Wydarzenia 24

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Awatar użytkownika
Dionis25
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 20 mar 2020, 22:30
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
x 98

Wydarzenia 24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dionis25 »

Kiedy po raz pierwszy przeczytałem w internecie, że powstanie twór zwany Wydarzeniami 24, złapałem się za głowę i jednocześnie zaśmiałem - w końcu właścicielem jest Polsat. Obawiałem się kanału powtórkowego, a tutaj dość pozytywne zaskoczenie. Informacje na bieżąco, ładna grafika. Nie ukrywam - gdy wracam do domu i chcę się dowiedzieć, co się dzieje w kraju i na świecie - nie włączam już TVN24, czy też PN - włączam W24. Kilka chwil i już wszystko wiem.
Trzymam kciuki za ten kanał, by miał jak największą oglądalność. By "wykresiki", "słupki" i władze Polsatu nie sprawiły, że W24 staną się kolejnym powtórkowym śmietnikiem na liście kanałów.

PS Pani Wramba i jedna z pogodynek ehh... muszą się jeszcze wiele nauczyć....
darotv
Obserwator
Posty: 593
Rejestracja: 13 wrz 2017, 9:10
x 3
x 171
Kontakt:

Wydarzenia 24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: darotv »

Ktoś ma pomysł dlaczego Wirtualne Media tak ciągle krytykują ten kanał? :D dziś wypuścili kolejny artykuł, w którym wieszczą że za rok się zwinie xd
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dionis25
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 20 mar 2020, 22:30
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
x 98

Wydarzenia 24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dionis25 »

Mam nadzieję, że prędzej się Wirtualne Media zwiną, niż W24 XD
Awatar użytkownika
Pzet
Junior
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sty 2011, 9:54
x 180

Wydarzenia 24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pzet »

Kanał swoją formułą przypomina mi trochę Euronews. Polskiej wersji Euronews póki co się nie doczekaliśmy, ale widać Polsat wyczuł, że i u nas może być popyt na taki program. Trzymam kciuki.
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

Wydarzenia 24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Wcale się nie zdziwię jak to będzie odbierane lepiej niż Polsaty News, ogląda się to naprawdę fajnie, suche newsy, dużo ciekawych danych nie tylko z polityki. Ja tam na razie jestem zaskoczony pozytywnie, o dziwo nawet moja rodzicielka wolała oglądać serwisy tam niż dotychczas na TVN24 czy PN, co już daje mi sporo do myślenia.
Awatar użytkownika
Desovsky
VIP Expert
Posty: 657
Rejestracja: 08 kwie 2017, 21:06
Lokalizacja: Mazowieckie
x 2116
x 474

Wydarzenia 24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Desovsky »

O właśnie, to jest bardzo dobry dowód na przydatność tego kanału - zwykli ludzie "ja się nie interesuje polityką" wybiorą suche informacje zamiast gadających polityków. U mnie, przy dostępie tylko do naziemnej, do informacji dla rodziców służyło TVP info, ewentualnie Polsat czy TVN wieczorem, nic więcej. Nawet gdy był Polsat News dostępny w MUX 4, wybierali TVPiS. Teraz, odkąd im pokazałem W24 nie pamiętam kiedy ostatnio przełączyli na TVP info. Dlatego mam nadzieję że Polsat nie zwinie nagle kanału, bo ma on ogromny potencjał.
(on/jego) | 💙💛 | 🏳️‍🌈 | Eurowizja 2024: YouTube
Miłego dnia!
darotv
Obserwator
Posty: 593
Rejestracja: 13 wrz 2017, 9:10
x 3
x 171
Kontakt:

Wydarzenia 24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: darotv »

Dużą zaletą W24 jest również to, że prezenterzy (mimo ich wad w niektórych przypadkach) są przede wszystkim od przekazywania informacji (dodajmy: bardzo treściwych), a nie od gadania tego co im ślina na język przyniesie i zajmowania czasu antenowego swoimi przemyśleniami. W ogóle to jest jakaś dziwna tendencja w kanałach informacyjnych w Polsce. Pewnie niektórym się to podoba, ale jak ja widzę jak na antenie produkuje się Małgorzata Świtała, Igor Sokołowski, Anna Seremak czy Michał Cholewiński, to myślę sobie że naprawdę lepiej by to wyszło jakby po prostu przeczytali newsa z promptera (i ewentualnie dodali coś od siebie) zamiast na siłę próbować to opowiedzieć z głowy. Może w Poranku to jest okej, ale w serwisie informacyjnym? Dlatego W24 mi odpowiada i będę każdemu polecał :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Wydarzenia 24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Cieszę, że ludzie w końcu odkryli, że telewizja informacyjna może być od przekazywania informacji (konkretów), a nie tylko od całodobowego gadania o [...] maryny :D

Patrząc na propozycje jakie padały w tym temacie (oczekiwanie, że W24 będą drugim Polsatem News, tyle że z innymi programami) i reakcję na prostą, wrześniową ramówkę bałem się, że odbiór będzie bardzo negatywny, a tutaj sporo miłych słów :) Może jest jeszcze szansa na normalność w polskiej TV, czyli stacje, która nie traktuje wiadomości jako powód do dostarczania widzowi rozrywki (zazwyczaj negatywnych emocji, dyskusji przypominających walki na ringu).
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

Wydarzenia 24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

Fajnie gdyby W24 dostały konkurenta od TVN24. By nie usiedli na laurach.

Pani Gawryluk pewnie się wkurza że nawet komentatorzy mówią że nic nie robią z Polsat News 2. A sami sobie konkurencję robią. Ciekawe co wykmini z tego Zarząd Polsatu. Bo na WM.pl pod artykułami piszą dziennikarze o niskich zarobkach i ucieczce do TVP i TVN.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Wydarzenia 24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@morus1000 Skończ marzyć. Przewaga TVN24 nad konkurencją jest taka, że się ogląda, a w komercyjnej często jest to udział odpowiadający oglądalności TVP INFO+Polsat News, na upartego jeszcze + Wydarzenia24.

Od razu miejmy 15 kanałów informacyjnych.
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

Wydarzenia 24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Obecny układ stacji informacyjnych jest dobry, teraz nawet lepiej, że kanały Polsatu mają kanały gdzie dominuje publicystyka i gadające bzdury głowy i kanał stricte informacyjny, gdzie włącznie tv i usłyszę co nieco ze świata, żadnej rewolucji nie trzeba bo byłaby dla reszty stawki bezsensu.
mateusz.janecki25
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 22 mar 2019, 10:00
x 1
x 4

Wydarzenia 24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateusz.janecki25 »

to jest Klaudia Kroczek!

a poza tym, jesteśmy już na miejscu ósmym w grupie wiekowej 4+ oraz na miejscu siódmym w grupie wiekowej od 16-tego do 59-tego roku życia. Wiwat Wydarzenia24!
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2021, 10:29 przez mateusz.janecki25, łącznie zmieniany 1 raz.
ewa81
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2021, 22:42
x 1

Wydarzenia 24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ewa81 »

Aż się zalogowałam żeby wypowiedzieć zdanie odrębne w tym temacie, bo kompletnie nie rozumiem co Wam się w tym kanale podoba. Przecież tu nie ma żadnych informacji. Kanał zajmuje się wielką polityką jak pozostałe kanały, tylko podaje te niusy w pigułce, do tego z puszki, powtarzane w koło. Czy Wy naprawdę ten kanał jesteś w stanie oglądać dłużej dziennie niż 15 minut? :rolleyes:
Awatar użytkownika
Rico
VIP Expert
Posty: 785
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:29
Lokalizacja: Otwock
x 135
x 263

Wydarzenia 24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rico »

No i takie jest właśnie założenie tego kanału.

Chodzi o to, by widz mógł w dowolnej porze włączyć kanał i przez 30 min dowiedzieć się o tym, co się dzieje w kraju i na świecie, bez robienia z informacji zbędnego show. Pod tym względem Wydarzenia 24 spełniają swoją funkcję. Wszystko inne trafia do Polsat News.
audio: Program II PR • Radio 357 • Radio Nowy Świat • Tok FM • Raport o stanie świata
video: TVN24 • Wydarzenia 24 • Planete+ • Mezzo • Mezzo Live

🇺🇦
ewa81
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2021, 22:42
x 1

Wydarzenia 24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ewa81 »

Ja od tego mam internet. W dzisiejszym świecie gdy dostęp do informacji jest tak szeroki w sieci, tworzenie kanału telewizyjnego który podaje w telegraficznym skrócie co 30 minut te same informacje mija się z celem. Chyba że celem jest misja charytatywna nadawcy, bo oglądalność kanału w zestawieniu z tym co stracił Polsat News, a co zyskały Wydarzenia 24 jest mizerna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości