Polo TV

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Mariusz W.
Użytkownik

Polo TV

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mariusz W. »

bustram pisze:A z zespołem Toples sprawa jest chyba dość skomplikowana, bo :
- jak rozumiem brak pozwoleń na emisję
- pod tą nazwą występował już nowy zespół Toples z innym wokalistą (ale o nich też już słuch zaginął a przynajmniej w Polo TV)
- Marcin Siegieńczuk obecnie występuje pod własnym nazwiskiem
- ogólny konflikt wokół tej nazwy
Jakby chcieli, to by grali.
Prawa ma Green Star, z zasobów której korzysta Polo TV. Milano też obecnie jest nowym zespołem-podróbką, a mimo to stare teledyski Milano lecą w najlepsze w Polo TV. To, że Siegieńczuk obecnie występuje pod własnym nazwiskiem teoretycznie nic nie wnosi do sprawy.

Chyba najbardziej stratny na puszczaniu Toples byłoby Green Star i zapewne dlatego Polo TV ustaliło sobie zakaz. Green Star żerował na nazwie Toples i nie na rękę byłoby dla nich puszczanie teledysków Toples z okresu z Siegieńczukiem, bo jednocześnie grane są też współczesne teledyski Marcina Siegieńczuka. Telewidzowie mogliby pokojarzyć, że to ta sama osoba, coś tu nie gra i obecny Toples to tania podróbka. Tylko czy ta podróbka jeszcze istnieje? O zespole ni widu ni słychu, a wokalista odszedł niemal rok temu.

Szkoda, bo tracą na tym widzowie, a przez to i Polo TV.
Axel pisze:Polo TV nie oglądam, ale ja to chciałbym aby na Polo TV lub jakimś innym kanale discopolowym przypomniano teledysk Amadeo - J23, którego w telewizji nie widziałem ze 20 lat, a w internecie jest tylko w kiepskich jakościach do obejrzenia. Chociaż może on leci na Polo TV? Widzieliście go tam?
Nie, nigdy go nie widziałem w Polo TV.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 24
x 265
Kontakt:

Polo TV

Post autor: Poland »

Axel pisze:Polo TV nie oglądam, ale ja to chciałbym aby na Polo TV lub jakimś innym kanale discopolowym przypomniano teledysk Amadeo - J23, którego w telewizji nie widziałem ze 20 lat, a w internecie jest tylko w kiepskich jakościach do obejrzenia. Chociaż może on leci na Polo TV? Widzieliście go tam?
Niestety nie ma na to szans z dwóch powodów:
1. Nie wiadomo jak wyglądają prawa Polo TV do piosenek ze stajni firmy Omega - to tam produkowała grupa Amadeo
2. Polo TV szerokim łukiem omija kabaretowe i rozrywkowe odmiany muzyki disco polo. Z tego samego powodu na antenie nie ma piosenek rodziny Szprychów (tutaj nie ma nie tylko piosenek produkowanych w ramach firmy S.T.D/Gold Records ale i nowszych utworów) a i Stana Tutaja można ciężko lub w ogóle ustrzec w Polo TV no chyba że w programie Disco Relax.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Mariusz W.
Użytkownik

Polo TV

Post autor: Mariusz W. »

Poland pisze:2. Polo TV szerokim łukiem omija kabaretowe i rozrywkowe odmiany muzyki disco polo. Z tego samego powodu na antenie nie ma piosenek rodziny Szprychów (tutaj nie ma nie tylko piosenek produkowanych w ramach firmy S.T.D/Gold Records ale i nowszych utworów) a i Stana Tutaja można ciężko lub w ogóle ustrzec w Polo TV no chyba że w programie Disco Relax.
A tymczasem w Disco Star "Mydełko Fa". Jak widać nawet takie utwory disco polo są popularne.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 24
x 265
Kontakt:

Polo TV

Od dzisiaj obowiązuje nowa czołówka programu Disco Relax: https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 41916&_rdr
Poza tym zmianie uległy belki oraz wizualizacja studia.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 24
x 265
Kontakt:

Re: Polo TV

Wczoraj Polo TV zyskało u mnie sporego plusa. Otóż wczoraj wyemitowano program "TOP20 Tomka Samborskiego" w którym to zaprezentowano dziesięć z dwudziestu piosenek prezentowanych w Disco Relaxie... w latach dziewięćdziesiątych. Od razu poczułem się jak z starych dobrych czasów gdy oglądałem DR na Polsacie. Zagrano między innymi "Historie pewnej miłości" Shazzy (gdzie melodia refrenu obecnie jest wykorzystywana przez Margaret w piosence "Wasted" a w teledysku występuje pan Maserak) czy "Szalałeś, Szalałeś" Bohdana Smolenia i Aldony Dąbrowskiej.
Grzelich1996
Junior
x 2

Polo TV

Post autor: Grzelich1996 »

Wczoraj w czasie pasma Szalone lata 90. doszło do wpadki. Otóż w trakcie emisji utworu zespołu DJ Albert pt. Myśli i słowa wyemitowano belkę z tytułem i wykonawcą tego utworu, a w belce "ZA CHWILĘ" podano tytuł Dałaś mi wiarę zespołu Vabank. Następnie emitowano utwór zespołu Venus Chodź, pomaluj mój świat, jednak zamiast tytułu i wykonawcy, podano (jako wpadkę) coś w stylu epg(;Szalone lata 90;), a w belce "ZA CHWILĘ" podano Dałaś mi wiarę. Po Chodź, pomaluj mój świat emitowano wspomniany już utwór grupy Vabank i odtąd w belce podawano prawidłowo tytuły i wykonawców utworów.

Dodam jeszcze, że wczoraj na Polo TV, na początku pasma Szalone lata 90., emitowano dwa utwory, które nie były dawno pokazywane na antenie tej stacji. Były to: Pocztówka z Tatr zespołu Mix Age (to był zimowy utwór), a potem Wielki błękit Kasi Lesing. Na końcu pasma puszczano zapomniany dla stacji utwór grupy Viper - Grzeszna miłość.

Na Polo TV od dawna nie puszczają takich utworów jak np.:
- Mały statek, Oj mamo, Ten dziwny spokój (zespołu Casablanca)
- Graj gitaro (zespołu Gitara)
- Bananowy sen, Najlepsze życzenia, Gruszka-pietruszka, W Kwaśniewicach, Balanga (zespołu Big Dance)
- Galapagos, Bądź dziewczyną z moich marzeń (Lecha Stawskiego "KIS")
- Nieznajome dni (Danuty Stankiewicz "Lolity")
- Moje sny, Jimmy (zespołu Tarzan Boy)
- Żołnierz (zespołu Skaner)
- Kolor chmur (zespołu Love System)
- Nie zapomnij, Czas na miłość, Kocham Ciebie (zespołu Korona)
- Dziewczyno (zespołu Brawo)
- Słoneczne reggae, Gdzie jesteś gdzie, Mały Furby, Dzieci świata, Hymn młodości, Słodkie babe (zespołu Tia Maria)
- Pomarańczowe drzewa, Buenos Ares, Niebo (zespołu Buenos Ares)
- Niech żyje życie, Oczy zielone, Złota plaża, Deszczowe lato (zespołu Kolor - przedwczoraj był utwór tegoż zespołu - Wakacyjny dzień)
- Parura (zespołów Boys, Classic i Leon H.)
- Wspomnienie z wakacji (zespołu BFC)
- Srebrzysty księżyc (zespołu Romantic)
- More, more (zespołu Nova Roma)
- Na zamku (zespołu As - w marcu/kwietniu tego roku widziałem ten teledysk na Polo TV)
- Skibi dibi (zespołu Exel)
- Nie warto tęsknić (zespołu Martin)
- Nie chcę więcej, Masz w sobie coś, Jeszcze dzień najwyżej dwa, Piękną miałaś twarz (zespołu Classic)
- Daj mi słońce (zespołu Viper)
- Białe łabędzie (zespołu Irys)
- Smutna Kasia (zespołu Tropical)
- Samba Balanga (zespołu Keys)
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
tvferdex97
Junior
x 5
x 13

Polo TV

Post autor: tvferdex97 »

Przydałaby się także lista dawno nie puszczanych utworów z późniejszego niż lata 90' okresu.
morus1000
Poster
x 15
x 40

Polo TV

Post autor: morus1000 »

Polo TV ma odświeżone kapinkę logo. Bez kolorów ma szary pasek w środku.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 21

Polo TV

Post autor: TiM »

Obrazek
Pawel

Polo TV

Post autor: Pawel »

No i co tu zaprezentowałeś?
morus1000
Poster
x 15
x 40

Polo TV

Post autor: morus1000 »

Przecież mowa jest o logo Polo TV że odświeżone.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3419
x 1528

Polo TV

Post autor: Trzeciak »

Pawel pisze:No i co tu zaprezentowałeś?
Na pewno więcej tutaj @TiM wniósł do wątku niż Ty ze swoim postem. Nie widzisz ikonki z wykrzyknikiem w kółku? Od tego chyba jest?
Pozdrawiam, Trzeciak
Grzelich1996
Junior
x 2

Polo TV

Post autor: Grzelich1996 »

Wczoraj w paśmie Szalone lata 90. emitowano dawno nie puszczany utwór - Panna Andzia (zespołu Big Dance).
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Pawel

Polo TV

Post autor: Pawel »

morus1000 pisze:Przecież mowa jest o logo Polo TV że odświeżone.
Akurat ten zap nie prezentuje całości świątecznego logo.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 24
x 265
Kontakt:

Polo TV

Tak a propo Polo TV do warto odnotować że kilka miesięcy temu w "Disco Relaxie" puszczono ten unikat z lat dziewięćdziesiątych: https://youtu.be/7bDWNc7esTY
Może przy dobrych chęciach uda się przez DR przemycić inną kultową postać kabaretowej odmiany disco polo lat dziewięćdziesiątych czyli Antosia Szprychę wraz z jego żoną Ziutą :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”