Superstacja (HD)

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 261
x 1309

Superstacja

Post autor: Karol » 12 wrz 2008, 13:41

Zmiana właściciela nie oznacza poprawy wyników. Merytorycznie Superstacja stoi już bardzo dobrze, to samo tyczy się zasięgu. Problem jedynie w kwestiach technicznych, bo przez wszystkie błędy jakie popełnia się tam od stanowiska realizacji aż po stołek prezentera, Superstacja kojarzy się z jakąś amatorską telewizją.
0 x
Arek86
Użytkownik

Superstacja

Post autor: Arek86 » 12 wrz 2008, 22:34

Myślę że tu będzie tak mogło być. Wyborcza ma naprawdę wiernych fanatyków, coś ala Radio Maryja, tylko na drugim biegunie. Dla mnie ta stacja prezentuje poziom tabloidu, ale to moja prywatna opinia. Myślę że Wyborcza mimo swojej skrajnej stronniczości da tam kilku lepszych dziennikarzy, którzy zapewnią wyższy poziom merytoryczny niż obecnie.
0 x
Awatar użytkownika
projektor.ols
Użytkownik
x 1
Kontakt:

Superstacja

Post autor: projektor.ols » 12 wrz 2008, 23:18

Arek86 pisze:Dla mnie ta stacja prezentuje poziom tabloidu, ale to moja prywatna opinia.
Superstacja miała być w zamyśle takim telewizyjnym tabloidem. ;)

A co do planów przejęcia udziałów Superstacji przez Agorę, to niech robią co chcą. Superstacja w obecnym kształcie prezentuje słaby poziom merytoryczny, ma słabe "twarze" (panie w większości takie sobie, a z panów to tylko "Kablówkamena 2" znam(mój kolega z Giżycka tak K.Kosiorowskiego nazywa, gdyż prowadził program "Prosto z Giżycka" na antenie kablówkowego TELETOPU ;) ). Kiedy Agora wejdzie do SS, to spodziewam się drastycznego obniżenia wartości merytorycznej programu (kto czytuje GW i myśli logicznie (mało jest takich) ten wie o co mi chodzi ;) ).

To tylko moje zdanie. Mam nadzieję, że cenzura tego postu nie dosięgnie (żeby nie było: żadnych oskarżeń i insynuacji w stronę Media2.pl) :D .
0 x
Odkąd ostatnio ściszałem telewizor to mnie tu nie ma.
// Telewizja jest dla słabych.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 261
x 1309

Superstacja

Post autor: Karol » 12 wrz 2008, 23:21

Sam fakt, że Wyborcza ma wiernych fanatyków nie oznacza, że ludzie będą kojarzyć z nią Superstację. Właścicielem "Tygodnika Powszechnego" jest Grupa ITI a tytuł wcale nie jest kojarzony z TVN-em. To samo jest ze stacjami radiowymi Agory. Chociaż zgadzam się z tym, że Agora posiada tylu dobrych dziennikarzy, że będą w stanie pokierować Superstacją w dobrym kierunku - i wcale nie chodzi tu o kojarzenie tego kanału z tytułem prasowym, lecz poprawę poziomu przedstawianych informacji oraz poprawę jakości niektórych programów. Superstacja będzie także mogła obrać pewną linię redakcyjną, którą kieruje się każde normalne medium i nieważne jak niezależne by nie było. Mimo wszystko uważam, że Superstacja prawidłowo promuje się jako najbardziej niezależna telewizja informacyjna w Polsce. W TVP3/TVP Info królowali politycy PiS, a w TVN24 ludzie z PO. Superstacja zawsze zapraszała gości z obu partii + ludzi niezależnych od nacisków politycznych.
0 x
Arek86
Użytkownik

Superstacja

Post autor: Arek86 » 13 wrz 2008, 16:16

TOK FM chyba każdy kojarzy z Wyborczą, myślę że z Superstacją będzie podobnie. Radio Złote Przeboje i inne mało kto kojarzy z Agorą, bo nie jest to stacja polityczna. Superstacji z trójki Polsat, TVN, SS najdalej jest do obiektywizmu, co widać przy komentarzach chociażby do przygotowanych przez nich materiałów. Wszystko ma uderzać w PiS. Ale to ich sprawa, myślę że jak stery przejmie Wyborcza to to ostrze wycelowane w PiS nie będzie aż tak widoczne. Wiadomo że Wyborcza lubi się kreować na obiektywne medium i są przy tym mistrzami manipulacji.
0 x
Awatar użytkownika
ssszaman
Obserwator

Superstacja

Post autor: ssszaman » 15 wrz 2008, 23:06

Karol pisze:W TVP3/TVP Info królowali politycy PiS, a w TVN24 ludzie z PO. Superstacja zawsze zapraszała gości z obu partii + ludzi niezależnych od nacisków politycznych.
Co za bzdura. SS bojkotowana jest przez PiS dłużej niż TVN za akcje z hymnem Suskiego. od miesiecy nie ma tam polityków Pisu.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 261
x 1309

Superstacja

Post autor: Karol » 15 wrz 2008, 23:23

Superstacja nie była bojkotowana przez PiSuary od początku istnienia. Przypominam, że początkowo działała jako w pełni szanowana przez wszystkie środowiska polityczne telewizja. Bojkot pojawił się dużo później.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 261
x 1309

Superstacja

Post autor: Karol » 19 wrz 2008, 23:42

Może jesteście bardziej zorientowani niż ja... Czy Superstacja emitowała już "Idola politycznego"? Jeszcze kilka tygodni temu widziałem na jej antenie spoty promocyjne programu, w tym informujące o zgłoszeniach na casting. Teraz mam wrażenie, że sprawa ucichła, chociaż przyznam, że kanał oglądam najczęściej po godz. 23:00 albo i później, z tym, że wtedy program prawie w całości emitowany jest z puszki i reklamy mogą być nieemitowane.
0 x
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 7
x 59

Superstacja

Post autor: Kryterium0 » 20 wrz 2008, 0:06

Program pojawi się pod koniec października lub w pierwszym tygodniu listopada. A reklam już nie emitują, bo castingi chyba zorganizowali (przynajmniej mieli je robić pod koniec sierpnia).
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 261
x 1309

Superstacja

Post autor: Karol » 20 wrz 2008, 23:34

To będą mieli małe opóźnienie. Zapowiadali, bynajmniej tak mogłem wyczytać w portalach medialnych i niemedialnych, że program pojawi się we wrześniu. No cóż, wszystko pewnie dopracowują tak, aby było idealnie. Tak jak cała Superstacja :)
0 x
emek
Użytkownik

Superstacja

Post autor: emek » 25 wrz 2008, 23:44

Superstacja planuje ruszyc z programem w polowie listopada castingi sie odbyły jednak nie wybrano jeszcze kandydatów do programu podobno selekcja ma odbyc sie w warszawie
Program bedzie prowadził młody chłopak z Gdanska bo wtygrał casting na powadzacego
Sam jestem ciekaw jaka bedzie formula tego programu i czy podwyższy to ogladalnośc superstacji
0 x
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Superstacja

Post autor: Axel » 01 lis 2008, 21:44

Dzisiaj w Superstacji w Dzienniku o 21 była ostra wpadka, aż mało nie umarłem ze śmiechu. Prawie na samym początku programu, około 21:03 gdy miał byś puszczony drugi materiał, ktoś z reżyserki pomylił się i puścił wypowiedź jakiegoś polityka ale była bez głosu i nagle prezenterka "Dziennika" krzyknęła na cały głos "kurrwa ale to g***o jest !" i za chwilę puszczono jeszcze raz tą samą wypowiedź polityka a obok w okienku był pokazywany dodatkowo fragment o zmarłym Bronisławie Geremku. Coś nerwowo mają tam w tej Superstacji. Nie zdziwiłbym się gdyby ta pani prezenterka "Dziennika" została wyrzucona za taką wpadkę.
Szkoda, że tego nie nagrałem bo lubię wyłapywać takie potknięcia. Ale jeśli ktoś z forum ma dostęp do Canal+ i ogląda "Łapu Capu" to w ciągu najbliższych dni pewnie ta wpadka będzie pokazana - fajnie by było gdyby ktoś nagrał.
0 x
Wawiak1993
Użytkownik
Kontakt:

Superstacja

Post autor: Wawiak1993 » 01 lis 2008, 23:08

Tej wpadki na pewno nie pokażą, bo w Łapu-Capu nie pokazują wpadek z bluzgami
0 x
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 11

Superstacja

Post autor: TiM » 01 lis 2008, 23:16

A kto tam wie. Może pokażą, tylko ocenzurują czy coś. Zresztą takie wpadki w SS są na porządku dziennym (co włączam to albo jakaś awaria techniczna, to prezenter się pomyli w zdaniu....).
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 261
x 1309

Superstacja

Post autor: Karol » 02 lis 2008, 0:00

Wawiak1993 pisze:Tej wpadki na pewno nie pokażą, bo w Łapu-Capu nie pokazują wpadek z bluzgami
Oczywiście, że pokazują. Tylko cenzurują ;]
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”