Superstacja (2006-2021)

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Superstacja (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Nowa formuła ciekawa, nie powiem. Szkoda tylko, że mamy rok 2019, a nie 2000, kiedy miałaby sens. Wczoraj rozbroiła mnie jeszcze dodatkowo prognoza pogody prowadzona chyba przez pana od niegdysiejszych relacji sejmowych. Nawijał o czarnym czy tam żółtym śniegu, który 3 lata temu (!) spadł w Tatrach. Masakra. Kogo interesuje aura przed trzema laty?
2009-2021
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

Superstacja (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

Liczę że Superstacja zmieni jeszcze ramówkę jak ruszy studio publicystyczne na Ostrobramskiej. Mi brakuje podejścia żartobliwego w pogodzie czyli śmieszne nazwy miejscowości i przelatujace karykatury parlamentarzystów. Poza tym jako wypełniacze mogli by dawać rysunki o aktualnej sytuacji w Polsce i na świecie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Superstacja (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Pozdrawiam, Trzeciak
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

Superstacja (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

Trzeciak pisze: 22 paź 2019, 21:27 I już się zaczynają korekty. ;D:
https://tvpolsat.info/news/31871/zmiany ... ie-zmiany/
Korekty w wyglądzie pojawiają się też na wizji:
- zmniejszono napis LIVE
- podczas programów na żywo oznaczenia wiekowe są pod logiem
- pod napisem SUPERNEWS pojawia się też jaka to wersja INTERWENCJE, GWIAZDY

Korekty ramówkowe:
- wypełniacze BEZ GADANIA
- w ważnych dla Superstacji newsach pojawia się cykl KOMENTARZ SUPERSTACJI prowadzony przez byłego reportera sejmowego
- cykl TU MÓWI POLSKA z rozmowami z pociągów
Awatar użytkownika
atomówka96
VIP Expert
Posty: 1595
Rejestracja: 02 maja 2016, 9:45
x 473
x 114

Superstacja (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: atomówka96 »

Ja to nie oglądałam Superstacji od kilku miesięcy, trzy dni temu obejrzałam "nową" wersję tej stacji i strasznie było. Ja to o rebrandingu stacji nic nie wiedziałam aż do tego momentu szczerze powiem. :(

Oprawa graficzna (głównie intra programów) fajna i kolorowa owszem, ale to co zobaczyłam w newsach i w prognozie pogody to woła już trochę o pomstę do nieba. Nie dość że to już stacja-tabloid to nawet prowadzący opowiadają newsy z wykrzyknikiem. Czy Polacy chcą mieć kanał taki informacyjny który ma "krzyk i wrzask plus"? Jestem pewna, że odpowiedź brzmi nie. Oglądalność też nie powala.
Pawel

Superstacja (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Wcześniejsza Superstacja była nie była dla mnie niczym ciekawym i w starciu z głównymi kanałami newsowymi też szans nie miała, a pewnie swoje kosztowała. Natomiast ta wersja jest dla mnie o wiele ciekawsza a i pewnie o wiele tańsza, nawet mimo przejścia na HD, bo i tak jest to na tp Polsatu. Jedyne co by mogło zniknąć to właśnie ci krzykliwi prezenterzy. Naprawdę można normalnie tego typu newsy prezentować a nie silić się na sztuczny krzyk, który chyba według nich ma przyciągnąć uwagę. Dodatkowo, jak wspomniał jeden z przedmówców, trochę elementów komediowych by się przydało właśnie w prognozie pogody czy niektórych serwisach. No i późnym wieczorem koniecznie jakieś nagie wiadomości albo prognoza pogody ;).
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

Superstacja (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

W piątki pokazują w "Supernews Gwiazdy" podsumowanie "Superlisty Disco Polo" Superstacji. W tygodniu od poniedziałku do czwartku propozycję do listy.

Dziś zaczęli mówić że będą gwiazdy od poniedziałku w studiu Superstacji. Czyżby to oczekiwane nowe studio publicystyczne?
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

Superstacja (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

morus1000 pisze: 25 paź 2019, 17:00 Dziś zaczęli mówić że będą gwiazdy od poniedziałku w studiu Superstacji. Czyżby to oczekiwane nowe studio publicystyczne?
Pojawiło się zapowiadane studio. Jest to niestety wirtualne studio. Dziś rozmawiają o lokatorach, których bezprawnie wyrzucają ze swoich domów w "Supernews Interwencje". Także poruszają inne tematy.

Kolejna korekta: Pogoda tym razem z mapkami.
Pawel

Superstacja (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

morus1000 pisze: 28 paź 2019, 15:07
Pojawiło się zapowiadane studio. Jest to niestety wirtualne studio.
Nie wiem dlaczego niestety. Wirtualne studia to obecnie normalność i są stosowane nawet w takich światowych audycjach jak np. NFL Red Zone.
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

Superstacja (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

Pierwsze wydanie specjalne "Supernews" i "Supernews Interwencje" nowej Superstacji: "Śmierć w plomieniach". Wszystko przez tragedię w Inowrocławiu: Matki i 3 dzieci.

W "Supernews Gwiazdy" pojawił się cykl "Tu mówią Gwiazdy". Jest to rozmowa z gwiazdami podczas imprez. Dziś rozmawiali też z Anitą Lipnicką o 25 latach na scenie.
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

Superstacja (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

Kolejna akcja Superstacji:

11 listopada. Józef Piłsudski na żywo w Superstacji.
Akcja promowana za taką, jakiej Polska telewizja nie widziała.
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 3434
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
x 368
x 245
Kontakt:

Superstacja (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateusz_71 »

Prawdziwy Józef Piłsudski jest dzisiaj na żywo w Superstacji. Nie hologram, nie cytaty. Trwa seans spirytystyczny. :lol: https://twitter.com/mateuszwro/status/1 ... 7311070208
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Superstacja (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Ta stacja chyba już nadaje z innej rzeczywistości. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3146
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 858
x 1637

Superstacja (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Jeszcze wywiad ze Świętym Mikołajem na święta oraz jasnowidz Jackowski na Sylwestra i będzie cacy tabloid :lol:
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Superstacja (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nawet biorąc pod uwagę pasek - to myślałem, że taka stacja nadaje już tylko w "La La Poland". :lol:
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości