Superstacja (HD)

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Superstacja

Post autor: Ice » 16 wrz 2009, 23:51

Ostatnimi czasy zerkam najczęściej na Superstację (w ten nudny okres telewizyjny gdzie nic się nie dzieje oglądam tylko kanały newsowe). Co widzę, a raczej kogo nie widzę? Moniki Podymy, która prowadziła ''Finał Dnia''. Ostatnio program prowadzi Karolina Kawska. Moniki nawet nie widziałem w innych pasmach... może nie uważnie oglądam, albo nie trafiam w godziny. Nie mniej jednak jeśli już tam nie pracuje (a mam nadzieję, że tak nie jest) to wielka szkoda - to bardzo fajna prezenterka, która ma świetny kontakt z widzami. No i cały czas uśmiechnięta. :)

Chyba, że to urlop. Ale wątpię nieco.
0 x
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert
x 1

Superstacja

Post autor: Peter Parker » 17 wrz 2009, 0:12

Ja natomiast SS nie oglądam, a na panią Podymę trafiłem jakiś tydzień temu, kiedy to ostatnio włączyłem ten kanał ;)
0 x
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Superstacja

Post autor: Ice » 17 wrz 2009, 0:33

Ufff, no to mogę chyba odetchnąć z ulgą. Może teraz pochłania ją praca na innym stanowisku w stacji... też możliwe. ;)
0 x
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 34
x 145

Superstacja

Post autor: Kamilo » 24 wrz 2009, 17:06

Ostatnio w Superstacji ''Informacje'' pojawiają się kwadrans po i kwadrans przed pełną godziną.
Na dodatek, ''Raport'' zaczyna się o 11.30, a z ramówki wyleciał ''Tea time''. Jego miejsce zajęły powtórki ''Krzywego zwierciadła'' i ''Nie ma żartów''.
0 x
Cichy
Użytkownik

Superstacja

Post autor: Cichy » 22 lis 2009, 12:47

Super Stacja , była i jest nadal moją stacja TV. Ale jesli zapraszani beda takie "tuzy" intelektu", jak Suski z PiS, trzeba bedzie niestety Was pożegnać. "Zdrowie psychiczne " najwazniejsze jest.
0 x
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 34
x 145

Superstacja

Post autor: Kamilo » 25 lut 2010, 10:42

Zespół Superstacji zaczyna się chyba rozpadać - Fabiola Samborska przechodzi do TVN Warszawa.
Ponadto oglądalność leci ostatnio na łeb, na szyję. Czyżby początek końca istnienia?
0 x
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 12
x 24
Kontakt:

Superstacja

Post autor: Kamil » 25 lut 2010, 10:56

Karol jest chyba bardziej zorientowany w temacie, bo o ile się nie mylę jest sympatykiem tego kanału.
To musiało się tak skończyć. Zerowy zasięg, mnóstwo wpadek technicznych.
Nie mamy jeszcze kanału informacyjnego FTA. Może to by uratowało Superstację.
Ew. produkcja serwisów dla mniejszych stacji np. lokalnych,czy takich jak Puls (właśnie, wracają tam informacje od marca - ale nic na ten temat nie wiadomo jeszcze).
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 406
x 2232

Superstacja

Post autor: Karol » 25 lut 2010, 15:40

Jestem sympatykiem wszystkich ciekawych projektów. Takim też była swego czasu Superstacja. Może p. Krajewski nie miał większego doświadczenia w tworzeniu telewizji (dobór słabych dziennikarzy oraz ekipy technicznej) ale przynajmniej miał dość ciekawe pomysły. Sami przyznacie, że SS od samego początku wyróżniała się, nie tylko pod względem ilości wpadek, ale także rodzaju programów. Przypomnijcie sobie "Krzywe zwierciadło", które moim zdaniem biło na łeb "Szkło kontaktowe". Szkoda tylko, że ilość pomysłów na ten kanał, jak również pieniądze na jego rozwój były bardzo ograniczone, przez co nie dało się tego rozwinąć. Co prawda Superstacja nie mogła być telewizją zbytnio tabloidową, ale myślę, że nie jeden szary człek mógłby tam wiele zmienić na lepsze, bo fakt faktem - ciągle nie widzieli swoich błędów.
0 x
figmar
Użytkownik

Superstacja

Post autor: figmar » 26 mar 2010, 0:07

Michał pisze:.. jest gdzieś ta Superstacja? ... i nic nie widze!
Pewnie ,że jest u mnie na 806 kanale z dekoderu Vestry .Zaglądam tam czasem i widzę dość odważne i w dobrym humorze prowadzone programy publicystyczne. Jest tam stosunkowo sporo autentycznych dziennikarzy
0 x
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 34
x 145

Superstacja

Post autor: Kamilo » 12 cze 2010, 9:53

Parę dni temu widziałem, jak "Dzień dobry Polsko" prowadził ten facet, co miał swego czasu z Kingą Rusin prowadzić "Dzień dobry TVN".
0 x
Kometa
Użytkownik

