Polsat News (HD)

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

Polsat News (HD)

Post autor: Ice » 14 cze 2009, 16:28

To jest promocja nowego pasma porannego. Tylko. I o tym też pisaliśmy. Naprawdę czytajcie poprzednie posty.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: SNOL » 17 cze 2009, 0:27

Czy Polsat News posiada jeszcze jedno studio w tym samym budynku oprócz świetnego (moim zdaniem), głównego studia do serwisów i rozmów? Zadaję to pytanie, ponieważ chciałbym wiedzieć, czy podczas np. jakiejś debaty czy ważnej rozmowy w części studia sprzed "szklanych wrót »Wydarzeń«" możliwe jest prowadzenie serwisu w głównej części ze stołem w kształcie strzałki. Warto dodać, że kadrowanie podczas takowych debat zawiera całość studia, a harmider w dalszej części pomieszczenia związany ze zbliżającym się serwisem mógłby popsuć widzom wrażenie "nieskazitelnego" studia.
Oglądałem debatę o pakiecie klimatycznym na YT ( http://www.youtube.com/watch?v=q6GL9DethG8&fmt=18 ) i naszła mnie taka refleksja... :)
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
anonymus
Użytkownik

Polsat News (HD)

Post autor: anonymus » 18 cze 2009, 14:34

Jak donoszą portale medialne np. media2.pl. Polsat News ma zaatakować tvp.info oraz tvn24.pl. Obecnie strona polsatnews.pl posiada wyłącznie program tv.
http://media2.pl/media/52621-polsat-new ... 24.pl.html
Awatar użytkownika
embi
Junior
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: embi » 18 cze 2009, 20:06

Nie wiem czy Media2 robi jakąś sensację, bo już od dawna po wpisaniu w przeglądarce http://www.polsatnews.pl pojawia się program TV tejże stacji.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

Polsat News (HD)

Post autor: Ice » 18 cze 2009, 20:07

Nie zrobili żadnej sensacji tylko dali to jako ciekawostkę. Bardziej skupili się na informacji odnośnie serwisu informacyjnego tworzony przez Polsat News.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: Ama18 » 19 cze 2009, 10:08

Od dzisiaj program "Nowy dzień" zyskał nową formułę. Program zaczyna się od godz. 6, trwa, jak dotychczas do 11. Rozmowy prezenterów w studiu stały się "luźniejsze", dodatkowo z programem można kontaktować się poprzez e-mail i wiadomości SMS. Zmiany, jak na PN, są "rewolucyjne" - nowa formuła jest o wiele żywsza, szkoda tylko, że "Nowy dzień" zaczął mi przypominać ''Poranek TVN24''.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

Polsat News (HD)

Post autor: Ice » 19 cze 2009, 23:41

Zastanawiam się dlaczego od razu nie zrobili takiego Poranka. Powiem krótko - jest dobrze i nie odczuwam żadnego podobieństwa do ''Poranka TVN24'' - ich poranne pasmo ma tak wyrobioną pozycję, że nic nie jest w stanie ich podrobić... takie mam wrażenie. Nie mniej jednak bardzo mi się podoba ''Nowy Dzień Polsat News''.
erkk
Użytkownik

Polsat News (HD)

Post autor: erkk » 22 cze 2009, 13:25

Jak oceniacie "Nowy Dzień" w nowej formie?
Ja co prawda mogłem go oglądać tylko na antenie głównej, ale przyznam, że program wyszedł świetnie. I co tu dużo się rozpisywać podoba mi się formuła, serwisy też w miarę ciekawe. Jedyne co nie przypadło mi do gusty to nowy zegar, który nie zamienia się z datą.
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: Kpc21 » 22 cze 2009, 14:26

Jedyne co nie przypadło mi do gusty to nowy zegar, który nie zamienia się z datą.
Mi zamienianie zegara z datą przeszkadzało. Ale teraz, kiedy godziny i minuty są wielkie a sekundy maluśkie powyżej (nie każdy ma 50-calowy telewizor!), wygląda to tragicznie.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
mks
Obserwator

Polsat News (HD)

Post autor: mks » 22 cze 2009, 14:34

Jak dla mnie za bardzo pędzili z informacjami, ale taka formuła.
Podobał wam się nowy element programu 'Kamera opinii'? Powiem, że bieganie wczoraj po Wałach Chrobrego w Szczecinie było bardzo ciekawym elementem dnia ;]
Awatar użytkownika
matti
Obserwator

