TVN (HD)

Dyskusje o telewizji TVN.
SebMat
Obserwator
x 113
x 30

TVN (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SebMat »

Dla mnie to jakaś masakra z tymi reklamami. TVN idzie śladem Polsatu. W nocy chciałem obejrzeć o 0:15 powtórkę Nieobecnych, bo nie miałem czasu, a zaczął się pięć minut później, bo dalej leciał Superwizjer.
kacper3100
Thinker
x 551
x 872
Kontakt:

TVN (HD)

Post autor: kacper3100 »

Już bez przesady, nie rozpaczaj, że program zaczął się o 5 minut później niż zwykle. To tylko 5 minut, nie 5 godzin...
PiSExit
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 1287
x 1458

TVN (HD)

Post autor: N-O-R-O-N »

Z tego co wiem, to przy "Superwizjerze" i tym, co leci później na TVN zawsze jest jakaś obsuwa mniejsza lub większa, więc to nic dziwnego. W nocy nie musi być wszystko super punktualnie.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
R_321
Obserwator
x 10
x 65

TVN (HD)

Post autor: R_321 »

SebMat pisze: 24 lis 2021, 16:11 Dla mnie to jakaś masakra z tymi reklamami. TVN idzie śladem Polsatu. W nocy chciałem obejrzeć o 0:15 powtórkę Nieobecnych, bo nie miałem czasu, a zaczął się pięć minut później, bo dalej leciał Superwizjer.
To co ma powiedzieć nasz Kolega z Forum, który czekał na program Sierockiego , a tu ponad 2 godziny powtórka Voice'a :D
SebMat
Obserwator
x 113
x 30

TVN (HD)

Post autor: SebMat »

@R_321 w TVP używają przy tym stwierdzenia "na życzenie widzów", raczej na zdenerwowanie widzów. A jak jeszcze dorzucić "sponsorem programu jest producent leku" itp. zwłaszcza o godzinie 1 czy 2 w nocy to jeszcze gorzej.
Awatar użytkownika
VIP Expert
x 1
x 91

TVN (HD)

Post autor: Blank »

Najchętniej kupowanym na świecie programem TVN jest „Kobieta na krańcu świata”, poza tym dobrze sprzedają się programy kulinarne, z seriali popularnością cieszą się - „Chyłka”, „Szadź” i „Odwróceni. Ojcowie i córki”.
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/p ... je-ogladac
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny TVN”