Superstacja

Post autor: Kometa » 15 cze 2010, 13:27

Cimoszewicz przekupnym karierowiczem
Ja tego cwaniaczka od początku nie lubiłam. Zawsze było w nim tyle lewicowości, ile możliwości uzyskania jakiegoś stołeczka. Teraz już widać, że się nie myliłam. Nie ma ten człowiek żadnej godności, honoru, charakteru, wszak przecie to PO podłożyło mu niegdyś świnię. A teraz się do nich jak pudelek łasi.
0 x
Kometa
Użytkownik

Superstacja

Post autor: Kometa » 15 cze 2010, 13:31

Szanowna Pani Elizo
Jestem pełen uznania dla Pani wdzięku i inteligencji, nie podzielam jednak ostatniej drobnej uszczypliwości.

Kilka dni temu wypowiedziała się Pani z przekąsem o rodakach z nostalgią do PRL. Chciałem delikatnie zaprotestować przeciw upraszczającym ocenom.
Przypisywanie naszego pozytywnego, acz przecież niebezkrytycznego, stosunku do PRL okresowi młodości jest zabiegiem demagogicznym . Niby to patrzyliśmy na ówczesną „ubogą” rzeczywistość przez różowe okulary młodości. Jest to krzywdząca ocena (przykro mi to mówić) w stylu IPN, czyli Instytutu Pluskiew Narodowych.
Z prawdziwie niekłamaną nostalgią wracamy do naszej pięknej, barwnej, radosnej młodości, bo sprzyjały takiej właśnie następujące warunki i okoliczności:
uczyliśmy się za darmo (bez korepetycji),
nie dominowała edukacja na powszechnym oślim poziomie,
studiowaliśmy za darmo na godnym poziomie,
były zapewnione podstawowe warunki bytu dla studentów,
nie było powszechnej studenckiej prostytucji dla opłacania studiów,
darmowy dostęp do dóbr kultury ,
funkcjonowaliśmy w atmosferze intelektualnych dysput, a nie wszechobecnego patologicznego seksu,
darmowa studencka turystyka ,
darmowa opieka zdrowotna ,
inteligencja nie funkcjonowała w roli kamerdynerskiej,
nie było ponurej perspektywy najemnika na kolanach,
nie było ponurej perspektywy bez pracy, domu,rodziny,
nie dominowała moda na chamstwo, prostactwo,
nie cuchnęło z ust językowym szambem,
nie dominował wszechobecny ryczący, wyjący, prymitywny anglosaski chłam kulturowy,
drobnomieszczański karłowaty światek (być kimś, będąc nikim)nie rozpierał się w luksusie, tylko wegetował w izolowanych zagnojonych „opozycyjnych” bagienkach,
nie było świecidełek z trucizną albo zgnilizną w środku,
nie było tabletek ekstazi, bo ekstazim było naturalne przebywanie wśród innych, dla innych,
nie było żarłocznego, wyuzdanego, pozbawionego człowieczeństwa systemu,
nie dominowała karłowata idea karierowiczostwa,
nie było dzikiego wspinania się po trupach,
podstawowym kryterium wartości był człowiek, a nie pieniądz,
nie było wzajemnego zażerania, wyżerania, pożerania,
wówczas funkcjonowały ludzkie zasady, teraz naczelną zasadą jest brak wszelkich zasad, czyli moralne szambo,
nie było powszechnego bandytyzmu , złodziejstwa, wszelkiego draństwa w miejscach publicznych,
dominowała powszechnie bezinteresowna życzliwość,
nie było zagrożenia handlem żywym towarem, czyli niewolnictwa,
nie było marnej perspektywy emigracyjnej do podcierania pup anglosaskich starców,
nie było wszędobylskiego opasłego kleru, itd., itp

Z powyższego wynika, że warunki naszej młodości zdecydowanie dystansują brutalne, podłe warunki dzisiejszej młodości. Oczywiście każda młodość to też jakaś młodość. Toteż za żadne skarby nie zamieniłbym obecnej na swoją, PRL – owską.
Bardzo serdecznie pozdrawiam.
0 x
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 12
x 24
Kontakt:

Superstacja

Post autor: Kamil » 15 cze 2010, 14:07

Kometa - to nie jest miejsce na takie dyskusje.
Dostajesz ostrzeżenie.
0 x
Kometa
Użytkownik

Superstacja

Post autor: Kometa » 29 cze 2010, 10:19

Nie rozumiem tego "ostrzeżenia". Wypowiadam się na temat poruszony w superstacji. Zapewne nie podoba się Panu mój pogląd i chce mi Pan zamknąć usta. Czyżby zabrakło merytorycznych argumentów?
0 x
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 12
x 24
Kontakt:

Superstacja

Post autor: Kamil » 29 cze 2010, 10:52

Chyba nie do końca rozumie pan zasady tego forum.
Tu rozmawiamy o mediach a nie o polityce i poglądach.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”