Polsat News (HD)

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: Axel » 09 mar 2008, 0:06

No kurcze, osobiście nawet podawałem link do wywiadu z Jarosławem Gugałą na youtube, który powiedział, że nie startują od zera, tylko sie przygotowują. Po za tym te 4 strony w temacie to chyba nie są wyssane z palca tylko coś tam pisaliśmy m.in. jest tam zeskanowany artykuł z dziennika o starcie Polsat 24.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

Polsat News (HD)

Post autor: Ice » 09 mar 2008, 0:10

OK, Axel sorry. Poniosło mnie. Obejrzałem wywiad. No pan Gugała nieźle zapowiada ten kanał 'Polsat News'. Mam nadzieję, że nie zepsują pomysłu bo może być ciekawie...

Szykujemy wielkie studio 400 metrowe - zobaczymy (to nie byla ironia czekam z niecierpliwością)
Wszystko jest gotowe: mamy ludzi, mamy ramówkę (no to bardzo dobrze widać, że jednak projekt ruszy i, że nie jest to taka gdybanina)
Chcemy pozyskiwać wybitne osobowości telewizyjne (właśnie tego jestem ciekaw kto z konkurencji przejdzie [ nasuwa mi się myśl, że Lis mógł siedzieć na tyłku a miałby niezła posadę, sam jestem ciekaw czy opuściłby TVP dla Polsat News (?), a co z niedoświadczonymi osobowościami? ]
My nie startujemy od zera tak jak nasza konkurencja, wszystko jest na dobrej drodze (żeby się za bardzo nie rozpędzili. Tak jak już wcześniej Karol powiedział TVN przed startem TVN24 nie startowało od zera - miało sporo kasy, zainwestowała w studio na światowym poziomie i miała ogromny sztab ludzi, który się w dodatku powiększał [chyba, że miał na myśli TVP Info ale ludzi to oni mają tylko wszystko delikatnie mówiąc zepsuli] )

Mam nadzieję, że Polsat nie zepsuje bo ambicje to mają tylko niech nie oszczędzają ;)
Sama nazwa 'Polsat News' podoba mi się bardzo i nie dlatego, że trafiłem w dziesiątkę, tylko dlatego, że nazwa trzyma poziom i nie przypomina już istniejących kanałów informacyjnych ;]
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Polsat News (HD)

Post autor: Karol » 09 mar 2008, 1:35

Ale pamiętaj, że to jest tylko opcja i nie sugerowałbym się tym, że kanał będzie się tak nazywać. Więcej powiem, nie wiadomo, czy tak naprawdę wyrobią się w tym roku. Gugała zrobił jedynie dobry PR całemu projektowi, póki co żadnych efektów.
Awatar użytkownika
max
Użytkownik

Polsat News (HD)

Post autor: max » 09 mar 2008, 10:02

Ja jednak uważam, że lepszą nazwą dla Polsatu byłby CNN Polska niż Polsat News. I nie piszcie, że to jest nie możliwe, bo weźmy choćby TVN CNBC Biznes. Nazwa CNN gwarantowała by jakość już na starcie i popularność w Polsce . Ja jestem za wyraźną współpracą Polsatu z CNN, w końcu oni są najlepsi i Polsat ma się od kogo uczyć.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

Polsat News (HD)

Post autor: Ice » 09 mar 2008, 12:00

max pisze:Ja jednak uważam, że lepszą nazwą dla Polsatu byłby CNN Polska niż Polsat News. I nie piszcie, że to jest nie możliwe, bo weźmy choćby TVN CNBC Biznes. Nazwa CNN gwarantowała by jakość już na starcie i popularność w Polsce . Ja jestem za wyraźną współpracą Polsatu z CNN, w końcu oni są najlepsi i Polsat ma się od kogo uczyć.
Nie mówię, że byłoby źle ale [moim zdaniem] z pewnością tak nie będzie. Już tłumaczę dlaczego ;) Drogi max Polsat nie nazwie kanału CNN Polska chyba, że CNN Polsat [chociaż uważam, że ta nazwa też niczego sobie]. Ja jestem osobiście za tym i za tym ale chyba będzie Polsat News chyba,że Polsat coś szykuje naprawdę wystrzałowego ;)
Awatar użytkownika
max
Użytkownik

Polsat News (HD)

