Polsat Cafe

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Polsat Cafe (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Polsat Trendy zamiast Polsatu Zdrowie i Uroda?

Poza nową nazwą, ma się zmienić również jego formuła. Polsat Trendy byłby kanałem lifestylowym.
Bogusław Chrabota, odpowiedzialny za publicystykę i nowe media w Polsacie, zapytany, czy Polsat Zdrowie i Uroda zmieni nazwę na Polsat Trendy, odpowiada tylko: - Pracujemy nad nowymi nazwami.

Polsat Zdrowie i Uroda nadaje od sierpnia 2004 r. Kanał skupia się na medycynie oraz propagowaniu zdrowego stylu życia.
M. Kozielski

źródło: medialink.pl

---------------------------------------------

Szczerze powiem, że Polsat zaczyna się starać. Z tego kanału może coś wyjść jeżeli nie będą tak oszczędzać na pieniążkach ;) Ogólnie coś piszczy w tym Polsacie. No pożyjemy, zobaczymy, bo jak narazie to PZiR to totalna porażka i moim zdaniem - niewypał.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Polsat Cafe (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Co ma wyjść ? Jak zmienia nazwę to będzie większa furtka do emitowania powtórek z anteny Polsatu, chociaż i tak teraz już leci sporo nieodpowiednich rzeczy do kanału o zdrowiu.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Polsat Cafe (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Axel pisze:Co ma wyjść ? Jak zmienia nazwę to będzie większa furtka do emitowania powtórek z anteny Polsatu..
Ja wiem. Polsat odstrasza tymi powtórkami. Ale ma się zmienić formuła. Dlatego napisałem ''może'' czyli również mam wątpliwości ;)
Ja jednak mam cichą nadzieję, że zainwestują w kanały tematyczne a nie jak napisałeś - będą sprzedawać powtórki.
Awatar użytkownika
wwe19989
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:04
Lokalizacja: Rudnik pow. Cieszyn
Kontakt:

Polsat Cafe (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wwe19989 »

A to trendy to znaczy że ciągle będą powtarzali trędowatą!!! Czy jak.
Demokracja = Ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy a profesor z uczelni jeden. System wielce nie sprawiedliwy.
Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju! = mitologia dla mas.
Nie ma demokracji bez oficjalnych konfliktów – wyrzekanie się konfliktowości to grób demokratyzmu
-Stefan Kisielewski.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Polsat Cafe (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

wwe19989 - czytałeś niusa? Ma się zmienić nazwa i profil i mam nadzieję, że Polsat weźmie się za kanały tematyczne. Zresztą pierwszy był od TVN bo Polsat pierwszy uruchomił kanały tematyczne przypomnę: ON, ONA, Junior i jakieś jeszcze bo dokładnie nie pamiętam. Usunięcie ich było wielkim błędem, ale teraz widać, że chcą sie naprawić. I mam nadzieję, że rzeczywiście tak zrobią. Mają uruchomić także kanał muzyczny i młodzieżowy.
Awatar użytkownika
wwe19989
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:04
Lokalizacja: Rudnik pow. Cieszyn
Kontakt:

Polsat Cafe (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wwe19989 »

Ja słyszałem że te kanały ON ONA i JUNIOR to była kompletna klapa, same powtórki.
Ale moze im się udac tym razem ,choć wątpie.
Demokracja = Ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy a profesor z uczelni jeden. System wielce nie sprawiedliwy.
Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju! = mitologia dla mas.
Nie ma demokracji bez oficjalnych konfliktów – wyrzekanie się konfliktowości to grób demokratyzmu
-Stefan Kisielewski.
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Polsat Cafe (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

gosciu17 pisze:Polsat pierwszy uruchomił kanały tematyczne przypomnę: ON, ONA, Junior i jakieś jeszcze bo dokładnie nie pamiętam. Usunięcie ich było wielkim błędem,
Hahahaha, chyba żartujesz! Błędem?! Te kanały to była kompletna klapa!
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Polsat Cafe (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

