Polo TV

Pozostałe stacje nadawane przez Polsat i pod jego szyldem.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3432
x 1546

Polo TV

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

piotrekmessi pisze:Widać, jaki niestety gust mają Polacy
A o gustach się nie dyskutuje.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 69
x 361
Kontakt:

Polo TV

Post autor: Tomek »

No i dobrze dzieje się. Co prawda nie jestem wielkim zwolennikiem Disco Polo, ale wolę zapaleńców muzycznych niż tych zawodowych grajków spod marki "polski pop", których wszędzie się promuje. Nie lubię też tandetnych programów z MTV i szajsometrów na ekranie.
HENSHIN!
Kamilooo
Użytkownik

Polo TV

Post autor: Kamilooo »

Do chwili obecnej jestem w mega szoku... pozytywnym szoku... :) Kanał, który wydaje się być mało znany osiąga tak wielki sukces. Choć mam do niego dużo zastrzeżeń to i tak brawo. Pamiętam jak w 2008 krążyły plotki, że jakoby program o tematyce DP miałby znów pojawić się w Polsacie... Strach pomyśleć jaką miałby oglądalność :wow:. Jak tak dalej pójdzie to POLO TV będzie hitem wśród nowych kanałów w DVB-T, bo chyba TV6 z obecną ramówką wiele nie zwojuje....
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
x 7

Polo TV

Post autor: Mocny FULL »

Gdyby Polo TV utrzymywała się z tak dużą oglądalnością w DVB-T, to możliwe, że do Polsatu powróciłby program Disco Relax :)
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Kamilooo
Użytkownik

Polo TV

Post autor: Kamilooo »

Oj na to bym raczej nie liczył. Mówiło się że DR ma powrócić do Tv. Disco, ale czy to prawda okaże się już niebawem. Natomiast na miejscu Tv Puls dałbym program z DP. Poprawilby rozpoznawalnosc stacji, bo pomimo że ma ogromny zasięg wciąż wiele osób nie wie o jej istnieniu.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 24
x 270
Kontakt:

Polo TV

Post autor: Poland »

W sumie start takiego programu na Pulsie byłby ciosem dla tego programu z Tele 5 gdyby brać pod uwagę zasięgi obydwóch stacji. Co do Disco Relax to w sumie Polsat mógłby się dogadać z TV Disco i równolegle (lub z opóźnieniem) emitować ten program na antenie naziemnej.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
odrodzony
Obserwator
Kontakt:

Polo TV

Post autor: odrodzony »

Wątpię żeby Polsat dogadał się z TV Disco.
bustram
Activist
x 84
x 1538

Polo TV

Post autor: bustram »

Polo TV wprowadziło nowe belki z informacjami o danej piosence oraz o kolejnej, która zostanie za chwilę wyemitowana. Wraz z dolnymi belkami zmieniło się logo "nowość w Polo TV". Dzisiaj w godzinach porannych był czarny ekran zamiast tego kanału, więc chyba wtedy wprowadzali te korzystne zmiany.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 633
x 3192

Polo TV

Post autor: Karol »

Ta "Nowość w Polo TV" pojawiła się kilka dni temu.
bustram
Activist
x 84
x 1538

Polo TV

Pod jakim względem pojawiła się ? Bo mi chodzi o zmianę graficzną
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 633
x 3192

Polo TV

A mi o zmieniające się logo stacji :)
bustram
Activist
x 84
x 1538

Polo TV

A mi o zmianę graficzną zmieniającego się loga stacji. Wydaje mi się, że zmiany zaszły wczoraj, chyba, że wcześniej były jakieś testy. Jeszcze przedwczoraj wszystko chyba było po staremu (niebieskie belki i zmienne różowe logo "nowość w Polo TV")
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 285

Polo TV

Post autor: Direct »

Wiedziałem, że to się prędzej czy później stanie :).
Media2.pl pisze:Na wizję powraca kultowy program "Disco Relax", który przez wiele lat pojawiał się na antenie Polsatu. Od niedzieli (12 lutego 2012 roku) program zagości w ramówce telewizji Polo TV.

Gospodarzem audycji będzie jak za dawnych dobrych lat legendarny Tomek Samborski, kompozytor i autor tekstów disco polo. Program "Disco Relax" w Polo TV to kontynuacja formuły programu sprzed 11 lat. Audycję wypełnią wywiady z gwiazdami, tymi dawnymi i obecnymi, konkursy, przeboje disco polo i inne atrakcje.
Nie wiem, kto się machnął, ale "Disco Relax" zakończono w Polsacie w 2002 roku, czyli 10, a nie 11 lat temu.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 69
x 361
Kontakt:

Polo TV

Post autor: Tomek »

Co ciekawe to nie pierwszy "powrót" tego programu. Przypominam, że jakiś czas temu Disco Relaks nadawało TV Disco jako pasmo muzyczne. Przed startem nawet rozmawiano z oryginalnym prowadzącym, ale teraz wygląda na to, że wybrał Polo TV.
Starszy news:
http://www.discoportal.info/content/view/3893/26/
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 633
x 3192

Polo TV

Ciekawe czy chociaż częściowo będzie on przypominać oryginalną formułę tego programu. Pamiętam, choć w końcowym okresie "świetności" disco-polo już nie oglądałem "Disco Relaxu", że obfitował on m.in. w czytanie listów od widzów, wywiady z gwiazdami czy występy w studiu. Co prawda przez 10 lat w Polsce zmieniły się obyczaje ludzi, którzy wolą już smsy, a telewizja ma znacznie poszerzone możliwości techniczne i merytoryczne korzystając z innowacji, które prezentowane są nam od lat, ale chciałbym choć trochę odczuć, że oglądam "Disco Relax" - sama nazwa i prowadzący to jeszcze nie wszystko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Polsatu”