Post autor: max » 09 mar 2008, 12:33

A wiecie może na jakich zasadach Polsat współpracuje z CNN ? Chodzi tylko o wymianę materiałów czy również dziennikarze Polsatu są szkoleni w CNN ? Czy Polsat płaci coś z tego tytułu CNN ? Na jak długo jest podpisana umowa o współpracy ?
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: Axel » 09 mar 2008, 14:19

Wymieniają sie materiałami i kiedyś (nie wiem jak teraz) współpracowali z reporterami "Informacji" Polsatu.
maciej
Użytkownik

Polsat News (HD)

Post autor: maciej » 09 mar 2008, 16:03

polsat z swoim kanalem informacyjnym nie ma sans bo marka tvn 24 i tvn cnbc biznes. jest najlepsza.
Miś Uszatek
Użytkownik

Polsat News (HD)

Post autor: Miś Uszatek » 09 mar 2008, 16:54

maciej pisze:polsat z swoim kanalem informacyjnym nie ma sans bo marka tvn 24 i tvn cnbc biznes. jest najlepsza.
Do czasu. Waltery już się boją. Wystarczy popatrzeć jak wściekle atakują TV Puls. Do abonamentu TVP też się przyczepili. Materiały z OE chcieliby chyba za darmo. Lepiej niech sobie wykupią jakąś kablówkę bo kiedyś może sie okazać że powstanie nieformalne porozumienie antyITI-owskie. Paczka TVN-ów może zniknąć z najtańszych pakietów a wtedy mało kto ich wykupi za dodatkową opłatą.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Polsat News (HD)

Post autor: Karol » 09 mar 2008, 17:19

Wątpię. Sieci kablowe i tak zbierają dość sporą kasę na retransmisji paczki TVN, poza tym te kanały cieszą się bardzo dużą popularnością. Owe porozumienie o którym piszesz raczej nigdy by nie powstało. A w szanse Polsatu mało kto wierzy, bo póki co od strony informacyjnej nigdy się nie popisali.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

Polsat News (HD)

Post autor: Ice » 09 mar 2008, 17:28

Ale może dlatego chce coś zmienić ;) Poczekamy zobaczymy ale start będzi jeszcze przekładany zobaczycie [z tego znany jest Polsat ;) ]
Ghost
Użytkownik

Polsat News (HD)

Post autor: Ghost » 09 mar 2008, 20:07

Lepszy Polsat24 w słabym wykonaniu niż tania propaganda ze stacji Walterów.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

Polsat News (HD)

Post autor: Ice » 09 mar 2008, 20:14

TVN24 od dawna nie oglądam na rzecz Superstacji, która mam od niedawna - bardzo dobra stacja | ale i tak czekam z niecierpliwością na Polsat News.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: Axel » 09 mar 2008, 20:54

Już człowieku ty przestań z tym Polsat News bo nie wiadomo jak stacja będzie sie nazywać a to że ty podałeś nazwę, która pokrywa sie z informacjami Karola to wcale nie znaczy, że stacja już będzie sie tak nazywać. Nie musisz w każdym poście pisać o tym samym, "nie Polsat 24 tylko Polsat News !"
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

Polsat News (HD)

Post autor: Ice » 09 mar 2008, 21:02

Axelu. Ja nie mówię że tak będzie się tak nazywać ta telewizja. Ja nazywam ją od początku nawet jak na tym forum jeszcze mnie nie było po swojemu (czyli Polsat News i będę ją tak nazywać dopóki nie postawią ostatecznej decyzji co do nazwy) i nawet jak pojawiały się przecieki, że jednak Polsat 24 to tymczasowa nazwa. Każdy nazywa jak chce. Inni ''kanał informacyjny Polsatu'' drudzy ''Polsat 24'' i jeszcze trzeci ''CNN Polsat'' albo ''Polsat Info''. Każdy na razie do póki nie ma oficjalnego info co do nazwy nazywa jak chce.

Podałem argumenty dlaczego ta nazwa MNIE pasuje - nikomu nie sugeruje posuwać się tą nazwą. A sam twój cytat: ''Nie Polsat24 tylko Polsat News!'' - ach szkoda słów - nawet takiego czegoś nie napisałem - i proszę cię nie wmawiaj mi tego więc:

Człowieku zastanów się najpierw co piszesz!

Ja nawet uważam, że Polsat mógłby nadać temu projektowi zupełnie inną nazwę, nawet mam pomysł na jaką ale nie będę zdradzał bo Axel znowu po mnie pojedzie.

Mam nadzieje, że wszyscy teraz rozumieją o co chodzi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”