Superstacja (HD)

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Superstacja

Post autor: Karol » 18 paź 2006, 17:54

Zdaje się, że na końcu na grania dźwięk się rozsynchronizował. Jakieś zakłócenia się wdarły i to ich wina.
telemaniak
Użytkownik

Superstacja

Post autor: telemaniak » 18 paź 2006, 18:54

czy ktoś mógł by podać ramówkę superstacji??bo nigdzie nie mogę znaleść :(
Awatar użytkownika
kiper
Użytkownik
Kontakt:

Superstacja

Post autor: kiper » 18 paź 2006, 19:00

Karol pisze:Zdaje się, że na końcu na grania dźwięk się rozsynchronizował. Jakieś zakłócenia się wdarły i to ich wina.
jak się do eutelsataW3A 2142 rete wysyła to nic dziwnego.Po prostu zasłaba moc nadawania na eutelsacie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Superstacja

Post autor: Karol » 18 paź 2006, 19:03

kiper pisze:
Karol pisze:Zdaje się, że na końcu na grania dźwięk się rozsynchronizował. Jakieś zakłócenia się wdarły i to ich wina.
jak się do eutelsataW3A 2142 rete wysyła to nic dziwnego.Po prostu zasłaba moc nadawania na eutelsacie
Nie misiek, mówiłem, że to wina zakłóceń, które dość często mi się wkradają, bo mam źle ustawioną antenę. Dużo kanałów na satelicie leci przez dosył Eutelsata W3A i jakoś sobie radzą.
Matiq
VIP Expert
Kontakt:

Superstacja

Post autor: Matiq » 19 paź 2006, 12:17

mi sie podoba, szybko, dynamicznie, na luzie i bez zbednego przepraszania za pomylki. :) pozatym cudowne jingle :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Superstacja

Post autor: Karol » 19 paź 2006, 12:34

Trochę za luźno jak dla mnie, ale muszą jeszcze potrenować i będzie naprawdę dobrze.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Superstacja

Post autor: stevie » 27 paź 2006, 21:15

Superstacja buduje zasięg

Z początkiem listopada, kiedy ruszy regularna emisja Superstacji, sygnał tego kanału telewizyjnego będzie dostępny w 1,2 mln gospodarstw domowych.

Superstacja nadaje od początku października niekodowany program testowy za pośrednictwem satelity Astra, z której sygnał odbierają w Polsce użytkownicy 900 tys. anten satelitarnych. Kanał dotrze także do 300 tys. abonentów kilkudziesięciu średnich i małych sieci kablowych, z którymi Superstacja podpisała umowę podczas konferencji Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej. Pojawi się m.in. w ofercie łódzkiego operatora Toya, włocławskiej sieci SatFilm czy krakowskiej Stream Communications. – Dalej prowadzimy rozmowy z największymi operatorami: UPC, Aster, Vectra oraz Inea. Jesteśmy bliscy porozumienia w sprawie włączenia naszej telewizji do jednego z miast w sieci Multimedia – mówi Aleksander Sawicki, odpowiedzialny za dystrybucję Superstacji.
Żródło: press.pl

Ciekawe,czy prowadzą także rozmowy z którąś platformą cyfrową?
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
kiper
Użytkownik
Kontakt:

Superstacja

Post autor: kiper » 28 paź 2006, 18:01

a jest może gdzieś lista sieć kablowych transmitujących superstacje
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Superstacja

Post autor: Karol » 28 paź 2006, 20:18

Może jest, poszukaj :P
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Superstacja

Post autor: stevie » 06 lis 2006, 7:37

Naga prezenterka poprowadzi dziennik w telewizji
06.11.2006

13 listopada rusza stała ramówka Superstacji - telewizyjnego tabloidu, w której znaleźć się ma m.in. "rozbierany" dziennik. Co jeszcze?

Superstacja, nowy kanał telewizyjny zajmujący się kontrowersyjnymi tematami oraz plotkami z życia gwiazd, ruszył z testową emisją 1 października. W tej chwili trwają przygotowania do startu pełnej ramówki, która ma być wprowadzona w następny poniedziałek. Wśród pozycji programowych znajdzie się nadawany po godzinie 23 "Super Dziennik". W trakcie programu odczytująca wiadomości prezenterka będzie rozbierała się do naga.

