TVN7 (HD)

Dyskusje o telewizji TVN.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TVN7 (HD)

Post autor: Karol » 02 gru 2019, 17:19

Póki co "Big Brother" nie został skasowany. To Wasza interpretacja. Nowość reality nie musi oznaczać wyparcia innego programu w tej kategorii z ramówki.
Adix2004
Junior

TVN7 (HD)

Post autor: Adix2004 » 02 gru 2019, 17:44

Dokładnie, "BB" nie został skasowany, więc możliwe że wiosną 2020 pojawi się 3. edycja.
Jednak myślę, że na wiosnę wstrzymają "Big Brother'a". Dwa podobne programy to dziwny pomysł. Lepiej "BB" emitować co jesień, a "Paradise Hotel" co wiosnę (oczywiście jeśli będzie sukces).
Ciekawie czy wiosną odświeżą swoją ramówkę czy tylko dadzą nowy sezon "Zakochani po uszy" i "Paradise Hotel", reszta powtórek i będą zadowoleni. Mogliby pomyśleć o kolejnym serialu o 18.30 lub 19.00.
Poti
Obserwator

TVN7 (HD)

Post autor: Poti » 02 gru 2019, 21:25

W sumie TVN 7 nie potwierdziło końca Big Brothera. Myślę że na dniach pojawi się jakaś informacja.
kamil2505
VIP Expert

TVN7 (HD)

Post autor: kamil2505 » 06 gru 2019, 0:00

Kilka kwestii:

1) Patrząc na wyniki oglądalności w zestawieniu rok do roku Siódemka pomimo własnej produkcji w listopadzie - zyskała w grupie komercyjnej, jednak niewiele. Zwiększyła swój udział zaledwie o 2,50% (w ogólnej nawet straciła) i nadal jest za Pulsem i Czwórką - do przekroczenia 4% wciąż daleko.
Czyżby własna produkcja na obecnym poziomie to za mało, bo konkurencja tak urosła?
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/o ... milosc-hit

2) Patrząc jednak na wpływy reklamowe jakie stacja osiagnęła w ujęciu rok do roku w listopadzie zyskała - wzrost jest spory - aż o 41% (jest to najwyzszy wzrost w zestawieniu) i są one lepsze od Czwórki i znacznie lepsze od Pulsu.
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/r ... t-aflofarm

3) Skoro prace nad "Paradise Hotel" trwały aż dwa lata - dlaczego nie przygotowano tego programu już na jesień? Idealnie mógłby się wymieniać z "BB". Według mnie "Big Brother" łatwiej poradziłby sobie w wiosennej ramówce. Teraz mamy przesyt programem. Poza tym trochę trudno mi uwierzyć, że w Siódemce pokażą dwa programy tego typu w jednej ramówce. W tej kwestii według mnie popełniono błąd.

Czy jednak będzie nowa edycja "Big Brother"? Jak widać powyżej są i plusy i minusy - pewnie najpóźniej w przyszłym tygodniu dowiemy się co dalej.
Adix2004
Junior

TVN7 (HD)

Post autor: Adix2004 » 07 gru 2019, 1:06

kamil2505 pisze:
06 gru 2019, 0:00
3) Skoro prace nad "Paradise Hotel" trwały aż dwa lata - dlaczego nie przygotowano tego programu już na jesień? Idealnie mógłby się wymieniać z "BB". Według mnie "Big Brother" łatwiej poradziłby sobie w wiosennej ramówce. Teraz mamy przesyt programem. Poza tym trochę trudno mi uwierzyć, że w Siódemce pokażą dwa programy tego typu w jednej ramówce. W tej kwestii według mnie popełniono błąd.
Podobno producent programu nabył licencję dwa lata temu i od tego czasu szukał domu dla produkcji, jednak go nie znalazł. Pewnie dopiero teraz Siódemka patrząc na spadek "BB" powstanowiła wziąść program do siebie.
Myślę, że gdyby druga edycja "BB" była emitowana wiosną 2020 z przerwą teraz to nie było by takiego spadku.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

TVN7 (HD)

Post autor: wiatriwoda » dzisiaj, 12:01

W 2020 możemy się spodziewać kolejnych zmian i inwestycji w kanał:
Przyszły rok to także kontynuacja inwestycji w drugą, po TVN, antenę ogólnopolską. TVN7 umożliwi dotarcie do grupy widzów o nieco młodszym profilu. Dlatego naszym celem jest nie tylko zwiększenie oglądalności kanału, ale również dobór treści odpowiadających potrzebom tej grupy. Istotne zmiany w ramówce programowej (w tym wzmocnienie pasmami dotąd obecnymi w TVN) oraz nowe pozycjonowanie kanału, będą wsparciem dla wszystkich oferowanych w nim produktów komunikacyjnych.
https://www.tvnmedia.pl/aktualnosci/br- ... dlowa-2020
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny TVN”