FanTIVI pisze:Hahahaha, chyba żartujesz! Błędem?! Te kanały to była kompletna klapa!
Nie chodziło mi konkretnie oto. Chodziło mi bardziej oto, że nie musieliby tworzyć tego teraz wszystkiego od nowa. Po prostu zrobili by coś z tych kanałów i było by coś. a jak Polsat nie umiał tego zrobić to trudno. Ale widać, że teraz chcą ruszyć. I może im się udać. kanał muzyczny, Polsat Trendy, kanał młodzieżowy, Polsat News (24). Zobaczymy co z tego wyjdzie, mam nadzieję, że jednak powstaną te kanały.
Ale musimy trochę poczekać, bo koncesja, bo programy itp.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Polsat Cafe (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Polsat raczej nie był pierwszy. Jeśli już mamy wracać do starych dziejów, to On (Formuła 1), Ona (Dla Ciebie), Junior (Polsat Smyk) czy Muzyczny relaks to były kanały ATV ze "odświeżoną" formułą, a tak naprawdę tylko nazwą. Jedynymi nowościami były powtórki z anteny Polsatu i Polsatu 2. Obstawiałbym raczej, że kanałami tematycznymi, które jako pierwsze zadebiutowały na naszym rynku były ATV Kino, ATV Relaks, ATV Smyk i Super ATV.
mks
Obserwator
Posty: 285
Rejestracja: 14 kwie 2007, 11:20

Polsat Cafe (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mks »

No i wystartowały zmiany w telewizji Polsat zdrowie i uroda, ma być nowa oprawa, nowe logo i nowa ramówka. Zapowiedzi są dosyć ciekawe, ale boje się, że para jak często w Polsacie pójdzie w gwizdek.

Licze, że na tym kanale wyemitują od nowa "Gotowe na wszystko"
Mają być seriale zagraniczne, talk-show, poradniki i ta cała sieczka..

zakoczyło mnie troche, że programy mają prowadzić gwiazdy z konkurencyjnych stacji. Myśle, że Nina przygarnie tu swój odtrącony dworek; Iwonę Kubicz, Katarzyne Dowbor, Jolante Fajkowską..
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Polsat Cafe (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Wiesz, przede wszystkim trzeba całą zapowiedź wziąć w duży nawias, bo w Polsacie mówi się dużo, a robi się mało. Polsat wcale nie jest dobry w przygotowywaniu kanałów tematycznych, widać to po dotychczasowych "osiągnięciach" Polsatu Zdrowie i Uroda. Play TV za to nadal nie potrafi wystartować z regularnym nadawaniem. Wydaje mi się, że to efekt zbyt szybkiego startowania z nowymi projektami z jednocześnie małą motywacją do ich rozwoju. Uważam, że jeśli jakiekolwiek zmiany zajdą w tym roku, to najwcześniej na jesień. Polsat i tak wkopał się w zbyt duże wydatki w ostatnim czasie - kupna udziałów i dokapitalizowanie TV Biznes, Superstacji, a także tworzenie od podstaw Polsatu News. Tu nawet nie chodzi o obciążenie finansowe, bo dla Solorza nie jest to problem. Tu raczej chodzi o problemy logistyczne - w Polsacie brakuje ludzi myślących na tyle intensywnie, aby mogli dobrze zrealizować zaplanowany projekt od początku do końca. Później po ekranach nam się szwendają kanały, które co tydzień emitują to samo (przykład wspomnianego wcześniej Play TV).
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Polsat Cafe (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

No to teraz zostanie tylko kanałów z grupy Polsatu Sport inne od pozostałych :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

Polsat Cafe (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

mks pisze:Myśle, że Nina przygarnie tu swój odtrącony dworek; Iwonę Kubicz, Katarzyne Dowbor, Jolante Fajkowską..
Nina nie ma nic do gadania - ona jest dyrektorem programowym głównego Polsatu, a nie kanałów tematycznych !

Zmiany ocenię na ekranie, choć Polsat Trendy - z racji grupy docelowej, jaką są kobiety - raczej mnie nie zainteresuje.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Polsat Cafe (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Gadanie Solorza i plany Polsatu trzeba brać do siebie z ogromnym dystansem. Jednak patrząc na te ich plany są one do zrealizowania - przy czym muszą pamiętać, że muszą właśnie trzymać się tych trendów. Zarazem nie może być powtórek polsatowych, tylko same programy własne które nie znajdą się na kanale głównym Polsatu i na Polsacie 2.

Nina nikogo nie przygarnia - to Solorz decyduje w dużej mierze kogo weźmie na daną antenę [bynajmniej ma sporo do gadania].
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Polsat Cafe (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Trwają prace nad przekształceniem stacji Polsat Zdrowie i Uroda w lifestylową telewizję dla pań. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, wymieniona ma być cała oferta programowa, a w nowej formule stacja ruszyć może latem.
zrodlo : wirtualnemedia

No i kolejny, durny program, rozmowy o d**ie maryni...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości