TVN (HD)

Dyskusje o telewizji TVN.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3035
x 1334

TVN (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

To już koniec współpracy Szymona Majewskiego z TVN-em:
http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... -sie-z-TVN

A jutro - finalizacja transakcji między TVN-em, a Canal +: http://wiadomosci.dziennik.pl/media/art ... w-tvn.html
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 554
x 2685

TVN (HD)

Post autor: Karol »

Myślę, że w TVN są teraz robione czystki. Grupa chce mieć jak najlepszą sytuację finansową już od samego początku 2013 roku.
adekpabianice
Obserwator
Kontakt:

TVN (HD)

Post autor: adekpabianice »

Już w N jest TVN24HD. Nic nie zmienili jedynie dodali napis HD tak jak było pokazane ale loga też kolorystycznie nie zmienili.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 14
x 25

TVN (HD)

Post autor: Kamil »

@Adekpabianice - A ty nie potrafisz pisać w temacie? TVN to TVN, TVN24 to TVN24.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3035
x 1334

TVN (HD)

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/cz ... osna-w-tvn - jednak już wiosną 2013 roku na antenie TVN-u zobaczymy czwartą edycję programu "Ugotowani". Będzie to jednocześnie pierwsza wiosenna edycja tego programu. Prawdopodobnie program będzie nadawany w niedziele o 18:00.

Na razie wygląda na to, że wiosną będe omijał w niedzielne popołudnia i wieczory TVN.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3035
x 1334

TVN (HD)

Koniec "Detektywów", brak nowego serialu codziennego w miejsce "Julii" - czyżby elementy popołudniowej "rewolucji" TVN-u?: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tv ... -detektywi
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
jack
Junior

TVN (HD)

Post autor: jack »

Najważniejsze, że W-11 na pewno zostanie.

Zatem rewolucja. Zniknęły ostatnio ''Sedzia Anna Maria Wesołowska'', ''Sąd rodzinny'', ''Julia'', ''Detektywi''. Zatem całe popołudniowe pasmo inne. Przydało by się te żałosne Rozmowy w toku wymienić w których ludzie robią z siebie idiotów, piorą publicznie swoje brudy. Nie wiem czy to jest prawdziwe czy fikcyjne? Ten program robi z wystepujących głupków przed całą Polska wystawiając na pośmiewisko a Ci występujący się tak dają.
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 123
x 258

TVN (HD)

Post autor: Direct »

W sumie dobrze. Ciekawe, czy wyemitują wszystkie nagrane odcinki "Detektywów", wszak nagrywali wiele miesięcy naprzód. No chyba, że już od jakiegoś czasu wiedzieli, że wiosną 2013 serial nie wróci.

Wydaje mi się, że możliwe jest też, że "W-11" spadnie z PT, być może zajmie miejsce "Detektywów", ale to już tylko moje gdybanie.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 941
x 370

TVN (HD)

Post autor: Dejmian »

Nareszcie znikają "Detektywi". To było męczące już od dawna. "W11" też powinno polecieć. Oba programy już dawno się przejadły.
11 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 123
x 258

TVN (HD)

"W-11" też może poleci z ramówki po najbliższej wiośnie, ale nie wszystko naraz, bo by się za duże dziury porobiły. Zbyt obfity wysyp nowości też nie jest dobry.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 123

TVN (HD)

Post autor: matik »

Direct pisze:W sumie dobrze. Ciekawe, czy wyemitują wszystkie nagrane odcinki "Detektywów", wszak nagrywali wiele miesięcy naprzód. No chyba, że już od jakiegoś czasu wiedzieli, że wiosną 2013 serial nie wróci.
W11 i Detektywi byli nagrywani z niezbyt dużym opóźnieniem (nie to co Na Wspólnej, które jest z rocznym wyprzedzeniem) względem emisji. Zresztą z popołudniowego pasma jedynie Detektywi byli najdłużej premierowo emitowani więc to może znaczyć, że wyemitowali wszystkie.
Mam nadzieję, że najbliższa wiosna będzie ostatnią dla W11. Te 2 seriale mogliby do TTV przenieść.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 123
x 258

TVN (HD)

Ja tam nie wiem, ale news o realizacji 1000. odcinka "Detektywów" był w marcu (media2.pl/media/90283-TVN-1000-odcinek- ... 7-lat.html), a emisja dopiero tej jesieni. Jakby nie było - pół roku czasu.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 123

TVN (HD)

Post autor: matik »

Pół roku, to taki troszkę ponad przeciętny czas oczekiwania na emisję. Mogło mi się równie dobrze pomylić z innym serialem, albo biura prasowe jakiś czas temu znów się popisało. Ciężko mi to teraz stwierdzić.
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

TVN (HD)

Post autor: zesepo »

Ja bym na miejscu TVN-u W11 nie kasował, zawsze to jakąś markę ma. Poczekałbym na efekty aktualnej rewolucji :)
https://www.facebook.com/forummedia2

14 lat forum.media2.pl 8)
8 lat na forum!
zbanowany
Użytkownik

TVN (HD)

Post autor: zbanowany »

Markę ma, ale oglądalność spadła. 2,3 mln - najchętniej oglądany odcinek w poprzednim tygodniu. Wiem, że to powtórkowe odcinki, ale premiery nie gromadziły o wiele większej widowni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny TVN”