor: Ice » 08 mar 2008, 22:29

Axel? Ja jakoś nie widzę. Sorry może oślepłem (żart). A możesz Axel'u chociaż napisać czy startują z nowego studia czy będą gnieździć się w małym studiu Wydarzeń?

edit: Przepraszam. Uspokoję się już...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Polsat News (HD)

Post autor: Karol » 08 mar 2008, 23:52

Przede wszystkim nie musisz traktować wszystkich postów Axela jako zaczepki. Dwa dni jesteś na forum i już sam nazywasz dyskusje spięciami. A spięcia będę likwidował bez zahamowań. I obrywać będą obie spierające się strony, więc spokojnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”