Polsat News (HD)

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

Polsat News (HD)

Post autor: Ice » 05 kwie 2008, 14:15

Karol pisze:Boże, kolejny zagorzały fan Polsatu. Albo gorzej - pracownik PR.
Czy to zagorzały FAN? No nie wiem bo tylko wyraził swoje zdanie - z którym się zgadzam...
TVN też nie był lepszy i nie jest... Wszyscy kochają TVN bo uważają, że jest to obiektywna telewizja, że przekazuje doskonałe informacje itp., itd. a ta telewizja też ma swoje za uszami tylko nikt o tym nie wie.

Pomijając to, że cieszę się, że Polsat w końcu będzie mógł pokazać się z lepszej strony pod względem informacji, to jeszcze uważam, że Wydarzenia nie drążą jednego bez sensownego tematu jak to jest na TVN - Fakty - i TVN24.

Jeszcze jedno - poczekajmy na Polsat News - zobaczymy jak to z nimi będzie [pod różnymi względami]. Do postu Karola z tematu TVP Info - jakoś co innego słyszałem - Polsat News studio i newsroom ma gotowy... Tak bynajmniej czytałem na Waszym portalu - cytat:
''Polsat jest gotowy do startu'' - to chyba coś oznacza...
Awatar użytkownika
embi
Junior
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: embi » 05 kwie 2008, 17:13

Karol ja też jestem fanem Polsatu i co z tego ? Że na tym forum jest więcej fanów TVN-u niz Polsatu (np. Ty) to nie oznacza że nie może tu byc fanów stacji Solorza. Każdy woli coś innego. Ty TVN, ja i Zonk Polsat.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: Poland » 05 kwie 2008, 18:16

Ja także jestem za Polsatem :)
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Evil
Junior

Polsat News (HD)

Post autor: Evil » 05 kwie 2008, 18:32

A odbierasz TVN, albo Polsat? :cool:
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

Polsat News (HD)

Post autor: Ice » 05 kwie 2008, 18:33

kisiel205 pisze:Ja także jestem za Polsatem :)
Kisiel opanuj się. Nie wiesz czego dotyczy temat a jesteś za Polsatem [tak jak za TVP Info]. Dalej nie będę komentował. A to jest temat o Polsat News a nie o czymś innym niż piszemy.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Polsat News (HD)

Post autor: Karol » 05 kwie 2008, 18:42

Ja nie uważam żadnej telewizji za lepszą. Wolę TVN niż Polsat, chociaż nie ubóstwiam tej stacji. Każda ma swoje wady i zalety. Jednak psioczenie na tą stację jest wyrażaniem nie tyle opinii, co poszerzaniem akcji przeciwko tej stacji. Wszystkie media, a dokładnie redakcje informacyjne działają według pewnej linii redakcyjnej. "Fakt" nie lubi Mandaryny, "Super Express" wręcz przeciwnie - w końcu Media Express i ZPR to powiązane firmy - ZPRy mają Eskę, a w Esce Mandi jest zachwalana.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: Alfernando » 05 kwie 2008, 18:48

Kisiel jest za Polsatem bo TVN nie odbiera:P
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: Poland » 05 kwie 2008, 18:58

Odbieram jak sytuacja z anteną na to pozwoli :)
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
Zonk
Użytkownik

Polsat News (HD)

Post autor: Zonk » 05 kwie 2008, 19:42

Karol, podałem fakty, jeśli to uważasz za fanatyzm to chłopi - popatrz w lustro.
TVN jest bardzo dobrą tv i mają wspaniałe pomysły, które wdrażają w życie..... tylko obecnie idą tam, gdzie media iść nie powinny - na drugą stronę barykady o nazwie "polityka". Przez to zamiast iść na drogę dalszego rozwoju pozostali w miejscu i prócz niby zmian nic nie rozwijają.
Metody działania newsroomu TVN24/Faktów były skuteczne w czasach dużego zamieszania w polityce, a ich metoda - ofensywa wobec polityków - sprawdzała się i napędzała publikę.
Gdy PO jest przy władzy, nagle wszytko się zmieniło - TVN z tylko sobie znanych powodów zamieniło się w naczelnego obrońcę ekipy rządzącej, która jest lepsza od poprzedniej (choć to kwestia dla przyszłych pokoleń i historyków), ale to nie znaczy, iż działa bez zarzutu jak to chcą wmówić w swoich programach TVN24 i Fakty.

Nie dziwię się wzrostowi systematycznemu widzów Wydarzeń, bo Gugała jaki by nie był, to jednak wie, iż widz wyczuje manipulację ze strony serwisu informacyjnego i temu po prostu nie robi. Lis miał odwrotną wizję działania newsroomu (przez co na koniec pracy w słonecznej tv był skłócony z dużą częścią załogi, a Wydarzenia były nisko w słupkach oglądalności) i jak to się skończyło - wiemy.

Nowy kanał informacyjny nie obciążony znamieniem politycznym (jak TVP Info), który byłby przeciwwagą dla monopolu TVN24 jest bardzo potrzebny. Może to w końcu wyrwie szefów i dziennikarzy TVn z letargu w jaki zapadli ponad rok temu.

Co do samego TVN czy Polsatu - oglądam to co lubię, jeśli coś mi przeszkadza, albo nie odpowiada to przełączam na inny kanał - czy to byłby Polsat czy TVN....
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Polsat News (HD)

Post autor: Karol » 06 kwie 2008, 3:10

Jeśli w Polsacie nie kierują się aspektami politycznymi to dlaczego oba Liski już są w TVP?
Miś Uszatek
Użytkownik

Polsat News (HD)

Post autor: Miś Uszatek » 06 kwie 2008, 9:53

Karol pisze:Jeśli w Polsacie nie kierują się aspektami politycznymi to dlaczego oba Liski już są w TVP?
Bo zrezygnowano z nich z powodów, że tak powiem biznesowy :) PiS powiedział że albo zwolnią Lisa albo oni zamkną ten biznes :D
Awatar użytkownika
Zonk
Użytkownik

Polsat News (HD)

Post autor: Zonk » 06 kwie 2008, 17:54

Karol, a popatrz na słupki oglądalności Wydarzeń w ostatnim roku rządów Lisa. No i jego niechęć do współpracy z ekipą Tv Biznes.
Oczywiście - w trakcie kampanii wyborczej ładnie zabrzmiały motywy polityczne - ale nie ukrywajmy: Lisek chciał wraz z żonką zrobił państwo w państwie i powodował straty dla stacji Solorza. Przez ostatnie miesiące Lisek wywalił albo przyczynił się do odejścia sporej części "starej ekipy" dziennikarzy oraz zaczął lać cieplutkim moczem na hierarchię co było widoczne w zaangażowaniu w kampanię wyborczą. Tomaszek (niewierny ;p) sam sobie grób w słonecznej stacji wykopał. Polityka nie była bezpośrednim powodem.

Co by nie mówić o przeszłości TVN, to obecne poczynania newsroomu TVN24/Faktów nijak się mają do tego co nazywa się "rzetelnością dziennikarską". Po prostu ekipa zaczęła się bawić w kogoś w rodzaju mentora, który pokazuje "jedynie słuszne" poglądy.... jak kiedyś, gdy jeszcze jako małe dziecko widziałem jak pałowali mi ojca, bo zażartował z towarzysza gen. Jaruzelskiego.....
Awatar użytkownika
embi
Junior
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: embi » 20 kwie 2008, 14:52

Nie wiem czy to prawdziwa informacja, ale w komentarzach do tego newsa:http://www.wirtualnemedia.pl/article/23 ... zerwcu.htm wyczytałem, że jednym z elementów ramówki Polsatu News ma być program "Po Dniu", emisja na żywo o 23:05 (chyba codziennie).
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: Poland » 20 kwie 2008, 15:23

Założę się że to będzie coś takiego jak "Dzień po dniu" albo "24 godziny" z TVN24.
Awatar użytkownika
embi
Junior
Kontakt:

Polsat News (HD)

Post autor: embi » 20 kwie 2008, 16:02

Pewnie tak. Codzienna, wieczorna rozmowa z politykami o wydarzeniach minionego dnia.
Polsat-Włącz Emocje!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”