Polsat Play

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Polsat Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Tu rozmawiamy o nowym pomyśle Polsatu który wystartuje w tym samym dniu co nowy Polsat 2 czyli 1 października.
Na początek miła informacja PLAY TV nie tylko dla wybranych.
Więcej o tym tutaj : http://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=755
Myśle że ten kanał może przysporzyć konkurencji Polonii 1 w nocy.
Tymczasem narazie Cyfrowy Polsat może oglądać kanał u siebie na kanale 303 reszta platform i kablówki musi jeszcze poczekać na to kiedy Play TV będzie u nich.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Piotrek19
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2007, 14:21

Polsat Play (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotrek19 »

Ja mam cyfrowy polsat z pakietem familijnym i na kanale 303 mam test_p i pisze Sygnał zakodowany
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Polsat Play (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Bo program jest chyba jeszcze niedostępny dla widzów. Zresztą - na tvpolsat.info nic nie pisze. Beznadziejny serwis.
Piotrek19
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2007, 14:21

Polsat Play (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotrek19 »

teraz na tvpolsat.info jest napis: "Po krótkiej "promocji", Play TV jest ponownie niedostępny dla widzów."
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Polsat Play (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Promocja zapewne polegała na chwilowym udostępnieniu sygnału wszystkim abonentom. Wydaje mi się jednak, że o tym wszyscy zostaną poinformowani wcześniej.
Michaal
Obserwator
Posty: 458
Rejestracja: 02 sie 2006, 18:30
x 2

Polsat Play (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michaal »

Nic nie pisze, bo podany jest nieaktualny adres do newsa. Poprawny to: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=759.
--------------------------------------------
PS. Panie Karolu, proszę nie lekceważyć pracy innych. Jeśli nie podoba się Panu serwis tvpolsat.info to proszę tam nie wchodzić. Ja widziałem pana serwis o Tele 5 i innowacyjnością i odwiedzinami to on nie grzeszy. Proszę nie krytykować innych, bo Pan popełnia wiele błędów. Przypomnę tylko niesprawdzone i durne newsy o jesieni w Tele 5 i Polonii 1. Proszę wziąć się do pracy i napisać jakiś news, który odbije się szerokim echem w świecie mediów, a nie krytykować wszystkich na około. Mimo wszytko pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Polsat Play (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Wyjaśniam:
W momencie publikacji newsa, Tele 5 nie udzielała informacji na temat przyszłej ramówki, której wtedy jeszcze nie podawała do wiadomości prasy. Wiadomość w Media2.pl pojawiła się 21 sierpnia, a informacja o „ośmiu nowościach” została opublikowana przez inne serwisy dopiero 24 sierpnia po wysłaniu do mediów komunikatu prasowego promującego zmiany w ramówce Tele 5. Nasza redakcja niestety takiej informacji nie otrzymała, nie otrzymaliśmy także prośby o sprostowanie tej wiadomości. Tyle i koniec offu.

PS. To, co napisałem o tym serwisiku, jest wyrażeniem mojego własnego zdania, do czego też mam prawo.


EDIT: Poprawiłem literówkę
Michaal
Obserwator
Posty: 458
Rejestracja: 02 sie 2006, 18:30
x 2

Polsat Play (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michaal »

Oto zap kanału ze strony tvpolsat.info:
Obrazek
--------------------------------
PS. I kolejna pomyłka Pana Karola P. 24 września jeszcze nie było.

Ja też poprawiłem co nieco.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Polsat Play (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Play TV ruszy w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia.
W artykule na wirtualnych mediach pokazali nowe logo kanału (odświeżone trochę) i kilka zapów:
http://[link zakazany]/article/26 ... westra.htm

Kanał będzie najprawdopodobniej płatny w osobnym pakiecie. Pewnie będzie głośno o tym kanale jeszcze nie raz ale zobaczymy jak sytuacja sie rozwinie.
Awatar użytkownika
person253
Obserwator
Posty: 314
Rejestracja: 23 maja 2008, 14:27
Lokalizacja: Polska
x 4
Kontakt:

Polsat Play (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: person253 »

tvpolsat.info pisze:Polsat Play z polskim serialem
Już wkrótce wystartuje Polsat Play, stacja skierowana głównie do męskiej części widowni. W jej ofercie znajdzie się m.in. polski sitcom Bar pod złamanym skrzydłem. Na cykl złoży się dwanaście odcinków. W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Monika Dryl, Ryszard Kotys, Marcin Troński i Mirosław Zbrojewicz.

