TVN (HD)

Dyskusje o telewizji TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2217

TVN (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Na TVN 24 trwa transmisja z prezentacji ramówki TVN.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 127

TVN (HD)

Post autor: matik »

Raport dotyczący nowych sezonów popularnych już programów i seriali oraz nowych programów jakie będą na antenie TVN.
http://tvnfakty.pl/projekt_wiosna
Co ciekawe, wracają "Surowi rodzice" - w poniedziałki o 22:30.
Jordi
VIP Expert
x 1827
x 1819

TVN (HD)

Post autor: Jordi »

A gdzie na konferencji "najlepszy" pomysł pana Miszczaka?? Czyżby w końcu zrozumiał, że Wawa to sromotna porażka?? Jedna z największych w historii stacji??

Dziwne zmiany... Lekarze, którzy z seriali mają najwyższą oglądalność lądują w porze emisji Rancza - wiadomo co to oznacza :( Nowy serial w poniedziałki - zapowiedź nawet przyjemna, a tekst młodego, że "jaka kobieta chciałaby jego ojca" mnie zabił xD Trochę racji ma Adamczyk jest.... no..... niezbyt zachęcający :P

Surowi rodzice.... a już myślałem, że tego szrota więcej nie uświadczę...

Bitwa o dom 3 - pomimo bardzo przeciętnej oglądalności zostaje... podejrzewam, że sponsor dał masę kasy inaczej format by nie przetrwał...

XF4 - Farna dopełnia jury, a zespoły instrumentalno-wokalne to chyba będzie strzał w "10" - zadatki na najlepszą edycję XF są :D

Ten program z Kulczyk może być niezły... lubię oglądać serie dokumentalne gdzie pomagają najbiedniejszym narodom :)

No i Project Runway - Top Model tylko o projektantach - nie dla mnie program, a i szczerze nie zdziwię się, jak nie będzie sukcesem tvn - nie wiem czy polska widownia jest gotowa na coś takiego... Chociaż TM był sukcesem...

Tyłka ramówka nie urywa, ale najgorsza też nie jest - liczę na jesień na jakiś nowy megaformat, bo Polsat nie śpi i zasypie nas już wiosną nowościami (znowu Miszczak gadał o kopiowaniu "pewnej" stacji - no ale to prawda Polsat 90% programów robi wtedy, gdy podobny odniesie sukces na tvn... zżynają co popadnie...)
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 14
x 165

TVN (HD)

Post autor: CaptainMorgan »

"Bitwa o dom" była liderem jesienią w 16-49, więc jakiś tam sukces osiągnęła ;)

Spodziewałem się, że "Surowi rodzice" trafią na 22:30, ale w środy, a nie w poniedziałki. Myślę, że sobie spokojnie poradzą.

Zwiastuny wszystkich 4 programów pokazanych na konferencji raczej zapowiadają, że programy nudne nie będą.
Awatar użytkownika
woj29
Obserwator

TVN (HD)

Post autor: woj29 »

Cała ta ramówka to masa niezbyt wymagających dla widza i niezbyt inteligentnych programów. Wyjątek jedynie stanowi "Superwizjer", "Efekt Domina" (chociaż ciężko ocenić program, który jeszcze nie miał swojej premiery) i niektóre seriale, które mają przynajmniej jakąś fabułę i prawdziwych aktorów ("Lekarze", "Prawo Agaty", "Na Wspólnej").
Jordi
VIP Expert
x 1827
x 1819

TVN (HD)

Post autor: Jordi »

No ale to na pewno nie jest spełnienie oczekiwań tvn, który YCD, czy nawet Top Model zbierał milion widzów więcej (czyli 1/3 bez mała)...

XF4 zapowiedź świetna - mam dobre przeczucia - kupa śmiechu i obiecujących talentów (zwłaszcza zespoły, które widać, że były genialnym posunięciem)

Sama słodycz nie jestem przekonany do końca, ale wygląda dobrze póki co... szkoda, że znowu Adamczyk - daliby szansę komu innemu...

Najbardziej nie rozumiem dawania Lekarzy o 20:00 - PR niech dadzą, a L o 21:00 - boję się że Lekarze mocno stracą przez Ranczo i MBTM :(
Lex

TVN (HD)

Post autor: Lex »

Pierwszy raz zainteresował mnie zwiastun "X Factora". Reszta tak naprawdę bez żadnej rewolucji. Słaba ta wiosna w TVN.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3208
x 1422

TVN (HD)

Post autor: Trzeciak »

Sama w sobie nie jest jakaś zła, ale w stosunku do konkurencji jednak mocno odstaje. Widzę tu mocne tylko "X Factor" w nowej formule i oczywiście seriale. Reszta nie przyciąga uwagi, nużąca już "Bitwa o dom", czy "Project Runway" mogą nie odnieść sukcesu. Ten drugi to większa niepewność, szczególnie, że projektowanie ubrań w stosunku do muzyki, czy gotowania, to dziedzina dość niszowa.
Pozdrawiam, Trzeciak
michas1992
Użytkownik
x 1

TVN (HD)

Post autor: michas1992 »

Od kiedy rozpocznie się 9 sezon "Kuchennych Rewolucji"?
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 127

TVN (HD)

Post autor: matik »

Od 6 marca.
Awatar użytkownika
backstage
VIP Expert
x 21
x 13

TVN (HD)

Post autor: backstage »

A co ze spotem wizerunkowym? Podano jakiekolwiek informacje na ten temat?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3208
x 1422

TVN (HD)

Post autor: Trzeciak »

Powinien w tej chwili lecieć.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2217

TVN (HD)

Post autor: wiatriwoda »

Właśnie leciał. Widziałem kawałek i wydaje się być ok , ale muszę poczekać na całość. W każdym razie inny niż ostanie bo dzieje się na zewnątrz , niejako w podróży po Polsce.
Stakrz
Użytkownik

TVN (HD)

Post autor: Stakrz »

Wiosenny spot wizerunkowy dostępny już na stronie internetowej TVN. Tam również znajdują się filmy pokazujące jak powstawał spot. Link tutaj:
http://www.tvn.pl/showbiz/tvn-wszedzie- ... 5,0,0.html
Awatar użytkownika
backstage
VIP Expert
x 21
x 13

TVN (HD)

Post autor: backstage »

Faktycznie, kilka minut temu miał premierę. Dawno tak dobrego spotu nie było, bardzo fajny pomysł i wykonanie. Kto jeszcze nie widział niech żałuje :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny TVN”