Polsat News (HD)

Post autor: matti » 23 cze 2009, 12:11

Jak dla mnie to bez sensu, że Nowy Dzień w Polsacie jest o godzinie 6:00. Marna to promocja pasma o takiej porze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert

Polsat News (HD)

Post autor: Kamil » 23 cze 2009, 13:56

No, a Poranek to ma być pewnie o 20.00 żebyś mógł nagrać swoim telefonem komórkowym i wrzucił na YT @MateuszPusz :-) Dobrze, wiem, że znów odwiedzasz to forum po tym jak poleciałeś stąd za nieprzestrzeganie regulaminu :-) Każdy głupi by się zorientował;-)
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: SNOL » 23 cze 2009, 16:48

Duuużo niedociągnięć było w dzisiejszym "Nowym Dniu". Przełamałem się i wstałem 6 godzin wcześniej niż zwykle budzę się w wakacje. :) Ale raczej już nigdy więcej nie wstanę specjalnie dla tego programu. Denerwuje mnie prowadzący, który za wszelką cenę chce powiedzieć coś mądrego, a do tego zabawnego à la Kuźniar. Czy nie mógłby spokojnie, bez fajerwerków poprowadzić ten poranek? Podobne próby zauważam u Adriana Klarenbacha. Porównując zachowanie dzisiejszego Siegiedy na TVP Info i Bernatowicza na Polsacie po 6.00, zdecydowanie wolę normalne zachowanie pierwszego.
A do tego konkurs SMSowy, w którym nazwisko Lech Kaczyński (prawidłowa odpowiedź) raz pojawia się w możliwości C), a kilkanaście minut później w A). Oraz numer, na który trzeba wysyłać SMSy - prowadzący mówi 7173, a na ekranie widzimy belkę z numerem 7371. Kwadrans później anchor głosi: "Proszę wysyłać SMSy na 7173. Powtórzę: 7371. Zapraszamy do udziału w konkursie!". Żenua.
Następnie Bernatowicz zapowiada sondę uliczną, przeprowadzoną we Wrocławiu. Kilka sekund później widzimy ozdobnik z napisem "Gdańsk" (który zgadzał się z obrazem, sonda na Rynku Głównym w Gdańsku). Pod koniec pasma prowadzący tym razem twierdzi, że zobaczymy zajawki z Gdańska. Oglądamy ze stolicy.

Według mnie zbyt dużo rażących błędów jak na kanał istniejący już od ponad roku. A do tego mały szczegół (takie lubię): ozdobnik "Nowy Dzień" kompletnie nie pasuje do oprawy pasma jednolitego z resztą grafik Polsatu News. Sami widzicie. I jak ich bronić? Znajdzie się ktoś, kto podejmie się wytłumaczenia? Najbardziej mnie zamurowało, gdy zobaczyłem, że jedyna prawidłowa odpowiedź w konkursie SMSowym w ciągu kilku minut przeskoczyła sobie z C) na A) - to już jest szczyt niechlujstwa! I jak wyłonili zwycięzcę?! Porażka.
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
erkk
Użytkownik

Polsat News (HD)

Post autor: erkk » 23 cze 2009, 17:15

Przyznam, że rzeczywiście porażka. Ale znacznie bardziej wolę oglądać Nowy Dzień w którym nie ma długich pogawędek, niż Poranek TVN24, gdzie na gadaninie upływa duża część programu. Uważam, że pod względem graficznym, zawartością programu jak i samym studiem Polsat News jest lepszy od TVN24.
Awatar użytkownika
matti
Obserwator

Polsat News (HD)

Post autor: matti » 23 cze 2009, 18:11

Ka.mil pisze:No, a Poranek to ma być pewnie o 20.00 żebyś mógł nagrać swoim telefonem komórkowym i wrzucił na YT @MateuszPusz :-) Dobrze, wiem, że znów odwiedzasz to forum po tym jak poleciałeś stąd za nieprzestrzeganie regulaminu :-) Każdy głupi by się zorientował;-)
O czym ty w ogóle piszesz?? Po pierwsze to poranek trwa od 6:00 do 11:00 wiec można by pokazać pasmo w Polsacie od godziny 8:00. A po drugie to nigdy nie bylem na tym forum pod innym nickiem!
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”