Zespół stacji przygotowuje również specyficzne relacje z Sejmu. - To będą obrady, ale realizowane po naszemu - zdradza w rozmowie z wortalem Wirtualnemedia.pl Michał Gulewicz, dyrektor programowy Superstacji. - Pewna grupa posłów i polityków będzie przed nami uciekać, ale podobno są też tacy parlamentarzyści, którzy chcą mówić prawdę. Będziemy dla nich anteną - obiecuje.

W tej chwili Superstację można odbierać z satelity Astra. Swój program nadaje przez 16,5 godziny na dobę – od 7.00 do 23.30. W dni poprzednie emitowane jest osiem godzin pasm premierowych, zaś w soboty i niedziele zobaczyć można po pięć godzin nowości. Ilość powtórek ma zmniejszyć się 13 listopada po wprowadzeniu stałej ramówki. W telewizji pracuje ponad 120 osób.

Nową stacją zainteresowani są operatorzy kablowi. Telewizja jest bliska podpisania umowy ze Stream Communication, jedną z większych kablówek. Prowadzone są również rozmowy z najważniejszymi graczami na rynku telewizji kablowych - Multimediami, Vectrą, UPC oraz Aster.

- Mam nadzieję, że do końca roku uda nam się pozyskać około 500 tysięcy gospodarstw domowych - zapowiada Aleksander Sawicki, doradca zarządu Superstacji. - Po konferencji Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej, 30 podmiotów zdecydowało się włączyć nas do swoich sieci, wśród nich jest na przykład łódzka Toya - dodaje.

Telewizja dysponuje dwoma studiami o powierzchni 200 m kw. i 400 m. kw. wyposażonymi w zaawansowany system emisyjny. Posiada zestawy montażowe oraz sprzęt na 17 zespołów reporterskich. Niedługo wprowadzi dwa fly-away'e - mobilne zestawy satelitarne do transmisji obrazu i dźwięku. Planuje również otwarcie trzech ośrodków lokalnych - w Krakowie, Gdańsku i prawdopodobnie w Poznaniu.

Superstacja planuje wejście w Internet, gdzie będzie nadawała programy w systemie live streaming. W tej chwili prowadzone są rozmowy z Wirtualną Polską nad wprowadzeniem materiałów telewizji do uruchamianego przez portal serwisu multimedialnego.

Dane techniczne odbioru Superstacji:

Satelita: Astra 1KR – 19,2E
Transponder: 53
Częstotliwość: 10,773GHz
Polaryzacja: H
SR: 22MSymb/s.
FEC: 5/6
PID V: 308
PID A: 256
Żródło: wirtualnemedia

Nie no tego się nie spodziewałem. :lol: Czego to już ludzie nie wymyślą.Tylko,żeby to nie przyniosło odwrotnego skutku.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Superstacja

Post autor: Poland » 06 lis 2006, 8:24

Będzie co oglądać :) - czekam na transmisje internetową
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Superstacja

Post autor: Tomek » 06 lis 2006, 11:52

No nie mogę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:. Tego się nie spodziewałem...
W każdym razie ciekawy pomysł. Na pewno zwiększy stacji oglądalność. Nie ma to jak połączyć dwie przyjemności ;)
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Superstacja

Post autor: Karol » 06 lis 2006, 11:58

O ja pie... . Napewno będę oglądał :)
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Kontakt:

Superstacja

Post autor: Witu » 06 lis 2006, 12:14

Dość humorystyczny pomysł :) Jak dla mnie może być. Niech tylko dodadzą ten kanał do CP i będę na bank oglądał.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Superstacja

Post autor: Karol » 06 lis 2006, 12:18

Ale jeśli naga pani będzie siedzieć i kłapać tylko jadaczką, to nie będzie przyjemności z oglądania :P Powinna zatańczyć albo sie powyginać :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”