TVN (HD)

Dyskusje o telewizji TVN.
Awatar użytkownika
jas06
Junior
x 67
x 77
Kontakt:

TVN (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jas06 »

TVN jednocześnie wykorzystał tę okazję do promocji "Podatku od Miłości", "Usta Usta", Szelągowskiej i "Szadzi" po przerwie na reklamy.
:(
Maciej T.
Użytkownik
x 21
x 15

TVN (HD)

Post autor: Maciej T. »

Przed chwilą na antenie TVN była informacja o nowym serialu "Szadź"
Kacper.m
Użytkownik
x 2

TVN (HD)

Post autor: Kacper.m »

Dużo różnych informacji było, również o dzisiejszym premierowym "Podatku od miłości" :). Nawet dali na TVN trochę studia, ale 17:15 zrzucili.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 14

TVN (HD)

Post autor: piciu »

N-O-R-O-N pisze: 08 paź 2020, 18:52 Poszperałem trochę i najprawdopodobniej poprzednią transmisją sportową tego typu w głównym TVN był finał Pucharu Polski 13 maja 2008 roku, wygrany przez Legię Warszawa.
W 2013 roku na głównej antenie TVN-u był też pokazywany finał Deyna Cup pomiędzy Legią i Fluminense. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 734
x 884

TVN (HD)

Post autor: N-O-R-O-N »

W sumie można zaliczyć, choć był to tylko jednorazowy miniturniej ;)
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 734
x 884

TVN (HD)

Post autor: N-O-R-O-N »

Reportaż programu TVN24 ,,Czarno na Białym" pt. ,,Don Stanislao. Druga twarz kardynała Dziwisza" będzie także emitowany jutro o 22:40 po Gesslerowej w TVN.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
x 51
x 42

TVN (HD)

Post autor: Giovanni »

Don Stanislao to ja dzisiaj widziałem na Dailymotion.
Mocny dokument nawet bardzo mocny.
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
Poti
Junior
x 4
x 38

TVN (HD)

Post autor: Poti »

Podczas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia brak emisji Listów do M
bucik11
Obserwator
x 5
x 37

TVN (HD)

Post autor: bucik11 »

W TVN7 będą oraz 20 listopada premiera trzeciej części na głównej antenie.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2020, 12:16 przez pulkownik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunięte zbędne cytowanie
Poti
Junior
x 4
x 38

TVN (HD)

Post autor: Poti »

W TVN7 są 6.13.20/ grudnia oraz 31 grudnia w sylwestra 2 i 3 część

Usunąłem zbędne cytowanie. Kolejny raz nie stosujesz się do regulaminu i zasad poprawnej pisowni. Kolejny taki post i otrzymasz ostrzeżenie. (pulkownik)
Ostatnio zmieniony 13 lis 2020, 12:16 przez pulkownik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunięte zbędne cytowanie
Taberski
Użytkownik
x 33
x 8

TVN (HD)

Post autor: Taberski »

Nie chce mi się wierzyć, że przypadkiem premierowe odcinki ''Szkoły'' i ''Szpitala'' skończyły się akurat w piątek. I to ''Szkoły'' w ostatni piątek listopada a ''Szpitala'' w ostatni piątek przedświąteczny. W przypadku ''Szkoły'' dysponowali tylko tym co zostało z wiosny + odcinki naprzód. Więc nie chce mi się wierzyć, że skończyły się akurat w najlepszym możlwym czasie. To samo ze ''Szpitalem'' a pamiętajmy, że jeden odcinek wypadł przez mecz Igi Świątek więc też tak nie mogli zaplanować. Moim zdaniem te produkcje mają jeszcze 1-3 odcinków, których nigdy nie zobaczymy ale chcieli skończyć w pełnym tygodniu.
Nie zdziwi mnie jeśli po ostatnim 860 odcinku ''Szkoły''' zobaczymy zapowiedź 861.
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 20
x 198

TVN (HD)

Post autor: CaptainMorgan »

"Szpital" kręcony był wtedy z myślą o jesieni 2019 roku - wtedy emisje wypadałyby 1 i 11 listopada bo to dni robocze. W tym roku wypadły 11 listopada i w mecz Świątek, wszystko się zgadza.
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 307
x 361
Kontakt:

TVN (HD)

Post autor: kacper3100 »

Taberski pisze: 14 lis 2020, 8:46 Nie chce mi się wierzyć, że przypadkiem premierowe odcinki ''Szkoły'' i ''Szpitala'' skończyły się akurat w piątek. I to ''Szkoły'' w ostatni piątek listopada a ''Szpitala'' w ostatni piątek przedświąteczny.[...]
Co tu jest trudnego do uwierzenia? Po prostu wszystko już mieli zaplanowane. Wyemitowali zaległe odcinki z wiosny, a potem nakręcili tyle, żeby starczyło do ostatniego piątku listopada.
⚡
Taberski
Użytkownik
x 33
x 8

TVN (HD)

Post autor: Taberski »

CaptainMorgan pisze: 14 lis 2020, 9:28 "Szpital" kręcony był wtedy z myślą o jesieni 2019 roku - wtedy emisje wypadałyby 1 i 11 listopada bo to dni robocze. W tym roku wypadły 11 listopada i w mecz Świątek, wszystko się zgadza.
Ale TVN zawsze ma coś ''na zapas''. ''19+'' zakończyli wiosną z końcem kwietnia a motyw koronawirusowy pojawił się dopiero po ponad 2 miesiącach jesieni. Oznacza to, że mieli miesiąc zapasu. ''Szkoła'' dysponowali tylko tym co przerwano wiosną a odcinków starczyło na całą jesień. Gdyby nie ta przerwa pandemiczna to ''Szkoła'' była by tylko przez wrzesień premierowo albo by już w ogóle tych 20 odcinków nie puścili.

''Szpitala'' i tak nie oglądam ale oglądam ''Szkołę'' i interesuje mnie czy wszystko puszczą czy nie.

Z tego co wiem to już po wybuchu pandemii nie kręcili ''Szkoły'' tylko puścili to co zostało. Więc mieli miesiąc zapasu.
Awatar użytkownika
FelciakPL
Użytkownik
x 11

TVN (HD)

Post autor: FelciakPL »

12 grudnia w TVN zostanie wyemitowany charytatywny blok reklamowy w związku z drugą edycją akcji #tvnpomagajmysobie poświęconej tym razem poszkodowanej przez lockdown branży gastronomicznej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny TVN”