Superstacja (HD)

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
były pracownik

Superstacja

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: były pracownik »

Jeżeli apele na forum naprawdę coś dają, to może Superstacja zapłaci mi wreszcie za programy, które dla nich zrobiłam.
Nie dajcie się nabrać na "luźną" atmosferę. Oszukiwanie i wykorzystywanie ludzi to tam normalka.
pracownik

Superstacja

Post autor: pracownik »

hej były, nie truj, podejdź do stacji jeśli za coś ci wiszą a nie użalaj się na forach. pracuję tu pół roku i nie widziałem jeszcze by kogoś oszukali, może czasem ktoś stara się być "oszczędny" :-) a luźna atmosfera jest i mam nadzieję że będzie.
miki

Superstacja

Post autor: miki »

Oczywiście szkoda, że firma niestety oszukuje swoich pracowników. Jest to niesmaczne. Ale jak widac, jest jeden głos za drugi przeciw. Warto walczyć o swoje, tym bardziej, że Superstacja ma coraz wiecej kasy, bo wchodzi do kolejnych kablówek. Może na początku było z tym słabo. mam jednak wrażenie, że dla widza najwazniejszy jest program ;)

Swoją drogą ciekawe, gdzie ostatnio podział się Ostry oraz wczesniejszy prowadzacy "W punkt". No i może ktoś na stronie superstacji zamieści aktualną ramówkę... w "To i owo" już zmienili ;)

PS. Do pracowników byłych i obecnych... czy to prawda, że przenosicie się do nowego studyyyyja?
były pracownik

Superstacja

Post autor: były pracownik »

pracownik pisze:hej były, nie truj, podejdź do stacji jeśli za coś ci wiszą a nie użalaj się na forach. pracuję tu pół roku i nie widziałem jeszcze by kogoś oszukali.
To właśnie zobaczyłeś. Nic sobie nie robią z podpisanej umowy i rachunku. Na szczęscie są jeszcze sądy.
Awatar użytkownika
peter690
Użytkownik

Superstacja

Post autor: peter690 »

Piotr Chęciński, były prowadzacy programu "W punkt", odszedł do TVP 3. Prowadzi tam Kurier świat.
Michael

Superstacja

Post autor: Michael »

Z tego co ja wiem to maja nowego inwestora w koncu !, i ze maja powstac oddzialy w polsce !, no no zobaczymy, mysle ze za rok bedzie juz co ogladac :D
majti

Superstacja

Post autor: majti »

No, no... chłopaki idą dalej... dzisiaj na antenie SuperSTacji ślub "widzki" na żywo ;-))))
TOMIK

Superstacja

Post autor: TOMIK »

SUper Stacja jak dla mnie nie tylko z nazwy. Wydaje mi się, ze znalezli nisze na rynku telewizyjnym i mogą masowo przyciągać do telewizora. Wszystkie zalety zostały juz przez was wymienione, mi brakuje jednak programu 24h, albo chociaz dlużej niż do 23. Po 23 moze jakas bardziej "odważna" ramowka? ;) pozdr.
Awatar użytkownika
peter690
Użytkownik

Superstacja

Zauważyłem zwiastun nowego programu w Superstacji. Będzie to "Puszka Paradowskiej", emitowana w niedziele.
zosia samosia
Użytkownik

Superstacja

Post autor: zosia samosia »

Ktos ogladal Puszke? Fajna?
faficzek

Superstacja

Post autor: faficzek »

A jak sądzisz? Jak wszystko w Superstacji- do bani.
Jak można to w ogóle oglądać? Przecież to żenada.
http://www.youtube.com/watch?v=Bs2H9aEJ1V0
to dla mnie jest esencją tego kanału..
Awatar użytkownika
peter690
Użytkownik

Superstacja

W Superstacji zauważyłem nowy, przynajmniej ten, z którym się nigdy nie spotkałem. Nazywa się Finanse - Niuanse. Nadawany jest w soboty o godzinie 19.30. Najbardziej zaskakujący są prowadzący...
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 64
x 311
Kontakt:

Superstacja

Post autor: Tomek »

faficzek pisze:A jak sądzisz? Jak wszystko w Superstacji- do bani.
Jak można to w ogóle oglądać? Przecież to żenada.
http://www.youtube.com/watch?v=Bs2H9aEJ1V0
to dla mnie jest esencją tego kanału..
Człowieku, przecież to emisja testowa kanału, więc nadawanie "z puszki". To chyba normalne, że nie ma profesjonalizmu. Zresztą podczas emisji testowej wycofano już paru prezenterów i dzięki temu teraz nie ma takich przypadków.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 19
x 169

Superstacja

Post autor: Kryterium0 »

Superstacja pozazdrościła TVN24 portalu informacyjnego i sama taki mini-portal otworzyła. Nowa wersja ich witryny znajduje się na www.superstacja.tv
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 576
x 2822

Superstacja

Post autor: Karol »

W sumie to dobrze. Nie lubię stron-wizytówek, a kanał taki jak Superstacja powinien sobie już dawno coś takiego w sieci odpalić. Swoją drogą, to przestali być już telewizyjnym tabloidem. Teraz są po prostu "luźną" telewizją informacyjną,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”