Autor formatu firma Multimedia Interactive Channel podała, że akcja sitcomu toczy się w małym klubie znajdującym się w pobliżu międzynarodowego lotniska. Bohaterami produkcji są gej i prostytutka, którzy często goszczą w barze. Wszystkie wydarzenia widzowie zobaczą z perspektywy pracującego w klubie Freda. Scenarzystami i jednocześnie reżyserami cyklu są Michał Bryś oraz Bartosz Wyszomirski. Bar pod złamanym skrzydłem zadebiutuje na antenie kanału Polsat Play we wrześniu 2008 roku.
Widzimy, że Polsat Play od początku już ostro się wziął za walkę o widza. Dba nie tylko o swoją główną antenę, ale także o inne stacje telewizji Polsat.
Pozdrawiam.
www.media2.pl
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Polsat Play (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

person253 pisze:
tvpolsat.info pisze:Polsat Play z polskim serialem
Już wkrótce wystartuje Polsat Play, stacja skierowana głównie do męskiej części widowni. W jej ofercie znajdzie się m.in. polski sitcom Bar pod złamanym skrzydłem. Na cykl złoży się dwanaście odcinków. W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Monika Dryl, Ryszard Kotys, Marcin Troński i Mirosław Zbrojewicz.

Autor formatu firma Multimedia Interactive Channel podała, że akcja sitcomu toczy się w małym klubie znajdującym się w pobliżu międzynarodowego lotniska. Bohaterami produkcji są gej i prostytutka, którzy często goszczą w barze. Wszystkie wydarzenia widzowie zobaczą z perspektywy pracującego w klubie Freda. Scenarzystami i jednocześnie reżyserami cyklu są Michał Bryś oraz Bartosz Wyszomirski. Bar pod złamanym skrzydłem zadebiutuje na antenie kanału Polsat Play we wrześniu 2008 roku.
Widzimy, że Polsat Play od początku już ostro się wziął za walkę o widza. Dba nie tylko o swoją główną antenę, ale także o inne stacje telewizji Polsat.
Pokręciłeś strasznie. Przecież ten serial pojawi się w Polsacie Play a nie na głównym kanale Solorza. ;]
Awatar użytkownika
person253
Obserwator
Posty: 314
Rejestracja: 23 maja 2008, 14:27
Lokalizacja: Polska
x 4
Kontakt:

Polsat Play (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: person253 »

O, pomyłeczka z mojej stronki. Przeprawię w tym poście, bo jakbym przeprawił w tamtym, to by wyszło na to, że po prostu zmyślasz.

OTÓŻ:

Widzimy, że Polsat bierze się nie tylko za swój główny kanał, ale także za kanały tematyczne, a szczególnie za PN i PC(PZiU)

Czy teraz dobrze?? :D
Pozdrawiam.
www.media2.pl
Awatar użytkownika
majkel
Użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 23 kwie 2008, 20:00

Polsat Play (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: majkel »

polsat kolejny raz przesuwa start nowych kanałów - tym razem na październik ... jestem ciekaw czy kiedys ujrzymy te kanały na wlasne oczy... bo polsat play miał juz wystratować dawno...dawno temu ...
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Polsat Play (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Polsat Play - bo tak będzie nazywał się ten kanał - ruszy w październiku wraz z transformacją Polsat ZiU w Polsat Cafe. Decyzja zarządu jest chyba zrozumiała i logiczna.
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Posty: 154
Rejestracja: 07 sie 2008, 16:42
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Polsat Play (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ali »

Przecież Polsat Cafe miał ruszyć w połowie sierpnia. Ech, ciągle przesuwają termin.
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Oglądalność TV Puls: 2,2%

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości