TVN (HD)

Dyskusje o telewizji TVN.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Czy PiS spróbuje odebrać TVN koncesję?

Post autor: Axel » 28 paź 2016, 20:47

Bardzo ucieszyłbym się gdyby im zabrali koncesję, ale PiS tego nie zrobi na pewno. To tylko plotka i straszenie, żeby był ruch na stronie z takich artykulików. Nieważne czy na wyborcza.pl czy niezalezna.pl.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 28 paź 2016, 20:50

Wspierasz cenzurę? Ty możesz ich nie lubisz, bo zrobili Ci siarę na cały kraj, ale miliony ich oglądają. Nie każdy jest agresorem, ludzie oglądają telewizję dla rozrywki.
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

Post autor: kamico7 » 28 paź 2016, 21:08

Popieram tutaj przedmówce. Można TVNowi wiele zarzucić i można go mieszać w różne spory polityczne, ale odebranie koncesji to już cios poniżej pasa. To tak jakby jakaś partia rządząca po nie sprzyjających sondażach zdecydowałaby sobie że zdelegalizuje opozycje.
W ogóle nieporozumieniem jest sam fakt że o takich sprawach musimy tutaj rozmawiać i że w ogóle taki wątek się pojawił. Najlepiej byłoby gdyby KRRiTV bardzo szybko rozpoznała tą sprawę i odrzuciła ten wniosek(innej opcji nie przewiduje)
Ja bym jednak wnioskował o zmianę wątku na "Czy KRRiTV spróbuje odebrać TVN koncesje". Bo jednak prawnie to ta instytucja ma takie prawo, nieważne od naszych poglądów i ogólnie znanej opinii ze zawsze w KRRiTV większość ma partia rządząca
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Post autor: Axel » 29 paź 2016, 8:42

Karol pisze:Wspierasz cenzurę? Ty możesz ich nie lubisz, bo zrobili Ci siarę na cały kraj, ale miliony ich oglądają. Nie każdy jest agresorem, ludzie oglądają telewizję dla rozrywki.
Nie ma wolności dla wrogów wolności.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 29 paź 2016, 9:49

Nawet nie masz argumentów, by poprzeć swoją tezę. Nie wiem co się z Tobą porobiło przez te 10 lat.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Kontakt:

Post autor: Łotr1SW_TVN » 29 paź 2016, 9:55

Karol pisze:Wspierasz cenzurę? Ty możesz ich nie lubisz, bo zrobili Ci siarę na cały kraj, ale miliony ich oglądają. Nie każdy jest agresorem, ludzie oglądają telewizję dla rozrywki.

Zdecydowanie się zgadzam. Mam nadzieję że PIS tego nie zrobi... jak TVN nie będzie to nic nie będzie :( nie no żartuję ale zgadzam się. TVN jest bardzo dobrym kanałem rozrywkowym i zamknięcie go spowodowałoby że telewizja by zbiedniała. Według mnie
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Post autor: Axel » 29 paź 2016, 20:32

Karol pisze:Nawet nie masz argumentów, by poprzeć swoją tezę. Nie wiem co się z Tobą porobiło przez te 10 lat.
Dałem wystarczająco silny argument. I nie dam się sprowokować na żadne inne denne dyskusje, których byś oczekiwał.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 29 paź 2016, 20:37

Fajnie. Argumentem jest wyjść i przyłożyć Miecugowowi albo wydrzeć się na Komorowskiego... Pff. Nie da się dyskutować z kimś, kto podobnie jak Kononowicz chciałby, aby "nie było niczego". Propagujesz przemoc psychologiczną oraz fizyczną, jednocześnie marząc ograniczeniu praw do wolności słowa, opinii czy nawet woli. Twoje argumenty w takim przypadku są nie wiele warte.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Kontakt:

Post autor: Łotr1SW_TVN » 29 paź 2016, 20:39

Axel pisze:Dałem wystarczająco silny argument. I nie dam się sprowokować na żadne inne denne dyskusje, których byś oczekiwał.
Miałem się nie wtrącać ale muszę. Gdzie ty widzisz prowokacje w jego poście? Co do argumentów twoich to fakt roi się tu od nich i wypaliły mi moje oczy...
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 29 paź 2016, 23:46

Axel pisze:
Nie ma wolności dla wrogów wolności.
Przede wszystkim nie ma i nie powinno być wolności dla zwolenników chorego fanatyzmu, tak samo jak nie ma obowiązku dla oglądania danej stacji. Zawsze możesz ją wykasować ze swojej playlisty, ale nie masz prawa decydować o tym, kto jaki kanał w danej chwili ogląda.

Oczywiste jest, że dzisiejszy TVN to nie ta sama stacja co 15 lat temu, kiedy budowała nową jakość. Poziom rozrywki telewizyjnej w tej stacji przez ostatnich kilka lat specjalnie się nie podniósł, a niektóre produkcje są przereklamowane (przykład - napompowany PR programu "Azja Express"), "Fakty" to jednak - szczególnie po odejściu Durczoka - telewizyjny tabloid, ale wniosek o odebranie koncesji stacji to jednak mimo wszystko gruba przesada. Musiałaby rażąca być naruszona ustawa medialna, a takich przesłanek nie widać.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Kontakt:

Post autor: Łotr1SW_TVN » 30 paź 2016, 8:32

Tak w ogóle to w internecie przyznam aż o tym huczy nawet na stronie naekranie.pl podali tą plotkę...

http://naekranie.pl/aktualnosci/tvn-i-t ... mi-1345982 wkleję ten link i powiem wam jedno nawet Przebudzenie Mocy, filmy dc, marvela, Pottera niusy z tych filmów nie miało tyle komentarzy wow... ale widać w komach że dużo osób nie chce aby TVN zlikwidować. Jeny ja też nie chcę i mam nadzieję że to się nie stanie przynajmniej w tej dekadzie...

Tak w ogóle to dziwię się że tego niusa nie dał filmweb :D oj by było :D
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
Kontakt:

Post autor: kacper3100 » 30 paź 2016, 9:23

Skoro zwolennicy PiS utworzyli petycję o odebraniu koncesji TVN-owi, to my stworzymy petycję o nie odebraniu koncesji tej najlepszej stacji, jaka istnieje.
Tej Pawłowicz powinno się odebrać koncesję na gadanie.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2016, 10:21 przez Karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wprowadziłem korektę. Nie podniecaj się już tak.
Wiki o teleturnieju Chwila prawdy: https://chwilaprawdy.fandom.com/pl/wiki ... rawdy_Wiki
W RYTMIE TVN-U
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Kontakt:

Post autor: Łotr1SW_TVN » 30 paź 2016, 9:41

Kacper3100 tak pełnoprawnie mogę się pierwszy raz z tobą zgodzić tak na 1000% przebijam skalę 100 xd. A tak na serio nie wiem dlaczego tworzą takie petycje. Chyba w celu wywołania wojny, wiedzieli że od tego będzie szum i tyle...
a Pawłowicz niech mnie nie denerwuje... mojej ulubionej stacji nie odbierze nikt praw i tyle... ale to pewnie i tak plotki a nawet jeśli nie to na pewno nie w tej dekadzie... do tego trzeba czasu w marasu moim zdaniem.
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
Pawel

Post autor: Pawel » 30 paź 2016, 9:41

DennyPotterTVN pisze:Tak w ogóle to w internecie przyznam aż o tym huczy nawet na stronie naekranie.pl podali tą plotkę...
No i co z tego? Ten serwis naekranie to popłuczyny po dawnym Hataku. Telewizyjny pudelek. Szkoda słów.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Kontakt:

Post autor: Łotr1SW_TVN » 30 paź 2016, 9:45

Paweł wiem :D jestem na stronie naekranie.pl i wiem nawet mało co się tam wypowiadam bo gównoburz tam też jest dużo... po prostu mnie zdziwił ten szum. Dlatego tak napisałem ale i tak w sumie mam tą mam nadzieję że plotkę gdzieś... przez jakąkolwiek stronę było to napisane jest dla mnie nie ważna.
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny TVN”